Liposuction Yağ Alma

Bölgesel yağlanmalar ve bir türlü verilemeyen kilolar nedeniyle sıkıntı yaşamak yerine liposuction yağ alma uygulamasından faydalanabilirsiniz. Günümüzde son derece güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilen bu işlem özellikle bölgesel yağlanmadan kurtulamayanların imdadına yetişiyor. Fazla yağlardan kurtularak daha fit ve daha zarif bir vücut görünümüne kavuşmayı sağlayan bu uygulama hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilebilir. Elbette uygulama öncesinde genel anestezi ya da spinal anestezi uygulaması yapıldığı için hasta yağ aldırma işlemi esnasında herhangi bir acı ya da ağrı hissetmiyor. Konforlu bir süreç eşliğinde istenmeyen yağlardan kurtulmak mümkün olabiliyor.

Liposuction Yağ Alma Nasıl Yapılır?

Yağ alma işleminden önce derinin altında kalan bölgeye özel bir karışım enjekte edilir. Bu karışım iki görevi vardır. Bunlardan ilki kanamayı azaltıcı etkide bulunması, diğeri ise yağ dokusunun kolay bir şekilde alınmasını sağlamaktır. Ardından küçük metal bir kanül kullanılarak deriye açılan çok küçük deliklerden yağ hücreleri çıkarılır. Liposuction uygulamasının vücudun hangi bölgesine yapılacağına bağlı olarak yağ alma işleminin süresi de değişebilir. Uygulama esnasında yağ hücreleri ile birlikte yağ hücrelerini depolayan odacıklar da alınır. Dolayısıyla ciddi düzeyde bir incelmenin meydana gelmesi mümkün olabilir. Ancak aşırı kilosu olan kişilerin bu uygulamadan sonra en ideal vücut ölçülerine kavuşmaları mümkün olmayacaktır. Zira bu kişilerin vücudundaki tüm fazla yağlar çıkarıldığında çok ciddi oranda deri sarkması meydana gelebilir. Bu nedenle liposuction uygulamasına bir zayıflama yöntemi olarak bakılmamalıdır. Zayıflama sonrasında kalan inatçı yağlardan kurtulmak için yapılan bir işlemdir.

Liposuction Yağ Almada Kaç Cm Kanül Kullanılır?

Uygulamanın vücudun neresine yapılacağına bağlı olarak kanül kalınlığı değişmektedir.

Liposuction yağ alma işlemi ne kadar sürer?

Genellikle 1 saat ila 4 saat arasında işlem tamamlanır.

Liposuction sonrası farklı bir uygulamaya ihtiyaç olur mu?

Zaten sarkık cilde sahip bölgeye liposuction yapılması halinde germe ameliyatına ihtiyaç duyulabilir.

Doğum kilolarına liposuction yapılabilir mi?

Doğumun üzerinden 1 yıl geçtikten sonra yapılabilir.

Emzirme döneminde liposuction yapılabilir mi?

Hayır. Emzirme döneminde bu uygulama sakıncalıdır.

Liposuction sonrası denize girilebilir mi?

Yaklaşık 2 ay denize ya da havuza girilmesi sakıncalı olmaktadır.

Liposuction cinsel perhiz gerektirir mi?

2 ila 3 hafta cinsel perhiz gerekmektedir.

Liposuction sonrası ağrı olur mu?

Hafif ağrı olabilir. Ancak ağrı kesici ilaç ile kontrol altında alınmaktadır.

Liposuction zayıflama yöntemi midir?

Hayır. Sadece bölgesel yağlardan kurtulmak için yapılır.

Liposuction Hangi Bölgelere Yapılır?

Liposuction uygulaması kısa bir süre öncesine kadar vücudun sadece sınırlı bölgelerine uygulanabilirdi. Ancak gelişen teknolojinin de yardımıyla artık istenen her bölgeye güvenli bir şekilde yağ alma işlemi yapılabilmektedir. Erkeklerde liposuction yağ alma en çok bel çevresi, karın ve gıdı olarak adlandırılan boyun altına uygulanmaktadır. Kadınlarda ise karın bölgesi, kalçalar, basenler, bacakların iç kısımları, bacakların üst kısımları yağ alma uygulamasının sıklıkla yapıldığı bölgeler oluyor. Bununla birlikte diz içi, ayak bilekleri, gıdı olarak bilinen boyun altı, kol altları ve sırt bölgesi için de kadınların liposuction yağ alma işleminden faydalanabildiğini söyleyebiliriz.

Liposuction Yağ Alma Fiyatları

Bu uygulama pek çok medikal estetik uygulamasına nazaran çok daha uygun fiyatlara sahiptir. Ancak hastanın muayene olmasından önce net bir fiyat belirtmek yanıltıcı olabilir. Uygulamanın vücudun hangi bölgesine yapılacağı, ne kadar yağ alınacağı gibi unsurlar liposuction yağ alma fiyatı noktasında belirleyici olmaktadır. Bu nedenle bölgesel yağlardan kurtulmanız ve liposuction fiyatı hakkında bilgi almanız için sizi kliniğimize bekliyoruz.

İyileşme Süreci…
Uygulamadan sonra bazı hususlara dikkat edilmesiyle birlikte gayet konforlu bir iyileşme süreci yaşanabilir. Liposuction yağ alma işlemini gerçekleştirdikten sonra 4 ila 5 gün dinlenmeniz gerekebilir. Bu sürenin sonunda hafif aktivitelerle günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. Liposuction sonrası iyileşme süreci aslında 2 aydır. Uygulamanın üzerinden 2 ila 3 hafta geçtikten sonra tüm günlük aktivitelerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra deride açılan küçük deliklerde enfeksiyon oluşmaması için hijyene dikkat etmeniz gerekir.

Liposuction İçin Uygun Adaylar Kimler?
Dileyen herkesin liposuction uygulamasından faydalanabileceğini söylemek de yanlış olacaktır. Bu uygulamada istenen görünümün elde edilmesi esnasında ciltte ciddi bir sarkmanın meydana gelmemesi gerekir. Bu nedenle öncelikle cildi elastikiyetini kaybetmemiş olan kişilerin liposuction yağ alma tekniğinden faydalanmasını öneririz. Cilt yeterince elastikiyete sahip değilse, yağ alma işleminin ardından meydana gelebilecek deri sarkmalarına karşın, uygulama yapılan bölgeye germe ameliyatının yapılması zorunlu olabilir. Ayrıca sigara kullanan kişilerin liposuction yağ alma öncesinde sigarayı bırakması gerekir. Zira sigara işlemi riski boyuta taşıyabileceği gibi uygulama sonrası cildin toparlanmasını da önleyebilmektedir. Uygulamadan faydalanabilmeniz için anesteziye ya da cerrahi ameliyata engel bir durumunuzun ya da bir rahatsızlığınızın bulunmaması gerekir. Diyet yapan kişilerin de diyet programını tamamladıktan ve zayıfladıktan sonra liposuction yağ alma işleminden faydalanması son derece önemlidir. Diyet ile zayıflama sürecinde yağ alma işlemi yaptırmayı düşündüğü bölgede de bir zayıflama meydana gelebilir.

Ne Kadar Yağ Alınacağına Nasıl Karar Verilir?

Liposuction öncesinde yapılan muayenede kişi ayakta değerlendirilir. Vücudunda fazla olan yağlanmaların meydana geldiği bölgeler muayene edilir. Vücut ile orantılı bir şekilde ne kadar yağ alınması gerektiği belirlendikten sonra vücudun estetik görünümünü bozmayacak şekilde yağ alınacak bölgeler silinmeyen kalem ile işaretlenir. Ardından uygulama sırasında daha önce planlanan bölgelerden, planlanan miktarda yağ alınır. Tek bir liposuction uygulamasında vücuttan 3 ila 4 litre yağ alınması mümkün olmaktadır.

Liposuction Sonrasında Korse Kullanımı
Bu uygulamada uzun vadeye yayılmış bir zayıflama söz konusu değildir. Tek bir seans ile yağlar deriye açılan deliklerden çıkarılır. Dolayısıyla deride bir bollaşma meydana gelmektedir. Bu bollaşmanın en kısa sürede toparlanması ve cildin sıkılaşarak yağ alınan bölgeye göre incelmesi için uygulama sonrasında korse kullanılması önerilir. Korse vücudu da şekillendirebildiği için uygulamanın başarısıyla da yakından ilgilidir.

Liposuction Yağ Alma Sonucunu Beklerken
Yağ aldırma işlemini fazla kilolardan kurtulduktan sonra tercih etmenizi öneriyoruz. Bölgesel yağlanma günümüzde pek çok kişinin ortak problemi haline geldi. Bölgesel yağlardan kurtulma noktasında devreye giren liposuction yağ alma işlemi, sonuçlarını görmek için sabır isteyen bir uygulamadır. İşlem tamamlandıktan sonra bir süre dinlenmek, korse kullanmak ve cildin toparlanmasını beklemek gerekir. Sonuç olarak uygulamanın hemen ardından sonucu net bir şekilde göremezsiniz. Yaklaşık 2 ay sonrasında hedeflenen görünüm ortaya çıkacaktır. Bu zaman zarfında sağlıklı bir yaşam şekline geçiş yapabilirsiniz. Örneğin sağlıklı beslenmeye başlayabilir, düzenli bir uyku planlaması yapabilir ve hayatınıza hafif egzersizleri kazandırabilirsiniz. Böylece uzun vadede yeniden bölgesel yağlanmalar ile karşı karşıya kalmayacak ve fazla kilolarınız nedeniyle aylarca sürecek diyet programlarından da kurtulmuş olacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Liposuction sonrası simetrik görünüm bozulur mu?

Ehil olmayan kişilere yaptırmanız durumunda bu risk vardır.

Liposuction sonrası daha çok kilo alındığı doğru mu?

Liposuction işlemine bağlı olarak uygulama sonrası daha fazla kilo alınması mümkün değildir.

Liposuction ile yağ hücrelerinde ne kadar azalma olabilir?

Yaklaşık % 70 oranında yağ hücresi azalması elde edilebilir.

Liposuction etkisi kalıcı mıdır?

Elbette kalıcıdır. Ancak sağlıksız beslenme ile yeniden kilo almanızı önlemez.

Liposuction yağ almada ne kadar delik açılır?

2 mm, 3 mm ya da 4 mm çapında delikler açılabilir. Uygulama yapılacak bölgeye göre değişir.

Liposuction sonrasında ne zaman spor yapılabilir?

3 ila 4 hafta sonrasında spora başlayabilirsiniz.

Tek seansta birkaç bölgeye liposuction yapılır mı?

Evet yapılabilir.

Liposuction vücuttaki asimetrik görünümü düzeltmek için yapılır mı?

Her asimetriyi düzeltmek için yapılamaz. Yanıt için hastanın muayene edilmesi gerekir.

Liposuction zararlı mıdır?

Güvenli bir medikal estetik uygulamadır.

Liposuction riski var mıdır?

Ameliyat ve anestezi riskleri bu işlem için de geçerlidir. Kanama ve emboli gibi riskler düşük de olsa liposuction işleminde mevcuttur.

Liposuction tekrarlanabilir mi?

Yeniden ihtiyaç duyulduğunda tekrarlanabilir.

Liposuction sonrası iz kalır mı?

Çok hafif bir iz kalabilir. Ancak kısa sürede ten rengini alacak ve görünümü çok daha fazla hafifleyecektir.

Liposuction sonrasında his kaybı olur mu?

Geçici olmak kaydıyla, sadece birkaç saatlik his azalması meydana gelebilir. Sonrasında normale döner.

Liposuction sonrası ek tedavi gerekir mi?

Hayır. Ancak hastanın durumuna bağlı olarak masaj ve LPG tedavisi önerilebilir.

Liposuction her mevsim yaptırılır mı?

Elbette. Fakat uygulama sonrası korse kullanılması gerektiğinden çok sıcak havalarda beklemenizi öneririz.

Liposuction için yaş sınırlaması var mı?

Yaş sınırlaması yok olmakla birlikte cildin elastikiyetini kaybetmemiş olması gerekir.

Liposuction sonrası banyo yapılabilir mi?

1 ila 2 gün sonrasında banyo yapılabilir.

Liposuction yaptırdığımız dışarıdan belli olur mu?

Vücut orantısı korunarak işlem yapıldığından belli olmaz.

78 yorum

 • Hatun BERGAN

  Çok kısa zamanım vardı. Sağolsunlar bir fırsat yaratıp istediğim zaman diliminde operasyonu gerçekleştirdiler. Türkiyeye geldim 2 gün kaldım ve bambaşka biri olarak
  Almanyaya döndüm. Döndükten sonra bile çok ilgilendiler. İsveç kliniği gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

 • Hacer Kalafat

  merhaba hocam ve tüm isveç çalışanları hepinize teşekkür ederim öncelikle…

  Ben doğum yaptıktan sonra anlasızca kilo almaya başladım bir süre diyet yaptım ama fayda etmedi sonuç olarak cerrahi ile çözebileceğimi düşünüp sizleri tercih ettim iyi kide sizi tercih etmişim aynı süreç içersinde bir arkadaşım daha bu operasyonu yaptırdı ve memnun kalmadı sürekli keşke bende seninle aynı yerde operasyon geçerseydim diye söylemleri oluyor sizin kaliteniz gerçekten Türkiye standartlarının üzerinde ve bu son derece önemli bir durum tüm personelinizin samimiyeti ve iş becerisi ortada hem hocama hemde mehmet beye sonsuz teşekkür ederim..

 • Figen Lerdson

  Sizin başarınızı ve ameliyat sonuçlarınızın başarısı gerçekten kıskanılmayacak gibi değil sanki 10 yaş daha gençleştim ellerinize sağlık hem hocam hem de tüm çalışanlarınız gerçekten bu işin en iyisi sadece yoğunluktan dolayı kontrol günü bekledim bunun haricinde 100 üzerinden 100

 • Hacer Gez

  Değerli hocam ve asistanlarına çok teşekkür ediyorum çok nazımı çektiler 🙂 Hocam benden 9. ayımda fotograf paylaşmamı istedi bende ondan dolayı hem teşekkür edeyim hemde mükemmel sonuç görmek isteyenler baksın istedim 🙂 ellerinize sağlık

 • Yasmine Risarlı

  Merhba hocam ben hem kontrol amaçlı hemde buraya yorum yazan bir çok kişi operasyon sonucum hakkında yorum yapmanızı rica ediyorum..
  Ben hem operasyon sonucundan hemde sürecinden memnun kaldım kendime özgüvenim yeniden geldi. Sadece istanbul trafiği beni yordu. yinede herşey en iyi şekilde sürdü emeğinize sağlık

 • Maria

  Hello liposuction surgery very successful gecti thank you we got a good service i got good that i have swedish clinic

 • Buse Ay

  Uzun zamandan sonra güven içinde gidebileceğim tek yer siz oldunuz sonucum çok iyi oldu kendimle barışık biri değildim sayenizde bunu da aştım hem hocama hemde sizlere borçluyum ve yorum yazan kişilere tecrübelerini paylaştığı için teşekkür ederim hocalarımın isteği üzere 8. ayımdan fotoğraf paylaşıyorum..

 • Suna Derin

  Değerli hocam ve ekibi hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim yıllardır ugraştığım ve bir türlü kurtulamadığım yağlarımdan beni tek seferde kurtardınız inanın her gece uyumadan önce size dua ediyorum..

  Bir kadın için ne kadar zor bir durum oldugunu ancak yaşayanlar bilir hayal ettiğim elbiseler begendiğim elbiseler sayenizde artık dolabımda değil üzerimde duruyor bu martta eşimde saç ekimi için gelecek sayenizde aile boyu güzelliğimize kavuşuyoruz.. Teşekkürler isveç ailesi

 • Leman-S

  Yağ aldırma operasyonu yatırmadan önce bütünüyle araştırma yaptım hem doktoru hem bulunduğu sağlık merkezini hatta operasyon yaptırmış kişilere dahi ulaştım bir çogu ile konuştum hem fikir olduğumuz tek yer burası oldu her açıdan avrupa standarlarında olan tek yer bence.. Operasyon sonucum benim için inanılmaz oldu hem hocama hemde sizlere çok teşekkür ederim sadece görüşme gününde yoğunluktan dolayı beklemek zorunda kaldım bu konuyuda çözerseniz sevinirim. Hocam benden 4. ayımda fotoğraf paylaşmamı rica etmişti onu da göndermiş olayım Fransadan selamlar

 • Ahsen

  Bir çok dr ile görüşmemden sonra sizleri tercih ettim ve ne kadar doğru bir tercih yaptığımı operasyondan sonra ilk günümde çıkıp istanbul turu attığımda anladım ne morarma ne de şişlik iyi bir tercih yapmamda bana yol gösteren arkadaşım meleğe çok teşekkür ederim – İstanbul trafiği hariç 10 üzerinden 10 puan veriyorum 🙂 hocamın da isteği üzre opersayon sonrası 6. ay fotoğrafımı sizlerle paylaşıyorum umarım tercih yapma sorunu yaşınyan birilerine benim tecrubem yol gösterici olur.

 • Cansu B

  Merhaba ben tam bir tıl oldu liposuction operasyonu yaptıralı göbeğimden ve basenlerimden sayenizde kurtuldum emeği geçen herkese teşekkür ederim. Kız kardeşimde şubat ayı gibi orada olacak gözümüz arkada kalmıyacağından eminim sadece ilk kontrol günümde yoğunlktan dolayı bekledim biraz bununla ilgili çözüm üretirseniz çok iyi olur 🙂 Berlinden selamlarrrr

 • Nurcan

  Değerli hocam ve tüm çalışanlarınıza ayrı ayrı teşekkür ederim bir çok yerden farklı oldugunuzu geldiğim ilk gün anladım güler yüzlü çalışanlarınız ve hocam gibi ünlü bir cerrahı bünyenizde bulundurmanız tüm soru işareetlerini tamamiyle ortadan kaldırdı işlem sonucu ile de nek kadar doğru bir tercih yaptıgımı bir kez daha anladım sadece istanbulun kalaalığı ve trafigi nedeniyle birazcık sıkıldım ama sonucum beklentimin çok çok üzerinde oldu bir kez daha teşekkür ederim iyiki varsınız 🙂

 • gizemliV

  Göbek ve bel çevremdeki yağlarımdan tamaiyle beni kurtardınız tüm ekibe sonsuz teşekkürler istanbul trafiği haricinde herşey dört dörtlüktü hocam hem işlem sonucum harika tam istediğim ölçülere kavuştum teşekkür edierim tüm ekibe

 • Bayb Gril

  Değerli hocam ve ekibi size çok çok teşekkür ediyorum operasyon sürecim harika
  operasyon sonrası sürecim ağrısız sızısız
  sonuç ise tam istediğim gibi oldu
  sadece kontroller sırasında yoğunluk vardı biraz beklemek zorunda kaldık malum biz kadınlar herşeyin en iyisini isteriz ondan yoğunluk oluyor hepinize çok teşekkür ediyorum 🙂

 • Kerime L.

  Merhabalar ben diğer yorumları ilk okuduğumda biraz abartılı olduğunu düşündüm ilk okuyanlar gibi sonra yorumları yazanladan merve hanıma ulaştım bu operasyon hakkında yaşadığı süreci bir de ondan dinledim sağ olsun hiç sıkılmadan usanmadan tüm süreci anlattı sonra ameliyat süreci için görüşmeye giitiğimde anlattıklarıyla birer birer karşılaştım anlattığı gibi hocam çok güler yüzlü ve sizin merak ettiğiniz her konuyu kolay bir dille anllattı ilgisinden çok memnun kaldım operasyo sonucumdan çok çok memnun kadım geri kalan süreçler de başarılı bir şekilde sona erdi bende istanbul trafiği konusunda müzdarip oldum ama yapacak bişey yok..

  Beni yönlendire merve hanıma çok teşekkür ederim…
  Değerli hocama asistanı mehmet beye ve diğer tüm çalışanlara teşekkür ederim..

 • Kudret

  Merhabalar öncelikle buraya yorum yazan herkese çok teşekkür ederim buradaki yorumlar üzerine hareket ettim hocamın güler yüzü personelin ilgisi inanılmaz..

  Hamilelikten sonra göbek sorunum oldu ne yaptıysam da eritemedim beni mutsuz ediyordu bir kadının öz güvenini kaybetmesi kadar sıkıntılı bir durumu olamaz.. Bu nedenle bu tür sorunları olanlara tavsiyem korkularınızın üzerine üzerine gidin.!!!

  Operasyonun başından sonuna kadar tüm asistanlar benimle çok alakadar oldular hijyen konusunda avrupa standartlarının üzerinde herşeyden önemlisi sizi sizden daha fazla düşünüyor olmaları operasyonumun üzerinden 1 hafta geçtikten sonra inamadım sonuca tam istediğim gibi ölçüye sahip oldum ellerinize emeğinize sağlık!! hepinize yürekten teşekkür ederim..

  Sadece kontrollerimiz sırasında yoğunluktan beklemek zorunda kaldım vakit kaybı yaşadık onun haricinde tüm hizmetleriniz için teşekkürler.

 • MercanKız

  merhabalar hocam ben mercan

  Hepinize çok teşekkür ederim yıllardır bana utanç veren göbegiğimden beni kurtardınız bir çok kez buna cesaret edememiştim neyse ki sizin gibi işini iyi yapan bir ekibi buldum..

  17 Yaşıdan itibaren yağlarımla uğraşmak zorunda kaldım ne deniz ne tatil hepsi kabus haline dönüşmeye başlamıştı erkek arkadaşımda desteği ile ameliyat olmaya karar verdim hocamla görüşmeden önce aşırı bi heyecan ve stres verdı üzerimde hocam ve asistanları bana sürecin ne kadar basit ve kolay olduğunu anlatınca içime su serpildi operasyondan çıktıktan sonra hafif ağrılarım oldu onuda ağrı kesiciler ile geçiştirdim. Şimdi daha iyi anlıyorum neden sizi tüm ünlüler tercih ediyor işinizde çok başrılısınız sonuca gelecek olursak hayallerimin ötesinde sonuca ulaştım aynalara akarken mutlu oluyorum üm ekibinize özellikle doktorlarınıza sonsuz teşekkürler hocama söz vermiştim 7. ayımda fotoğraf paylaşıcam diye sonucu buradaki okurlarda görsün istiyorum tercih yaparken bir kez daha düşünüp en iyi yerde operasyon yaptırsınlar diye..

 • Nurcan E.

  Merhaba hocam sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum başka bir doktorun hatasını zor bi vaka halindeyken bu kadar iyi sonuçlar almak çok büyük mutluluk benim için sadece kontrol günü yoğunluktan birazz bekledim onu da güler yüzlü ekibiniz unutturdum özellikle asistanız mehmet beye ve burcu hanıma çok teşekkür ediyorum sonuç olarak bu operasyonu yaptırmadan insanlar 2 kez düşünmeli beni hayal ettiğim ölçülere kavuşturduğunuz için tüm isveç ailesine sonsuz teşekkürler..

 • Şükran Ç.

  ben yaglarımdan kurtulmak için bir çok yere bakıp araştırma yaptım bu sayfada ki yorumları okudum ve bu gün operasyonum üzerinde 8 ay geçti ve bende buaya bir teşekkür mesajı bırakmak istedim öncelikle hocam asistan mehmet bey nil hanım ve tüm ekip gerçekten tam bir uyum içinde sizin mutlulgunuz için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar ve bunu başarıyorsunuz asıl konuya gelirsek yağlardımdan kurtulmam ve normal hayata dönüşüm tam tamına 2 günümü aldı bu kadar kısa sürede iyileşince hocamın izne ile kendimi eğeye attım sayenizde 4 günde tatil yapmış oldum sadece kontroller sırasında yoğunluktan dolayı beklemek zorunda kaldım bu da nazalır olsun diyelim herkese canı gönülden teşekkür ederim bu kısımları okuyup amleiyat olmayı düşünenlerede kısa bir not bırakmak istiyorum bu kadar zamndır kendinizi bu kadar üzmenize gerek yok isveç klinikte 1 saatte hayallerinize kavusabilirsiniz…

 • Serap

  tam bir yıl oldu yağlarımdan kurtulalı bu kadar yıldır boşuna beklemişim ameliyatı gözümde büyütmek yerine ameliyat olsaydım şu an ki halime daha kısa sürede kavuşurdum ama zararın nersinden dönerseniz dönün kardır derler benim en şanslı oldugum durum sizin gibi güvenilir bir kurumda bu operasyonu gerçekleştirmek oldu bir çok yerden daha uygun ve daha güvenilirsiniz.

  Ben buradan hem hocam asistan burcu hanıma ve şoför beye canı gönülden teşekkür ederim bodrumdan selamlarrrrrrr

 • Nidamm

  Bir çok yerle görüşüp en doğru seçimi yapmak için 3 ay boyunca raştırma yapmıştım ve en doğru kararı verdiğime kesinlikle eminim sonuçlarım hayal ettiğimden daha güzel oldu ne kadar mutlu oldugumu anlatamam tatile çıktığımda çocuklar gibi sevinçliydim uzun süreden sonra yanlardan ve sağ sol dan çıkan yağlarımdan kurtulmuş olmak beni oldukça mutlu etti.. Operasyon sürecinde beni yoran tel şey istanbul trafiği oldu ama onu da güler yüzlü şoförleriniz hallettiler sağolsunlar ekip olarak tam bir bütünsünüz tüm ekibe çok teşekkür ederim.. Tatilden mutlu bir kadın olarak sizlere fotograflarımı gönderiyorum 🙂

 • Orkide H.

  Merhaba hocam öncellikle ellerinize ve emeğinize sağlık sonuçlarımdan çok memnun kaldım hem iyileşme süreci hemde operasyon öncesi süreç en anlamda başarılı ve güzel geçti..

  Tam 5 yıl göbek yağımdan kurtulmaya çalışmakla geçti diyetler felan çalar ama sonuç göbekli bir kadın olamaktan kurtulamadım ama bu işi kesin çözüme kavuşturmak size ve ekibine nasip oldu bende bundan dolayı ve sonuçlarımın başarısından dolayı minnettarım. Yalnız kontrol günleriniz kalabalık oluyor beklemek zorunda kaldım eminim onada bir çözüm bulursunuz birde istanbul trafiği o konuda ne yaparsınız bilemiyorum ama yurt dışından gelenler için zaman kaybı kötü oluyor zaman sorunundan dolayı.. Hocam sonuçalarımı istemişti bu vesile ile onlarıda paylaşıyorum iyi çalışmalar dilerim Almanyadan selamlar

 • Nursena

  Merhaba ben nursena operasyon sonucum için teşekkür etmek istedim sizlere uçaktan indiğim andan itibaren her türlü hizmeti sundunuz bana güleryüzlü personelleriniz gerçekten çok samimi ve işlerini en iyi şekilde yapıyorlar.. .

  Ameliyat günümde ameliyathaneye gülerek girdim sonuçlara gelince bu konuda mütavazi olmayın lütfen bence türkiyedeki en iyi kurum sizlersiniz.. Hocamında isteği üzere 9 ayımdan fotograflar paylaşıyorum sizlerle bu sizin eseriniz !!!

 • Melike Suda

  Merhaba hocam ben ekibinize ve size çok teşekkür ediyorum hem operasyon başarınız hem de tam bir ekip halinde çalışıyor olmanız yurt dışından gelenler için büyük bir hizmet operasyon günü sürekli yanımda olan ve her türlü konuda bana yardımcı olan meryem hanıma da özellikle teşekkür ederim. Operasyon sonucumdan çok memenunum ama yoğunluktan biraz beklemek zorunda kaldım buda biraz sıkıcı bir süreç oldu bu kasım da göğüs estetiği içine sizleri tercih edicem kasımda görüşmek üzere Hollanda dan selamlar…

 • PelinCe

  Merhabalar hocamm ve değerli ekibi sayenizde kilo adına göbek adına hiç bir şey kalmadı ve bu kadar kısa sürede inanılmaz sonuçlar aldım sizi ve ekibiniz bir kez daha tebrik ediyorum inanılmaz kordineli çalışma ve güzel sonuçlar mutlu hastalar harikasınızzzzzz

 • Güllü Ç.

  Tam 8 ay oldu operasyonu yaptıralı çok şükür en ufak bir aksilik yaşamadım ben biraz fazla dikkatliyim bu konuda hem doktor hemde çalışanlar her ne zaman arasam kesin dönüşler yapıldı ve hiç bir soru aklımda kalmadı benim için % 100 güvenilecek ve gözü kapalı gidilecek tek yer inanın burası sonucum harika ondan bahsetmeye bile gerek yok hocamın ve mehmet beyin ellerine sağlık sonucum süpppeerrr

 • Külkedisi

  yağlarımdan kurtulmanın verdiği huzuru özgüveni inanının tarif edemem operasyonun ilk adımından itibaren her şey çok profosyonel bir şekilde ilerliyor size sadece programa uymak kalıyor bazen trafikten dolayı küçük aksamalar olabiliyor olsun onlarda nazarlık olur sonuçlara gelince benim hayal ettiğimden bile güzel hocam ve ekibi bu konuda inanılmaz herşey için tek tek ayrı ayrı teşekkür ederim hem size hem kurumunuza hemde çalıuşanlarınıza

 • Hacer V.

  7 ay önce operasyonum için sizi tercih etmiştim hizmet anlamında tam olarak verdiğim ücretin karşılığını fazlasıyla aldım operasyon sonrası sonuçtan çok memnun kaldım hem hocama hemde değerli asistanı mehmet beye ve burcu hanım teşekkür ederim operasyonu sonrası kontrollerde yoğunluklar oluyor bu nedenle zaman kaybı yaşadım bu konuyla ilgili çalışma yaparsanız sevinirm göğüs estetiği için sizi tercih edicem aralık ayı için randevumu oluşturdum hocam benden sonucumu paylaşmamı istemişti onuda buradan paylasşıyorum aralık ayında tekrar görüşmek üzere

 • Kumru V.

  Değerli hocam ben bu operasyonu yaptırmadan bu kadar iyi olacağını tahmin edemezdim hayal ettiğimden daha güzel ölçüye sahip oldum sihirli elleriniz sayesinde kadınlığımı yeniden hatırladım..

  Operasyon günü ve sonrasında ağrım felan olamadı. Sadece gidiş günümde yoğun trafik vardı biraz fazla yoruldum o kadar hepinizin emeğine sağlık… Hocamın benden fotograflrımı paylaşmamı istedi harika sonuçlarımı sizlerle paylaşıyorum..

 • Mine C.

  hocam size ne kadar teşekkür etsem az yağlarım dan kurtulmak benim için bir hedef halini almıştı çok şükür ki sizler gibi deneyimli ve başarılı bir kurumu tercih etmişim.. .
  operasyon öncesi ve sonrasında hocam hep yanımda oldu heşireleri ve asistanlarıda benimle bir bebek gibi ilgillendiler sadece kontrol günü trafik nedeniyle kontrole geç kaldım haliyle biraz beklemek zorunda kaldım onun haricinde hem sonuçlar hemde sizler mükemmelsiniz!!

 • Suzii

  Ben 6 ay önce bu operasyonu yaptırmak için sizleri tercih ettim iyikide sizi tercih ettim şoföründen tutun tüm çalışanlarınızdan çok memun kaldım..

  Operasyon öncesi ve sonrası tüm süreçlerim özellikle iyileşme sürecim harikaydı hafif bir ağrıyla tüm süreci geçirdim resmen kontrol günü kalabalıktan biraz bekledim ama hiç sorun değil sizin göstermiş oldugunuz hoş görü ve işinizi lakıyla yapmanız hiç bir şikayeti kabul edemez bu konuda avrupanın bile çok ilerisindesiniz hizmetleriniz için tekrar teşşekkür ediyorum hocam sonuçlarımı paylaşmamı istemişti bu vesileyle onuda aradan çıkarmış olalım 🙂

 • Gülpembe

  tam bir yıl oldu hocamın ve asistanlarının özellikle mehmet beye hepsine çok çok teşekkür ederim göbek ve baldırlarımdanki yağlardan kurtulmak harika bir duygu operasyon gününde bugüne düzeli olarak beni arayıp düzenli kontrol sağlıyorlar ben böyle bir işine sahiplik daha görmedim operasyon süreci boyunca hep yanımda oldunuz hepinize kölnden kucak dolusu sevgiler yolluyorum hepiniz harikasınız

 • Gülpembe

  tam bir yıl oldu hocamın ve asistanlarının özellikle mehmet beye hepsine çok çok teşekkür ederim göbek ve baldırlarımdanki yağlardan kurtulmak harika bir duygu operasyon gününde bugüne düzeli olarak beni arayıp düzenli kontrol sağlıyorlar ben böyle bir işine sahiplik daha görmedim operasyon süreci boyunca hep yanımda oldunuz hepinize kölnden kucak dolusu sevgiler yolluyorum

 • Feride Ç.

  operasyon öncesi endişelerim vardı taaki hocamla tanışana kadar operasyonun nasıl ilerleyeceği ve operasyon sonrası sonuçları ve yapmam gerekenleri tek tek anllatı ve bu beni çok rahatllattı operasyonada gittiğimde hiç bir soru kalmadı aklımda operasyon sonrası kendimi çok hafiflemiş hissettim operasyon sonrasıda sadece 1 gün dinlendim sonraki gün ise kontrolle gittim biraz yoğundu bekledik. Tüm hizmetler için size ve dr larınıza minnettarım…

 • Oslamina

  Merhaba ben 1 yıl önce liposuction operasyonu yaptırdım sizlerde ne kadar doğru bir tercih yaptığımı ve çok iyi bir operasyon gerçirdiğimi söylemeden geçemem özellikle operasyon öncesi hocamın ilgi ve alakası asistanlarının samimiyeti beni çok etkiledi operasyona sıra gelince çok rahat bir operasyon süreci oldu benim için ameliyat sonrasıda istanbulu doya doya gezmek için çok vaktim oldu hem tatil hemde güzellik bir arada oldu size 1. yıl fotografımı yolluyorum hocam emeğinize ellerinize sağlık!!

 • Oslamina

  3 senedir göbek yağlarımdan kurtulmak için yapmadığım kür denemediğim diyet spor vs kalmadı sonunda cerrahi olarak bu konuya el atılmasına karar verdim ve yakın bir akrabam sizde operasyon geçirdi sonucundan ve drlardan çok memnun kaldı bende sizi tercih ederek doğru karar verdim hiç bir başarı özellikle sağlıksa bu konu tesadüf olamaz ki oraya gelip gördüğümde tamamiyle aklımda dr beyele sonuçla alakalı bir soru işareti kalmadı operasyonumdan sonra benden 4. ay fotoğraf paylaşmamı istedi dr bey hem teşekkür adına hemde sonucun başarısını göstermek adına sizlere fotografımı yolluyorum elinize ve emeğinize sağlık !!!

 • MonaLİs

  Hayatım boyunca geçirdiğim en güzel tatilden sizlere kucaklar dolusu sevgilerimi yolluyorum..:)

  Hem hocam hemde tüm çalışanlarınız benimle işlem başından sonuna kadar o kadar güzel ilgilendiler ki çok memnun kaldım. Yağlarımdan bu kadar rahat kurtulmak benim için hayaldi ama siz benim hayyellerimi yerine getirdiniz hepinize teşekkür ederim!!

 • Mercani

  hocam sizin sayenizde hayata yeniden başlıyorum bir çok kez vazgeçip bu operasyonu yaptırmadığıma ne kadar pişman oldugumu bilemezsiniz.. Neyseki sizleri tanıyıp bu operasyonu sizin gibi bilen ellerde olmakta ayrı bir şans oldu benim için çok iyi süreç geçirdim herşey için sonsuz teşekkürler..

 • Meryem

  Hocam elleriniz dert görmesin ben tatile kaçar yeni ve mükkemel yağsız vücudumla 🙂

 • Nil Ç.

  Ben operasyonu yaptırmadan bir çok yerle görüştüm hepsi parayı alalım sonrası ne olursa olsun mantığına sahipler sizle görüştüğüm sırada hocamlada konuşma fırsatım oldu ertesi gün görüşme randevusu aldım randevunun ücretsiz olmasıda ayrıyeten güzel 🙂
  Operasyon olmaya karar verdim ve bi anda oldu bitti operasyonum ne morluk yaşadım nede başka bi sorun 2 gün sonra normal hayatıma geri döndüm operasyon sonrası hocamın tavsiyelerine bire bir uydum ve sonuç harika oldu hepinize çok teşşekkür ediyorum

 • hazalalem

  Uzun bir zaman bu işlemi araştırdım ve en çok bu işlemde başarılı olan kurum sizsiniz operasyon için hocamla konuşuncada aklımda hiç soru işareti kalmadı..

  Operasyodan çıktıktan sonra kendimi hafiflemiş ve başarıya ulaşmış gibi hissettim.. Hem hocam hemde asistanları benimle çok ilgilendiler çok teşekkür ederim hepsine kurum olarak da bir çok kişiden isminizi duydum ve herkes başarılarınızdan bahsediyor sizi tercih ederek ne kadar doğru bir seçim yaptığımı bir kez daha anladım. Operasyon sonrası ilk kontrole geldiğimde yoğunluktan bekledim biraz bu konuda çalışma yaparsanız sevinirim biliyorsunuz yurt dışından gelince daha fazla vakit geçirmek istiyoruz bu konuyuda çözersiniz size güveniyorumm. Hocam benden 5. ay fotograflarımı paylaşmamı istedi yorumlarınızı bekliyorum berlinden selamlar

 • Gül G.

  Hocam ellerinize sağlık hem kurum olarak hemde dr kalitesi ve yeteneği olarak çok üstünsünüz bir çok marka diye bulunan yerlere gelip sizleri görmelerini tavsiye ederim nasıl ekip olunur nasıl hizmet verilir gelip görsünler..

  Operasyon sonrası çok hafif ağrılarım oldu onuda ağrı kesici ile atlattım ne morarma ne normal yaşamla ilgili bir tek sorun yaşamadım kontrollerimde de hocamın tavsiyelerini dikkatlice dinledim uydum ve sonuç harikkaaaaaa….

 • vUslat

  Uzun zamandan beri göbek bölgemdeki küçük yağ birikintisinden kurtulamıyordum bir kaç form sitesi ve hasta yorumu okuyup sizleri tercih ettim iyi ki de sizleri tercih etmişim elinize ve emeğinize sağlık hocamında isteği üzere 1. ayımdaki halimi paylaşıyorum sevgiyle kalın …

 • Narince

  Bir yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendileri ile tanıştım ve sizlerine ulaştım konu ile ilgili tereddütlerimi ve endişelerimi paylaştım,çok mütevazi ve anlayışla beni ikna ettiniz benioperasyon olmaya karar verdim iyikide karar vermişim bir hastanın doktoruna güvenmesi ve karar vermesi çok önemli ben bunu en iyibiçimde aldığım için bir çok arkadaşımada önerdim kendisine bu vesile ile tekrar teşekkür ediyorum. “güler yüzlü, aydınlatıcı ve güven verici”diye tanımlayabilirim. Yanında çalışan ekibi gayet güler yüzlü ve sabırlı insanlar tabii bunda mutlakaki kliniğinizin ismi etkisi büyük olsa gerek ben ve tavsiye ettiğim her arkadaşım benide arayıp teşekkür ettiler buda benim ne kadar doğru bir seçim yaptığımın teyidi olmuştur.Bu arada geçirdiğim operasyon liposuction ile ilgili idi ve benim bütün endişelerimi gidermişti yalnız ameliyat olacak arkadaşlara tavsiyem dr beyin ameliyat sonrası tavsiye ve önerilerini titizlikle riyaet etmeleridir sonucu mükemmel oluyor.:)) yoğunluk fazla biraz bekleyebilirsiniz

 • Muazzez

  Hayallerime beni kavuştuan hocama asistan mehmet beye ve tüm ekibe teşşekr ederim iyiki varsınız hocam…

 • Mavilikızlar

  öncellikle almanyadan herkese selamlar değerli hocamın 3 meleği olarak her birimiz ayrı bir işlemle isveç klinikten döndük hepimizde operasyonlardan çok çok memnunuz özellikle ben lipğo sonrası hayatıma kaldığım yerden ama yağsız olarak devam ettim bir çok kez bu operasyonu olupta kötü olan kişi gördüm ama bence bu dr ve kuyrum kalitesi 6,5 kiloya yakın yağ aldırdım gram acı veya morarma yaşamadım çevreme hep sizlerden bahsediyorum ap ayrı bir samimiyetiniz var birde kliniğin yoğunlu olmasa mükemmel ötesisiniz

 • Merva D.

  Öncellik tüm ekibe çok teşekkür ederim..

  3 AY liposuction operasyonu oldum sonuçtan çok memnun kaldım hem hocam hemde çalışanlar olssun son derece işlerinde başarılılar sever işlerini yapıyorlar..
  OPerasyonu konuşmaya gelirsen hocam haya ettiğimden daha güzel yapmış bu kadar güzel olacağını tahmin edemezdim gerçekten asistanı mehmet beyede çok teşekkürler kendisi bizimle çok iyi iletişim kurdu her aradığımda telefonuma cvp verdi süreci gayet iyi yönetti sadece operasyon günü yoğunluktan bekletildik 🙂 oda nazar boncugunuz olsun.. Herşey için teşşekürer hocamın istediği gibi 3 ay fotograflarımı paylaşıyorum…

 • Melike

  merhabalar ben 6,5 ay önce lipo için sizleri tercih ettim operasyondan hem önce yağlarım artık kabusum oldu bir çok kez istedim ama kendime o cesareti bulamadım sonrasında bi yakımınım hem göğüs hemde liposuction operasyonu yaptırdı sizlerde çok güzel olmuştu kıskanmadım desem yalan olur bende hrmen sizlerle iletişime geçtim çağrı merkezinde zeliha hanım ile görüştük kendisi bana çok yardımcı oldu tüm sorularımı çok iyi şekilde yanıtladı operasyon günü hocamla konuştuktan sonra operasyona geçtik dediğim gibi 6,5 ay oldu ve sonuç mükemmel sadece kontrol günü trafik sebebiyle çok uzun süre araç içinde kaldım işlerim vardı geçikmeye ugradı ama sonuçları görünce unnuttuldu 🙂 herşey için bir kez daha teşekkür ederim sağolun..

 • Merve Ö.

  6 ay önce liposuction operasyonu olmuştum sizler de operasyon hem öncesinde hem sonrasıda ne kadar doğru karar verdiğimi fark ettim..
  Operasyon süreci boyunca hocamın ilgisi asistanlarının ilgisi beni çok şarşırtmıştı operasyon sonrasında ağrı da yaşamadım fakat aşırı bir yoğunluk vardı bundan sebeb biraz bekledik

 • Mehtap U.

  Merhaba ben mehtap 6 ay önce hem göğüs hemde liposuction operasyonu yaptırdım sizlerde bu güne nasipmiş teşekkür etmek sonucu bekleyip görmek istedim.. Bir çok yerden hatta avrupadan bile daha kaliteli hizmet veriyorsunuz.. En önemliside sonuçlar benim sonuçlarım tam istediğim gibi oldu hocama ve tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ederim .. Operasyon sonrası kontrollerde biraz bekletildik bununla ilgili çözüm bulursanız sevinirim

 • Bersimona

  Kadınların korkulu rüyası olan göbek ve basen sorunu her 100 kadından 85 olduğu gibi bende de vardı benim teyzem burada hem göğüs hemde lipo ameliyatı yaptırdı sonuçlardan memnun kaldı bende uzun zamanda beri düşünüyordum teyzeminde referansıyla bende sizlerde operasyon oldum sonuçlar benim tahiminimin çok çok üstündeydi bi anda hayal ettiğim vücuda kavuştum kıskanarak baktığım o alımlı kadınlardan bile daha iyi bir vücuda sahip olduğumu anladım sizlere ve ekibinize çok teşekkür ediyorum hem teyzem hemde kendi adıma sadece yoğun trafikten dolayı biraz fazla yorulduk ama böyle sonuçlara değermi 🙂 Fazlasıyla değer tabi kiii 🙂

 • Funda F.

  merhaba..

  Ben lipo operasyonunu 6 ay önce yaptırdım operasyon öncesinde güzel ve kaliteli hizmet verdiniz bunun için sizlere teşekkür ederim şoför olsun asistanlar olsun her şey çok düzenli bir şekilde ilerledi daha öncesinde başka bir yerde operasyon oldum hiç böyle hizmet vermediler geçte olsa doğru tercihi yapabildim..

  Operasyon sonrasında ise hocamın ne kadar mağrifetli olduğunu sonucuma bakarak anladım herhangi abartı olan veya böylemi olsun diye bir soru gelmedi aklım tam olarak hayal ettiğim gibi bir sonuç aldım kontroller sırasında yoğunluktan biraz bekletildim ama oda nazar boncuğunuz olsun tüm kuruma hocam asistan burcu hanıma şoför beye çağrı merkezine hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim

 • Sema

  öncellikle degerli hocama asistanlarına ve tüm ekibe çok teşekkür ederim operasyon günü ve devamında en küçük bir aksaklık yaşamadım herşey yolunda gitti işinizi ne kadar sever yaptığınızı sadece yaptıranlar bilir ve anlar.

  Operasyon sonrası isteğim ölçüye kavuştum tam hayalimdeki gibi bir vücuda sahibim şimdi sadece kliniğin yoğunlugunda biraz bekletildik bununla ilgili çözüm bulmanızı önenerim size 🙂

 • Nerimanlı

  öncelıkle herkese merhaba bede bu operasyonu yaptıralı tam 6 ay oldu çok memnun kaldım sadece trafik ve yoğunluktan biraz vakit kaybı oldu en güzel yanıda tam istanbulun göbeginde olması çok iyi magazalar var çevresinde..

  OPerasyon sonrası hocama sözüm vardı paylaşacaktım sonuç benim için harika oldu elleriniz sağlık hocam

 • Asya Su

  Öncellikle operasyonumda emeği geçen herkese teşekkür ederim..

  Hocamın tavsiyesine uyup hem göbek hemde basenlerimden yağ aldrıdığım için çok memnunum dışardan bilgili birinin tavsiyesi gerçekten sizi başka yerlere taşıyor..

  Hayalimdeki ölçülere kavuşmak ve isteiğim elbiseyi bikiniyi utanmadan sıkılmadan giymek büyük lüks benim için bu sorunu yaşayanlar kendinizi daha fazla yormayın benden fazla başka seçenek arayan olmadı ama bu kadar kolay oldugunu bilseydim o kadar üzülmezdim..
  Klinik olarak tek bir sorunumuz oldu aşarı bir yoğunluk var bu nedenle bekletilme gibi küçük sorunlar oluyor bunun dışında hiç bir olumsuz durum olmadı herkese tekrar teşekkür ediyorum sağolun

 • Denizkızı

  merhaba ben bundan 2,5 ay önce liposuction işlemi yaptırdım sizde operasyon süreci ve sonrası için sizlere teşekkür ediyorum hem işlem sonrası hem işlem öncesi hizmetinizden memnun kaldım

  Bende bir çok kadın gibi göbek ve basen bölgesinden şikayetçiydim ne yaptıysam bir türlü bu bölgedeki yağlardan kurtulamadım neyse ki sizlerle karşılaştım bu sorunumdan kurtulmak gerçekten çok iyi özgüvenim açısından olsun erkek arkadasıma karşı olsun hepsinden önemlisi kendime karşı artık daha pozitifim

  Bence kim olursa olsun her kadın güzelliğini ön planda tutması gerekir..

  Operasyon sonrası trafikte beklemek zorunda kaldım bu konuda bir çalışma yaparsanız sevinirim..

  Berlinden selamlar…

 • Hatun F.

  öncellikle bu işlemi yaptıracak olanlara tavsiyem şu bu işlemi çok kaliteli ve bu işi en iyi bilenlere yaptırın.

  ben operasyon sürecince çevremdeki herşeye çok dikkat ettim burası bu konuda gerçekten ayrı bir önem veriyor bu konuya operasyonu yapan dr operasyona giren hemşire işlerinin en iyisi oldukları gösteriyor operasyon sonrası ağrı şiş veya morluk olmadı cevremde bu operasyonu yaptıran bir çok kişi ve hepsinde bunlar yaşandı ben yaptığım doğru tercih ile çok başarılı operasyon geçirdim

  Kliniğin yoğunlugu nedeniyle bekletildik bununla ilgili çözüm üretirseniz sevinirim ellerinize ve emeğinize sağlık teşekkürler

 • Hasret İ.

  değerli hocam ve hemşirelere canı gönülden selamlar ve teşekkür ediyorum..

  Hocam operasyon sonrası ne ağrı ne bi sancı yaşadım bu da hocamın ne kadar başarılı oldugunu ortaya koyar kurum olarak çalışanlar olarak bir çok yerden kat be kat başarılısınız gerçekten bu büyük başarı sadece klinik bayağı kalabalık haliyle buda bekklememize neden oldun tüm kaddınlara buradan tavasiyeem kendinizi emin olan ellere bırakın çok yerde doktor diye dolaşan insalara neler yaptıklarını görüyoruz doğru bir tercih yaptığım için çok çok mutluyum hocamın istediği gibi 3. ay fotograflarımı yolluyorum hepinize tekrar teşekkür ederim

 • Kerime S.

  mrh ben geçen ay liposuction operasyonu yaptırdım sizlere buradan teşekkür etmek istiyorm yağlarımdan tamamiyle kurtuldum hocamın tavsiyelerine sonuna kadar uydum operasyon sonrası ne acı ne de hareket kısıtlaması yaşadım konforlu geçti ameliyat sonram bu konuda hocam gerçekten inanılmaz

  Operasyon sonrası kliniğe ilk gittimzde yogunluk fazlaydı bu neden bekletildik ve trafikte kalmak zorunda kaldık bunlar haricinde avrupada ki bir çok sağlık merkezinden kat kat üstünsünüz hocama asistanları ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum bir çok merkezde dünya para veripte sonuç alamayanlar var bu kadar iyi bi seçeneği görmemiş olmanız gerçekten şaşırtıcı !!!

  Değerli hocam size 1. ayımdaki fotografımı yolluyorum değerli yorumlarınızı bekliyorum

 • WhiteWomen

  herkese merahaba….

  öncelikle hocama asitalnalarına soför beye sonsuz teşekkürler.. Bir çok yerle görüştük ama gördük ki bu konu hakkında bilgisi,yeteneği ve yetisi olan tek yer burası hem klinik olsun hem çalışanlar gayet iyiydi özenle seçilmiş oldukları çok belliydi operasyon sonrası hocamı aklımdaki tüm sorular için istediğim saatte arayıp ulaşabildim operasyon TAM İSTEGİĞİM gibi oldu hayal gibi geliyordu bana böyle bişey olacagını tahmin dahi edemedim hocam bu konuda 1 numaradır

 • Nergizsultan

  Operasyon süreci ve operasyon sonrası tüm süreçlerim gayet iyi geçti sadece yogunluktan dolayı klinikte biraz bekletildik hoca olsun asistanlar olsun sonderece hoş görülü ve kibarlardı bir çok yere göre en iyisi bence burası hocam benden 4. ay fotografımı istemişti bu vesile ile de onuda yollamıs olayım herkese ayrı ayrı teşekkürler İngiltereden selamlar

 • Öncelikle verdiğiniz hizmet için teşekkürler verdiğim ücretin karşılıgını aldım avrupa kalitesinde oldugunuz ap açık ortada uzun yıllar boyunca veremdiğim basen ve göbek bölgesideki yağlarımdan sizler sayesinde kurtuldum sizlere ameliyat sonrası 5. ay fotografımı atıyorum ellerinize sağlık ancak klinik fazla yogun biraz bekletildik bu küçük soruna çözüm bulırsanız sevinirim göğüs estetiği içinde bu sene tekrar gelicem

 • Hajmator

  merhaba öncellikle herşey için çok teşekkür ederim tüm ekibe uzun zaman araştırmalarım sonucu türkiyede bu işi en başarılı yapan yerin burası olduguna karar vedim. Uzun süreden beri göbek ve bel bölgesindeki yağlarım başıma bela olmuştu sırt dekolteli elbise giyememek ve bikini alırken hep endişe yaşamaktan yorulmustum operasyon sürecim son derece başarılı geçti operasyon sonrası ağrım hemen hemen hiç olmadı gibi sadece kontroller sırasında aşırı bir yogunluk vardı biraz bekletildik onuda nazarlık olarak saydım o neden 4 yıldız verdim dr beye ve asistanı burcu hanıma çok çok selamlar herşey için teşekkürler 3. ay fotomu yollrum size degerli yorumlarınız bekliyorum 🙂

 • tamara D.

  bir çok kez yaptırmaya karar verdim ama bana o güvene verebilen siz oldunuz hocam ve degerli asistanlarına teşekkürler yogunluk nedeniyle biraz fazla bekletildik ama sizlerin canı sağ olsun yaptıgınız işin hakkını veriyorsunuz

 • deryadenizim

  merhabalar ö ncelikle buradan doktorum ve asistanı burcu hanıma kucak dolusu selamlar söylüyorum liposakşın ile tam istegiğim beden ölçülerine kavuyştum yıllaraca alamadıgım elbiseler ve nişanımda dahi giyemdiğim abiyem beni çok üzmüştü neyseki sizlerle karşılastım hayalimdeki vücuda sahip oldum elleriniz dert görmesin birde şu istanbul trafiği olmazsa inanılmaz güzel olcak 🙂

 • Herowomen

  uzun süreden beri göbek yağlarımdan ne yaptıysam kurtulamadım şimdi ise tam istediğim gibi oldu göbegim istanbul trafiği birde kliniğin yogunlugu sebebiyle bekledik biraz geri kalan herşey tam istegim gibi oldu ellerinize sağlık harikasınızzzz

 • hercaiecem

  yağlara elveda merhaba bikiniler 🙂 tatile daha 2 ay var ama ben başladım bikinilerimi giymeye gerçek anlamda beni o kadar iyi hissettiriyor ki harika bir duygu buradan tüm doktorlara ve calısanlara çok tesekkür ediyorum sizleri kocaman kocaman opüyorum

 • perikızı

  hayal ettiğim ölçülere kavuştum bu benim için son derece önemliydi ağrı felan da pek yaşamadım son derece titizim bu konuda sevecen ve cana yakın çalışanları vardı herkesin ortak sorunu gibi yogunluk fazlaydı ama bunu güler yüzleriyle hallettiler tam bir hizmet aldım saolun

 • zorkadın

  Veee hayal ettiğim bikinin içersindeyim doktoruma çalısanlara ilgilerinden dolayı çok tesekkur ederim sadece falza yogunluktan biraz bekledik ee olsun bu kadar iyi sonuç almak kolay deil

 • denizkızı

  doğum yaptıktan sonra göbegimdeki yağlardan kurtulmak gerçekten inanılmaz size ilk ay fotomu atıyorum bu sizin eseriniz teşekürederim herkese

 • melihat

  tüm süreç mükemmel di yağlarımdan kurtuldum artık istedigim fordayım istanbul trafiği hariiç herşeye 10/10 veriyorum elleriniz dert görmesin

 • Mormenekşe

  yağlarımdan kurtulduguma ne kadar sevindim anlatamam yoğunluktan dolayı beklşedik ama sonuca fazlasıyla deger

 • Mustafa M.

  Almanyadan selamlar öncelikle sizi tercih ettiğim için kendimi şanslı hissediyorum hem memleket hasreti gidermek hemde gerçekten hizmet almak isteyenler isveç klinik aradıgınız adres

 • Aggül

  Mən sizə gözəl nəticələr göndərirəm, İsveçrə klinikasına təşəkkür edirəm

 • Berrin

  harikesınız hocam tüm isveç kliniğine Amerikadan selamlar 🙂

 • merve

  Bende artık içine giremediğim elbiselerden dolayı bu operasyonu yaptırdım iyiki de yaptırmısım bu kadar yılldır çocuklara ayırdım tüm zamanımı bu nedenle kendime pek bakabildiğim söylenemezdi bu kadar yılın yorugunlunu ve vücut güzelliğime kavuşmak için lipo yaptırdım su an o kadar rahatım o kadar iyiyim ki anlatamam 🙂

 • Yusuf

  göbek yağlarım her yerde bana sorun olmaya başlamıstı ve en kötü kız arkadasım da göbeğimle alay etmeye başlayınca önce diyet felan yaptım tabi tam istediğim sonuç olmadı spora yöneldim oradan da tam istediğim olmadı sonunda burayı buldum ve tam istediğim gibi sonuç oldu göbeğimden kurtuldum kendimi o kadar rtahat hissediyroum ki anlatamam tşklr.

 • Sinem

  Basenlerimden kurudul artık o büyük basenler yüzünden giyemediğim bütün elbiselerimi aldım kendime özğüvenim gerçekten çok çok artı teşekkür ederim İsveç klinik

Bir cevap yazın