Estetik Operasyonlar

İsveç Klinik olarak tüm estetik operasyonları 4 ana kategori altında topluyoruz. Yüz estetiği, göğüs estetiği, vücut estetiği ve ameliyatsız estetik olarak kategorize ettiğimiz estetik seçeneklerinin tümünü aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Ameliyatsız estetik kategorisi altında topladığımız seçenekler, cerrahi işlem gerektirmeyen estetik operasyonlarıdır.

Yüz Bölgesi Estetiği

Burun estetiği, yüz germe, alın germe, kepçe kulak estetiği, göz kapağı estetiği, çene estetiği, ben aldırma, yüz ve dudak dolgusu, ışık dolgusu ve botoks operasyonlarını yaptırabilirsiniz.

Yüz bölgesine gerçekleştirilen tüm estetik müdahaleler hem profesyonellik hem de deneyim gerektirir. Özellikle revizyon amacıyla gerçekleştirilen estetik operasyonlar tehlike arz edebilir. Bu nedenle profesyonel estetik cerrahlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Kişinin beklentileri doğrultusunda, uygulanabilecek en ideal teknikle gerçekleştirilen estetik girişimlerin doğru planlanması da başarıda etkin bir unsurdur. Bu yüzden konunun uzmanı bir estetik cerraha başvurulması gerekmektedir.

Göğüs Estetiği

Göğüs büyütme, göğüs küçültme, göğüs dikleştirme ve göğüs ucu çöküklüğü, meme başı çöküklüğü ve jinekomasti erkeklerde meme büyüme operasyonlarını yaptırabilirsiniz.

Estetik cerrahinin en çok uygulandığı bölgelerden biri olan göğüslere basit girişimlerle ideal şekil verilebilmektedir. Dikleştirme, simetri sağlama, küçültme ya da büyütme amacıyla yapılan estetik girişimlerin büyük bir dikkat ve deneyim gerektirdiği bilinmelidir. Profesyonel estetik cerrahlar tarafından gerçekleştirilen göğüs estetiği ile beklentilerinize en uygun göğüs görünümünü elde edebilirsiniz. Göğüs estetiği operasyonları kolay olması ile birlikte dikkatli ve uzman bir estetik cerrah tarafından yapılması gerekmektedir.

Vücut Estetiği

Kombine estetik, liposuction, vaser liposuction, vaser hi-def liposuction, karın germe, kol germe, bacak estetiği, popo estetiği, vajina estetiği, botoks ile terleme tedavisi operasyonlarını yaptırabilirsiniz.

İlerleyen yaş, fazla kilolar, bölgesel yağlanmalar ya da doğuştan gelen özellikler nedeniyle vücudunuzun güzelliğini bozan tüm görüntü, vücut estetiği ile ortadan kaldırılabilir. Kol, bacak, karın, popo ya da vajina bölgesine yapılan estetik müdahaleler ile beklentinize uygun bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu operasyonları Profesyonel ve deneyimli estetik cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.