Vaser Liposuction

Her yıl gelişen teknoloji yepyeni medikal estetik yöntemlerini de kazandırıyor. Vücutta biriken yağlardan kurtulmak için gerçekleştirilen liposuction uygulamalarından biri de vaser liposuction tekniği oluyor. Deri altındaki yağ hücrelerini çıkararak uygulama yapılan bölgede incelme elde etmek amacıyla gerçekleştirilen bu teknik bir zayıflama yöntemi değil, bölgesel yağlardan arınma metodudur. Vaser liposuction hastanın herhangi bir acı ya da ağrı hissetmeden gayet konforlu bir süreç eşliğinde diyet ve egzersizle kurtulamadığı yağlardan kurtulmasını sağlayan pratik teknikler arasında yer alır. Bu uygulama son teknoloji ile geliştirilen özel bir cihaz yardımıyla gerçekleştirilir.

Vaser Liposuction Nasıl Yapılır?

Bu uygulama ultrasonografik ses dalgaları kullanılarak gerçekleştirilir. Sağlığa ya da vücuda hiçbir zarar vermeyen bu ses dalgaları yağ katmanlarını parçalayarak sıvı bir form kazanmasını sağlar. Ardından sıvı formdaki yağ hücreleri yine özel bir cihaz kullanılarak aspire edilir. Klasik liposuction yöntemine alternatif olarak geliştirilmiş olan bu yöntem uygulama yapılan bölgede dalgalı bir görünüm ortaya çıkma olasılığını çok ciddi seviyede azaltmasıyla ön plana çıkar. Çünkü yağ hücreleri olduğu gibi vücuttan çıkarılmaz. Öncesinde sıvı bir forma getirildiği için klasik liposuction yönteminden çok daha orantılı bir şekilde vücuttan yağ çıkarılması mümkün olabilmektedir. Uygulama öncesinde genel anestezi ya da lokal anestezi yapılarak işlemin yapılacağı bölge uyuşturulur. Sonrasında cilde 2 mm ila 4 mm arasında delik açılır ve sıvı forma getirilmiş olan yağlar kanüller yardımıyla vücuttan çıkarılır. Ardından cilde açılan delikler kapatılarak uygulama tamamlanır.

Vaser liposuction yönteminin klasik liposuctiondan farkı nedir?

Vaser liposuction yönteminde yağ tabakası önce sıvı forma getirilir.

Vaser liposuction sonrasında hastanede yatmak gerekir mi?

Hayır. Hastalar aynı gün taburcu olmaktadır.

Vaser liposuction sonrası antibiyotik kullanımı gerekir mi?

Enfeksiyon riskine karşı antibiyotik kullanımı gerekebilir.

Vaser liposuction sonrası morarma olur mu?

Hafif bir morarma olması normaldir. Kısa sürede kendiliğinden kaybolur.

Vaser liposuction zararlı mı?

FDA tarafından onaylı ve gayet güvenli bir tekniktir.

Doğumdan sonra vaser liposuction yapılır mı?

Doğum kilolarından kurtulduysanız doğumdan yaklaşık 1 yıl sonra bu teknikten faydalanabilirsiniz.

Vaser liposuction etkisi kalıcı mıdır?

Yağ hücreleri vücuttan çıkarıldığı için etkisi kalıcıdır.

Vaser liposuction kilo almayı önler mi?

Elbette uygulama sonrasında yeniden kilo almanızı önlemez. Bu nedenle sağlıklı beslenmelisiniz.

Vaser liposuction sonrasında kontrol gerekir mi?

En az 2 defa doktor kontrolü için kliniğe gelmeniz gerekir.

Vaser Liposuction Avantajları

Bölgesel yağlanmadan kurtulmak isteyenler için ideal bir teknik olan vaser liposuction bazı yönleriyle çeşitli avantajlar sunabiliyor. Bunların ilki sadece yağ dokusunun aspire edilmesini sağlayabiliyor olmasıdır. Ender de olsa klasik liposuction yönteminde bağ dokusu, damar ya da sinirlerin zarar görme riski bulunsa da vaser yöntemde bu riskler ortadan kalkıyor. Çünkü uygulama yapılmadan önce ultrasonografik ses dalgaları ile sadece yağ katmanının eritilmesi sağlanıyor. Bu yöntemin bir diğer avantajı da daha az morarma ve şişkinlik meydana gelmesidir. Dolayısıyla hastaların iyileşme sürecindeki konforu da çok daha fazla olabiliyor.

Vaser Liposuction Fiyatları

Kısa bir süre öncesi ile kıyaslandığında vaser liposuction fiyatları artık daha makul seviyelerdedir. Ancak vücudun hangi bölgesine uygulanacağı ve ne oranda yağ alınacağı gibi bilgiler vaser liposuction fiyatı noktasında belirleyici unsurlar olabilmektedir. Bu nedenle muayene öncesinde sizlere net bir fiyat belirtmek yanıltıcı olmaktadır. Muayene için kliniğimizi hemen arayabilir ve ardından net bir fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

İyileşme Süreci…
Son yıllarda hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen vaser liposuction işlemi gayet rahat bir iyileşme süresi sunabilmektedir. Uygulamadan sonra hastaların evinde birkaç gün dinlenmesi gerekecektir. Ardından günlük yaşamlarına hafif aktiviteler ile başlayabilirler. Hafif ağrı olması son derece normal bir durumdur ve ağrı kesici ilaç kullanımı ile bu ağrı ortadan kolaylıkla kaldırılabilir. Yaklaşık 2 ila 3 hafta sonrasında hastanın ağır aktiviteler de olmak üzere günlük yaşantısına ve iş hayatına dönmesi mümkün olacaktır. Bu süre zarfında hekim tarafından bildirilen bazı uyarılar olabilir. Bu uyarıları dikkate almak ve harfiyen uymak, vaser liposuction uygulamasının başarısında son derece belirleyicidir.

Vaser Liposuction Öncesinde Hazırlık Süreci
İşlem öncesinde yaklaşık 10 gün önceden sigara kullanımı durdurulmalıdır. Aynı zamanda Aspirin gibi kan sulandırma özelliğine sahip olan ilaç alımı da durdurulmalıdır. E vitamini ile bazı vitamin türevlerinin de alınmaması gerekir. Bununla beraber hekime danışmadan bitki çayı tüketiminden de uzak durmalısınız. Her ne kadar basit bir işlem olsa da vaser liposuction öncesinde, yaklaşık 9 saat önceden yiyecek ve içecek tüketimini durdurmanız gerekir. Uygulamadan birkaç saat sonrasında gıda alımı serbest olacaktır. Uygulama öncesinde muayene edilen hastanın vücudunun hangi bölgesinden ne oranda yağ alınacağı belirlenir. Hastanın vücuduna silinmeyen kalem ile çizim yapılır ve hasta da vücudunun hangi bölgelerindeki yağlardan ne kadar kurtulacağını biliyor olmaktadır. Ardından anestezi işlemine geçilir ve vaser liposuction uygulaması gerçekleştirilir.

Vaser Liposuction Kimler İçin Uygun?

Klasik liposuction uygulaması gibi vaser liposuction tekniği de bir zayıflama yöntemi değildir. Bu nedenle zayıflamak amacıyla bu uygulamadan faydalanmak yanlış olacaktır. Sadece zayıflama sonrasında bölgesel yağlardan kurtulmak için uygulanan bir medikal estetik yöntem olduğunun bilinmesi gerekir. Aynı zamanda diyet ve spor yapmasına karşın vücudundaki bazı yağlardan kurtulamayanlar için de son derece ideal bir yöntemdir. Vücutta inatçı yağlanmaların en çok meydana geldiği karın, kol, bacak, kalça ve sırt bölgesinde güvenle uygulanabilen vaser liposuction yöntemi erkeklerde görülen jinekomasti probleminden kaynaklanan büyük meme görünümünü yok etmek için de tercih edilebilmektedir. Çünkü erkeklerde jinekomasti yani meme büyümesi sorununda sertleşmiş bir meme dokusu söz konusudur. Vaser liposuction yönteminde yağ hücreleri vücuttan çıkarılmadan önce ses dalgaları ile sıvı forma getirildiğinden meme dokusundaki yağlardan kurtulmak da son derece kolay olmaktadır.

Vaser Liposuction Hangi Bölgelere Uygulanabilir?
Bölgesel yağlanma olan tüm vücut bölgelerine vaser liposuction uygulanabilmektedir. Karın, popo, bacak, kol, sırt, iç bacak, kalça, bilekler, meme bölgesi sıklıkla bu tekniğin uygulandığı vücut bölgeleri olmaktadır. Ancak her hastaya uygulanamadığını da bilmenizde fayda var. Çünkü bu uygulama öncesinde mutlaka hastaya genel anestezi ya da lokal anestezi uygulanır. Hastanın vaser liposuction yönteminden faydalanabilmesi için anesteziye ya da ameliyata engel bir durumunun olmaması gerekir. Ciltte çok fazla sarkma meydana gelmiş olan kişilerde de beklenen sonuç tam olarak elde edilemeyebilir. Vücudunuzun bu teknik için uygun olup olmadığını belirtebilmemiz için kliniğimizi hemen arayabilirsiniz.

Vaser Liposuction ile Kombine Uygulamalar
Bu uygulama ile kombine şekilde pek çok medikal estetik müdahaleler gerçekleştirilebilmektedir. Meme büyütme ve meme küçültme vaser liposuction ile birlikte en sık uygulanan kombine estetik girişimler olmaktadır. Aynı zamanda karın germe ve yüz germe gibi cerrahi operasyonlar ile bu teknik de kombine şekilde uygulanabilmektedir. Bu yöntemin bir diğer özelliği de eritilerek vücuttan çıkarılan yağların yağ dolgusu enjeksiyonu için kullanılabiliyor olmasıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Vaser liposuction ne kadar sürer?

Uygulamanın yapılacağı bölgeye bağlı olarak 1 saat ila 4 saat arasında tamamlanmaktadır.

Emzirme döneminde vaser liposuction yaptırılır mı?

Hayır. Emzirme döneminin sona ermesini beklemelisiniz.

Vaser liposuction sonrasında banyo yapılır mı?

Birkaç gün sonrasında banyo yapılabilir?

Vaser liposuction ağrıya neden olur mu?

Çok hafif bir ağrı oluşsa dahi ağrı kesici ilaç kullanımı ile önlenebilmektedir.

Vaser liposuction her yaşta yapılabilir mi?

Diğer estetik müdahaleler gibi 18 yaşından sonra yapılabilmektedir.

Vaser liposuction herkese yapılır mı?

Hastanın anesteziye ya da ameliyata engel bir durumunun olmaması gerekir.

Vaser liposuction etkisini ne zaman görürüm?

Yaklaşık 3 ila 4 hafta sonra uygulamanın tam sonucunu görebilirsiniz.

Vaser liposuction için ideal zaman nedir?

Yılın her mevsiminde yapılabilmektedir.

Vaser liposuction daha çok kilo almaya neden olur mu?

Asla olmaz. Uygulama sonrasında sağlıksız beslenme kiloya neden olabilir.

Vaser liposuction sonrasında korse gerekir mi?

Evet. Bir süre korse kullanmanız gerekecektir.

Vaser liposuction acı verir mi?

Uygulama öncesinde anestezi uygulandığından acı ya da ağrı hissedilmez.

Vaser liposuction sonrası ne zaman işe gidebilirim?

Birkaç gün evde dinlendikten sonra iş hayatınıza dönebilirsiniz.

Vaser liposuction tekrarlanabilir mi?

Gerekli görülmesi halinde yeniden yapılabilen bir işlemdir.

Boyun (gıdı) için vaser liposuction yapılır mı?

Yapılabilir.

Vaser liposuctionda da kanül kullanılır mı?

Evet çok küçük kanüller kullanılmaktadır.

Vaser liposuction iz bırakır mı?

Cilde açılan delikler nedeniyle çok hafif bir iz kalabilir ancak kısa sürede cilt rengini alacaktır.

Vaser liposuctionda ses dalgaları cilde zarar verir mi?

Hayır. Ses dalgaları sadece yağ hücrelerini hedef almaktadır.

Vaser liposuction asimetrik görünüme neden olur mu?

Uygulama, vücut orantısı gözetilerek yapılmaktadır.

27 yorum

 • CANAN TÜLAY

  HARİKASINIZ HOCAMMM size ne kadar teşekkür edeceğimi bilemiyorum o yağlardan kurtulmak benim tek hedefimdi beni çok rahatsız ediyordu saynizde kurtuldum teşekkürler

 • Hale ( dErsim)

  Ben öncelikle yoğunluktan dolayı beklemek zorunda kaldım kontrol günümde bu biraz sıkıcı bir süreçti bununlar ilgili çözüm üretirseniz sevinirim..

  Operasyon hakkıda ise sonuç tam istediğim gibi oldu hatta hocama söz vermiştim ilk tatilden sizlere fotoğrafa atacağımı fotografı çektirdiğimde 2,5 aylık operasyon olmştum sonuç gözler önünde artık değerlendirmeyi hem buraya yorum yazan hemde hocam yorumlarınızı bekliyorum

 • Ceylan C.

  Hocam ve tüm asistanlarına çok teşekkür ederim çok kaprisimi çektiler biraz nazlı davrandım haklarını helal etsinler operasyon sürecim çok başarılı geçti sonuç ise beklediğim çok çok üstünde bir çok ünlü neden burayı tercih ettiğini operasyon sonrası anladım bende istanbul trafiği hariç 10 üzerinden 10 eşimde saç ekimi için gelecek biraz cesaretlendirmem lazım aslında tabiki yine sizi tercih edeceğiz

 • Pelincik

  Hocam merhabalar tam 2 yıl oldu vaser operasyonu yaptıralı sonuç beklentimin çok çok üstünde hem ekip olarak hemde sonuç bazlı olarak değerlendirdiğimde bence bu işte sizin üstünüze tanımıorum sadece kontrol gününde yoğunluk vardı bundan dolayı biraz bekledim bunun için küçük bir sitemim var 🙂 göğüs estetiği içinde ocak ayı için randevu aldım ocakta görüşmek üzere 🙂

 • Hüma Ş.

  Merhaba hocam bir yıl önce liposuction operasyonu yaptırmıştım sizde operasyon sonucumdan çok memnun kaldım operasyon öncesi yaptığım araştırmaya göre bu konuda en başarılı olan ve bu konuda avrupa kalitesinde olan tek yer sizin olduğunuzu düşünüyorum yorumları okuyanlar abarttığımı düşünebilirler ama gerçekten öyle sonuçlarımdan fazlasıyla memnunum ve ağrı yaşamadan yağlarımdan 1 saat içinde kurtuldum hocama da sözüm vardı 1. yılımda sizin sayfanızda resmimi paylaşıcam diye o gün bu gün hepinize çok teşekkür ediyorum bu operasayonu yaptırmak isteyenlere de tavsiyem muhakkak sizlerle bi görüşme yapmaları.. Bodrumdan selamlarrr

 • Meral K.

  merhabalar ben 1 yılönce liposuction operasyonu oldum sizlerde sonuçtan ve gördüğüm ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim tüm çalışanlarınıza. Operasyon sürecimi merak eden okurlarınız için kısa bir anlatımla paylaşmak istiyorum..

  Operasyon öncesi ilk görüşmemeiz telefonda yaptık zeliha hanım bana tüm süreçlerin nasıl ilerleyeceğini detaylı ve çok kibar bir dille anlattı sonrasında operasyon için ilk görüşmeye istanbula geldim ve doktorumla görüşmeler yaptım hocamın benim istediğim sonucu tam ve net olarak anladığına emindim hiç bir şüphe yaşamadan operasyonu yaptırdım yıllardır fazlalık olan yağlarımdan 45 dk kurtuldum ve sonuca ben bile inanamadım beklentimin çok çok üzerinde bir sonuç aldım hem asistanlar hemde tüm çalışanların güler yüzü bir kez bile eksik olmadı bizler yani yurtdışından gelenler için böyle samimi ve güzel bir kurumda olmak gerçekten mutluluk verici oluyor sadece yoğunlu ve trafikte kaldık bunların haricinde hem kurum olarak hemde sonuç olarak tam istediğim sonucu almış oldum herşey içi teşekkür ederim Almanyadan selamlar göğüs estetiği içinde önümüzdeki seneye gelicem şimdiden görüşmek üzere

 • Pelin

  Bir çok yeri araştırdım ve fiyat aldım diğer yerlede para almanın derdinde gibi tavırlar sergiledi kurumsal olarak davranan ve bu işi sadece para kazanma uğruna yapmayan ve ciddi anlamda hastasına ve sonuçlarına fazlasıyla özen gösteren tek yer sizsiniz göstermiş oldugunuz bu hassasiyet için bir kez daha size teşekkür ediyorum.. Sonuçlara gelince benim hayal ettiğimden çok daha güzel oldu tüm vucudum orantılı ve istediğim gibi hocam ve asistan mehmet beye sözüm vardı operasyon sonrası ilk tatilimden fotograf paylaşıcam sizlerle diye sözümü tutuyorum hocam emeğinize ve ellerinize sağlık sizleri tanıdgım herkese tavsiye ediyorum

 • mislinabüş

  hocamm elleriniz dert görmesin almanyadan başka biri olarak geldim başka biri olarak geri döndüm inanın bana beni bu kadar mutlu edecek bişey daha olmadı hem mehmetbeye hemde doktoruma calısanlaa herkese çok teşekkür ederim… hocamın isteği üzere 7. ay fotomu yolluyorum sizlere

 • Kader Buse

  liposuction operasyonu ile istediğim ve hayallerini kurdugum vücut ölçülerine sizler sayesinde kavuştum ve o kadar rahat bir süreç geçirdimki inanamazsınız.. Hocamın isteği üzere 8ç ay fotografımı sizlerle paylaşıyorum asistan burcu hanımada sonsuz teşekkür ediyorum..

 • Şermin V.

  hepinize çok teşkkür ederim özellikle hocama ve burcu hanıma harkasınız… Sonuç mükemmel

 • Kasimona

  doğum sonrası göbek bölgesinde biriken yağlarımdan sonunda ve sayenizde kurtuldum beni nee kadar mutlu ettiniz anlatamam işlem süreci ve sonrası süreçlerde hem dr hemde çalışanlardan çok memnun kaldık ilgi ve alalkalılar apayrı bi samimiyetleri vardı sadece yogunluk falz oldugu için kontrol günü birazcık bekletildik o kadar…

 • Pelin Leyla Ç.

  hocam size sözüm vardı tatilden fotograf paylaşacaktım yıllardır hayalini kurdugum vücudu bana hediye ettiğiniz için sonsuz teşekkür ederim… Bodrumdan selamlar

 • Kıvırcıkkız

  Uzun zamandan beri düşündündüğüm bu operasyonu sizin gibi tecrubeli ve kaliteli bir kurumda yaptırmak, inanılmaz sonuçları elde etmemi sağladı gerçekten inanılmaz ve çok başarılı teknik kullanıyorsunuz bu yazın bitimde göğüs estetiği içinde sizi tercih edicem hocama ve asistalarına çok teşekkür ederim..

  Not: Kontroller sırasında aşırı bir yoğunluk var bununla ilgili çözüm üretirseniz sevininrim

 • Berna P.

  öncelikle sihirli dokunuşlarıyla beni güzelleştiren Dr.beye ve mütiş enerjisi tatlı dili ve güler yüzüyle yardımcı olan ekibe teşekkür ederim ben 13-10-12 tarihinde göğüs küçültme ve bel basen liposaksin ameliyetlarını oldum sizler beni baştan yarattı adeta ameliyat sonrasında hiç bir ağrı ve sızı hissetmedim ameliyattan üç gün sonra iş hayatıma geri döndüm artık göğsümü geregere dolaşıyorum kendime olan güvenim geri geldi ameliyat izleri yok denecek kadar az göğüs altında ince bir çizgi sonraki zamanlarda arkadaşlarımdan duyduğum insanların başına gelen talihsiz operasyonları öğrendim operasyon sonrası enfeksiyonlar şekilsiz kesik izleri o an anladımki kendimi doğru ellere teslim etmişim kararsız kalan hastalar varsa korkmadan kendinizi sizin ellerinize teslim olabilirler.. Sadece yogunluktan dolayı biraz bekleme sureleri var onu da çözerseniz sevinirim

 • Neriman

  merhaba bende 3 kasım 2017 da yaptırdım sonuçlarından çok memnun kalmıştım hatta inanamıyordum ne kadar zayıfladığıma e inceldiğime 6 litre yap bel karın be bacakiçlerinden alınmıştı.. ameliyattan 3 hafta sonra spora başladım düzenli 4 ay spor yaptım 2 ay dar bir ameliyat korsesi giydim sonuç mükemmeldi.. ama şimdi yani sporu bıraktım masa başı bir işe başladım rejim yapmadım ve şuan 80 kiloyum daha fazlasını geri aldım.. eğer dikkat ederim diyorsanız tavsiye ederm ama yemeğe düşkünseniz yılda tekrar yaptırırım diyosanız bilmem resimlerimi ekliyorum .. doktorumu çok tavsiye ederim..

 • Y. Esen

  merhabalar ben 3gün önce çok uzun zamandır istediğim lipo operasyonumu oldum bukadar kolay olacağını bilseydim hiç bu kadar beklemez ertelemezdim gerçekten.sonuçta narkozun etkileri yeni yeni geçiyo.sonrasında ağrı kesici bile almadım sadece ilk gün aldım biraz var diye ihtiyaç duymadım yani ağrı kesiciye bitek antibiyotik kullanıyorum onu da bırakıcam mdi sadece şişliklerin geçmesi ve bantların çıkmasını bekliyorum ama böyle bile o kadar güzelki gerçekten doktoruma ne kadar teşekkür etsem azdır gerçekten işinde profesyonel olmak böyle bişey heralde.yani bu kadar uzun yazmamın sebebi ne kadar basit bi operasyon olduğunu herkesin bilmesini istemem çünkü ben gerçekten çok korkuyodum ama boşunaymış bence düşünen varsa hiç tereddütsüz tercih edebilirler bu konuda mü-kem-mel

 • bilgiçkadın

  tam istediğim gibi oldu sonuçlarım size vhocama çok teşekkür ederim harikasınız..

  Operasyon ilk gününden son gününe kadar tüm süreçte yanımda olan asistan burcu hanıma ve şöfor beye canı gönülden teşekkür ederim sadece operasyon sonrası trafiğe yakalındık buna bir çözüm üretirseniz çok iyi olur..

 • Kadriye S.

  Meme ve yağ aldırma operasyonum o kadar güzel geçtiki bugün 4.gün ve ben ufacık bir ağrı çekmedim.Sonuçtan ve hiç ağrı çekmemiş olmaktan dolayı okadar mutluyum ki hepsi doktorum elinin hafifliği ve işini özenle yapmasındandır.Gösterdiği ilgi,sabır ve güleryüz iyi ki bu operasyonları kendisini tanımışımda yaptırmışım dedirtiyor.Öncesinden ve sonrasından korkan tüm operasyonu düşünenlere tavsiyem, burası ilk geldiğinizde yoğunluktan biraz bekleyebilirsiniz ama 🙂

 • NazlıSu

  benim göbek bölgemde bulunan ve gitmek bilmeyen yağlardan kurtulmama sebeb olan hocama sonsuz teşekkür ederim ..

  #iyikivarsınız

 • blackwoman

  ben liposuction operasyonu olalı 2 ay oldu uzun zamandan beri almak ve giymek istediğim elbiseyi sonunda aldım ve tam oldu buradan hocama sonsuz teşekkür ediyorum hem tam istediğim gibi oldu hemde operasyon sonrası agrı veya sancı gibi şeyler yaşamadım bu ayın sonunda kuzenimde sizlere geliyor onuda sonuçlarla mutlu edeceğinize eminim yunanistandan herkese selamlaarrrr

 • İnci

  mrb

  öncellikle hocama ve asistan burcu hanıma ilgilieri ve alakaları için sonsuz teşekkürler..
  Ben çocukluğumdan beri baca içi yağlarımdan şikayetçiydim arık güzel görünmesini geçtim beni aşırı derecede rahatsız etmeye başladı bunun için sizleri tercih ettim sonuç ortada her şey için teşekkürler sadece kliniğin yoğunluğu sebebi ile bekledim bunun için çözüm üretirseniz sevinirim

 • Suna

  Bir kadın olarak güzel bir vücuda sahip olmak ve buna sizler sayesinde kavuşmak çok güzel operasyon öncesinde ve sonrasında hep ilginizi eksik etmediniz bir çok yerde iş parayı alana kadar ama sizde çok şükür öyle bir durum olmadı..

  Operasyon sonrası su an 4. ayımdayım hayal ettiğiden daha güzel olmuş hocamın ellerine sağlık teşekkür ederim her şey için

 • Mercangül

  ben bir ay önce bu operasyonu sizlerde yaptırmıstım operasyon tam istegiğim gibi oldu bir çok yere ve bir çok dr baktığımda sizler kada başarılı olmadıkları ortada.

  Doğum yaptıktan sonra bölgesel yağlarımdan bir türlü kurtulamam beni bu işleme yönlendirdi aslında bir çok kadında bu durumdan çok müzdarip bir kadın kendinin iyi hissetmiyorsa evinide eşinide mutlu edemez bu nedenle kadın en güçlü olmak zorunda bu tür sorunlarla karşılaştıgı zaman bunlarla savaşmalı kadın güzel alımlı ve seksi olmalı…

  benim tercihim burası oldu son derecede verdikleri hizmetlerden memnun kaldım bir çok yere göre çok çok üstünler hocam benden operasyon sonrası 1. ay fotoğrafı istemişti onuda sizlerle paylaşıyorum

 • Ömür F.

  Kadınların genel sorunu olan bölgesel yaglanama benimde sorunumdu bazen diyet bazen spor yaparak kurtulmaya çalıştım ama nafile…
  Eşiminde desteği ile araştırma yapmaya başladım ve sonunda burayla karşılaştım operasyon öncesi için randevu alıp istanbula geldim geldiğim günden itibaren herşey gayet iyi geçti hem istanbula da özlemiştim doya doya burada gezdim alışverişler yaptım hocamla ilk konuşmamızda bana inanılmaz bir güven verdi operasyon hakkında tüm bilgileri aldım operasyon günü ekip olarak herkesyanımdaydı çok ilgilerdi bize karşı operasyon sonrası ilk kontrolümde değişime inanamadım harika olmuşu sevinçten göz yaşalarıma hakim olamadım burdan hocam asistanlara bizlerle ilgilenen hemşirelere hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim iyikivarsınız 5.ayımın fotografımı yolluyorum sadece kliniğin yogunlugu bizi biraz yordu 🙂

 • Afitappp

  Benim sorunum da bir çok kadın gibi basen ve göbek bölgesinde bir çok kez diyetisyene gittim sporla vermeye çalıştım aç kaldım ama ne yaptıysam kurtulamadım ve sınır noktam çok yakın arkadışım kilolarımla ilgili yaptıgı şakaydı bende buna içerleyip ne yapabilirim diye araştırma yaptım buranın ismini duymustum bir kaç kez çağrı merkezi ile görüştüm bana inanılmaz bir güven verdiler herşeyi a dan z ye sorudm onlrda samimiyetle cevap verdiler hocamla ilk görüştüğüm bana güven verdi işlem hk bilgiler verdi herşey gayet güzel geçti oparasyon sonrası yağlarımdan kurtulgum için inanılmaz mutluyum ilk işim bikini almak oldu buradan hocama asistanlarını çagrı merkezine ve tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum…

 • Monasslisa

  ben buradan hocam asistanı burcu hanıma ve tüm çalısanlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum bir çok yerle bir çok kez görüştüm tek dertleri para ama burası öyle değil inanılmaz bir hizmet verdiler şoföründen dr kadar herşe başarılı sonuçlara gelince onu anlatmaya gerek yok hocam bu konuda inanılmazz hem doğal hemde tam istediğim gibi oldu eşim artık bana hayranlıkla bakıyor bana bu mutlulugu yaşattıgınız için çok teşekkürler sadece klinik fazla yogunlugundan biraz fazla bekledik onuda nazar boncugu yapalım 🙂 almanyadan kucaklar dolusu selamlar kuzenim bu yaz gelicek lipo için 🙂

 • gizooo

  hocam ve asistanı burcu hanım öncelikle sizlere çok teşekkür ediyorum o kadar nazımı çektiniz ki hakkınızı ödeyemem öncelikle istanbulu şimdiden özledim ama trafik sorunu halen devam etmekte bunun dışında işlem sonrası 3. ay fotografımı yolluyorum sizlere değerli yorumlarınız bekliyorum hocam herkese berlinden kucak dolsusu selamlar

Bir cevap yazın