Burun Estetiği

Burun yüzde estetik olarak önemli organlardan biridir. Estetik dışında çeşitli görevleri de üstlenmiştir. Solunumun başladığı yerdir, koku almaya, kişiye özel sesin oluşmasında burun etkili olur. Vücudun dışa açılan kapıları arasındadır. Bu fonksiyonları ve estetik görünümüyle bir bütün halindedir. Bu yüzden burun hem içi, hem de dışıyla birlikte ele alınmalıdır. Burundaki estetik sorunlar ile fonksiyonel sorunlar bir arada çözümlenmelidir. Burun estetiği kötü olursa, burnun fonksiyonları da kötü olur. Aynı şekilde nefes almayı olumsuz etkileyen eğrilik gibi bir sorun olursa, estetik bir burun yapısı elde edilemez.

Burun estetiği nasıl yapılır?

Burun yapısında detaylı bir inceleme yapılarak, hastanın ameliyata hazırlığı yapılır. Bu incelemelerin sonucunda hasta için en uygun burun şekli tespit edilir. Kişinin karakterine uyan, dışarıdan zarif ve estetik görünecek burun şekli belirlenir. Bu değişimlerin tıbbi olarak da uygulanabilir olması da çok önemlidir.

Burun estetiği ameliyatı çoğunlukla genel anestezi altında 1-4 saat içinde tamamlanır. Burun deliklerinden yapılan kesilerle, burun içindeki, burun ucu ve burun sırtındaki şekil bozuklukları rahatça düzeltilir. Günümüzde ameliyat sonrası şişlik, morarma olmasını önleyecek yeni teknikler de kullanılmaktadır. Burundaki kemik ve kıkırdak dokulara fazla hasar verilmeden değişiklikler yapılmaktadır. Ameliyat tamamlandığında, burun delikleri içine tampon, burun sırtına alçı atel yerleştirilir. Herhangi bir sorun olmadığı takdirde, hastalarda aynı günde taburcu edilebilir. Ameliyatın ardından yüzde şişme olması, burunda ağrı, halsizlik, kas ve baş ağrısı gibi sorunlar olabilir. Bunlar aşılması kolay sorunlardır.

Burun estetiği ameliyatı ne kadar sürer ?

Burun estetiği ameliyatı ortalama 1 saat sürmektedir.

Ağrı ya da acı hissedilir mi?

Burun estetiği işleminde ağrı ya da acı hissedilmez. İşlem genel anestezi altında gerçekleştirilir.

Açık burun ameliyatı mı kapalı burun ameliyatı mı yapılıyor?

Kliniğimizde açık teknik ile işlem gerçekleştirilmektedir. Burnun doğru ve dik durmasını sağlayan kıkırdak kemik yapıya, burun sırtına ve burun kanatlarına daha sağlıklı müdahale etmemiz için açık teknik bize mükemmel bir ameliyat görüş alanı sağlamaktadır. Sadece estetik değil fonksiyonel problemleri (burun tıkanıklığı) de çözmek açık teknikle daha kolaydır.

Narkoz kullanmadan burun estetiği yapılabilir mi?

Burun estetiği sırasında genellikle genel anestezi tercih edilir. Ancak yapılan işlemlere göre lokal anestezi ile de operasyon yapılabilir. Bu doktorun uygun gördüğü şekilde, bazen hastaların isteğine göre belirlenir.

Burun Estetiği Sonrasında İz Kalır Mı?

Burun estetiği sonrasında kullanılan tekniğe göre görünürde iz kalmayabilir. Günümüzde burun estetiği yöntemlerinde, iz kalma sorunu yaşanmaz.

Ameliyattan Önceki Akşam Ne Yapılmalı?

Gece 12’den sonra yemek yenmemelidir. Ayrıca burun ameliyatı sonrası bir süre duş almakta zorlanabileceğiniz için duş almanız önerilmektedir. Özellikle burun ameliyatı için yapmanız gereken bir şey yoktur.

Ameliyatsız Burun Küçültme Nedir?

Dolgu malzemeleri yardımıyla burun sorunlarının enjeksiyon ile düzeltilmesidir. Herhangi bir cerrahi girişim olmadan kişinin kendi vücuduna ait dolgu malzemesiyle ya da hyalüronik asit enfeksiyonuyla yapılır.

Ne Zaman Normal Hayata Dönerim?

Cerrahi bir müdahale sonrasında kişinin normal yaşama dönmesi, yapılan işlemlere bağlı olarak değişir. Bu konuda doktorun önerilerine uyulmalıdır.

Burun Estetiği Neden Yapılır?Güzellik bir sır değildir.

Başarılı bir burun estetiği için, estetik cerrah ile hastanın iletişimi önemlidir. Kişinin bu operasyondan neler beklediğini doktoruna doğru aktarması, doktorunda bu istekleri yerinde görerek, birlikte karar almaları ve burun estetiği ameliyatının planlanmasını doğru yapmaları gerekir. Hastalar solunum sorunlarını, kullandıkları ilaçları, alerjilerini, kanla ilgili hastalıklarını, sigara alışkanlıklarını ameliyat öncesinde doktoruna bildirmelidir. Bu operasyonla ilgili endişelerini ve beklentilerini mutlaka daha önceden doktoruna aktarmalıdır.

Ayrıca doktorun ameliyat öncesinde dürüst bir şekilde ameliyatın ne kadar başarılı olabileceğini hastaya belirtmesi gerekmektedir. Bu durum hastanın beklentilerini belirleyecektir.

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği fiyatları operasyonun gerçekleştiği kliniğe ve tercih edilen hekime göre değişiklik gösterir. Burun bölgesine nasıl bir müdahale gerçekleştirileceği gibi unsurlar da burun estetiği ücreti noktasında belirleyici olabilir. Ayrıca ameliyatı yapacak olan cerrahın tecrübesi & bilgi birikimi de fiyatı belirleyen önemli bir kriterdir. Resminizi bizimle whatsapp üzerinden paylaştığınızda arkadaşlarımız estetik cerrahımız ile görüşüp size fiyat bildireceklerdir.

İyileşme Süreci…
Çalışanlar bir hafta içinde işlerine geri dönebilir. Ancak ağır işlere dikkat edilmelidir. Burnun yeni şeklini görmek için acele edilmemelidir. Bunun için 6 ay kadar bir sürenin geçmesi gerekir. Bu süreçte burun güneş ışığından korunmalı, darbelere karşı önlem alınmalıdır. Gözlük kullanımı yerine lens tercih edilmelidir. Önemli olana hastaların burun estetiği sonunda oluşturulan yeni burun şeklini beğenmesidir. Yaşananların hepsi bu şekilde geride kalacaktır.

Burun estetiği kusursuz bir burun sahibi olmanız için yeterli midir?

Burun estetiği operasyonu yaptırmak isteyen kişilerin başlangıçta kusursuz bir burnu yoktur. Fakat hayalleri kusursuz bir burun yapısına sahip olmaktır. Ancak burun estetiği ameliyatı sonucunda oluşturulan yeni burun yapısı, eski burun yapısına göre oluşturulabilir. Hastaların her istediği burun yapısı bu şekilde oluşturulamaz. Operasyon sonucunda yeni burun yapısından memnun olan kişiler, hem burundaki değişimleri kabullenmiş, hem de fazla beklentisi olmayan kişilerdir. Burun estetiği eskiye göre daha güzel bir burun yapısına sahip olmanızı sağlar. Ancak kişiye yepyeni bir görünüm sağlamaz. Yüzdeki estetik görünümü düzeltir. Bunların hepsi ameliyat öncesinde görüşülmeli ve belirlenmelidir. Aksi halde hastalarda hayal kırıklığı meydana gelebilir. Kişinin burnunda önceden bir asimetri sorunu varsa, bunun burun estetiği ile düzeltilemeyeceğini bilmelidir. Sadece burun yapısı daha orantılı bir hale getirilebilir.

Burun Ucu Estetiği

Burun ucu estetiği sırasında burundaki kemik ve kıkırdak dokularda değişiklik yapılmadan, burun ucunda var olan sorunlar giderilir. Normalde burunda şekil bozukluğu bulunmayan ancak burun ucu problemleri olan kişilerde bu operasyon yapılır. Kişinin burun sırtında eğrilik yoksa kemerli bir burun yapısı bulunmuyorsa, kemik ve kıkırdak doku sorunları yoksa gereksiz yere burun estetiği ameliyatı yapılmaz.

Burun ucu estetiği için yapılan operasyon sırasında aynı burun estetiğinde olduğu gibi ameliyat öncesinde hasta ve cerrahın her aşamayı değerlendirmesi önemlidir. Hastanın bu operasyondan beklentilerini, endişelerini açıkça cerraha aktarması gerekir. Burun ucundaki sorunlar belirlenerek, operasyonda gerekli kıkırdak ilavesi yapılır ve kesi yeri dikişle kapatılır.

Burun ucu şekillendirmesi yine hastanın isteğine uygun şekilde yapılır. İhtiyaç duyulursa, burun ucundaki fazlalık dokular başka alanların güçlendirilmesinde kullanılabilir.

Burun Ucu Estetiği Kimlere Yapılabilir?
Burun ucu estetiği kişinin isteğine bağlı olarak gerçekleştirilen estetik bir operasyondur. Burun yapısında herhangi bir sorun olmasa da, bazı kişiler sivri burun ucundan, burun ucunun küt ya da geniş olmasından rahatsız olabilir. Böyle durumlarda burun ucu estetiği operasyonu yapılabilir. Büyük ve çıkık bir görünüme sahip olan bulböz denilen burun ucu bulunan kişilere bu operasyon daha çok uygulanır. Burun ucundaki bu tür sorunlar direkt olarak yüz görünümünü etkiler.

Burun Ucu Dolgusu
Burun ucu dolgusu ameliyatsız burun estetiği kapsamında şekil bozukluğu olan burun ucuna tıbbi materyallerin dolgu şeklinde enjekte edilmesiyle yapılır. Bu ürün kalıcılığı ve garantili olması nedeniyle dolgu için daha fazla kullanılır. Burun ucunda kullanılan dolgunun miktarına ve kullanımına bağlı olarak, işlemin 6-18 ay kalıcılık etkisi vardır. Burun ucu dolgusu sadece on beş dakika içinde yapılarak günlük hayatınıza hemen devam edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Burun estetiği ameliyatında nelere dikkat etmek gerekir?

Burun estetiği ameliyatında operasyonun deneyimli ve alanında uzman bir cerrahın olmasına, ameliyat öncesinde doğru bir planlama yapılmasına, hasta memnuniyetini karşılayacak değişimlerin yapılmasına dikkat edilir.

Ne kadar orada kalmam gerekiyor?

Burun estetiğinden sonra bir hafta İstanbul’da kalmanız yeterlidir.

Nefes almada problem yaşar mıyım?

İşlem gerçekleştirildikten sonra iyileşme süreci içerisinde ağızdan nefes alınması gerekir. Sonrasında nefes alışınızda herhangi bir düzensizlik ya da zorluk olmaz.

İşlem sonrasında denize girebilir miyim?

İşlem sonrasında en az 3 hafta denize girilmesi tavsiye edilmez. Bu süreden sonra sadece temizliğinden emin olduğunuz yerlerde denize girebilirsiniz.

Burun estetiği kimlere yapılır?

Burun estetiği burun yapısında şekil bozukluğu olanlara ve burun fonksiyonlarında sorun yaşayanlara yapılabilir.

Ameliyat sonrası morarma ve şişlik olur mu?

Herhangi bir cerrahi müdahele sonrasında morarma ve şişlik olması normal karşılanmalıdır. Çünkü bölgeye dışarıdan müdahale edilmekte, dokularda travmatik bir etki meydana gelmektedir. Burun estetiği ameliyatlarında ameliyatı gerçekleştiren doktorun uzmanlığına, vücudun vereceği tepkilere göre morarma ve şişliklerde farklılıklar görülebilmektedir.

Ameliyat Sonrası İlaç Kullanmalı Mıyım?

Ameliyat sonrası sadece doktorun önerdiği ilaçlar, önerdiği dozlarda kullanılmalıdır. Bunun dışında gelişigüzel ilaç kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Sinüzit Problem Yaratır Mı?

Sinüzit başta burun tıkanıklığı olmak üzere çeşitli sorunlara neden olabilir. Bu yüzden tedavisi ihmal edilmemelidir.

Ameliyat Riski Nedir?

Ameliyat nedeniyle ortaya çıkabilecek komplikasyonların tamamını içerir. Başta enfeksiyon, kanama gibi genel risklerin dışında, ameliyatın mahiyetine göre özel risklerde söz konusu olabilir. Ameliyat amacına ulaşmamış olabilir, istenen değişiklikler gerçekleşmemiş olabilir. Bu yüzden ameliyat riski öncesinde doktor tarafından hastalara aktarılır.

Ameliyat Sonrasında Sigara İçebilir Miyim?

Ameliyat sonrası sigara içilmesi tavsiye edilmemektedir. Çünkü sigara kan dolaşımı üzerinde olumsuz etkilere sahiptir. Bu ameliyat sonrası risklerin artmasına yol açabilir.

Ameliyat Sonrasında Burnum Ne Zaman Şekil Alır?

Ameliyat sonrasında yeni burun şeklini görebilmek için bölgedeki morluk ve şişliklerin tamamen iyileşmesini beklemek gerekir. Bunun içinde en az 6 ayla 1 ayıl arasında bir süreç geçmelidir.

İşe Ne Zaman Başlayabilirim?

Ameliyat sonrası işe başlamak için doktorun önerilerine uyulmalıdır. Genellikle hafif masa başı çalışanlar için bu süre kısa olur. Ağır işlerde çalışanlar için bu süre uzayabilir. Sürenin belirlenmesinde hangi ameliyatın yapıldığı önemlidir.

18 Yaş Altı Burun Estetiği Olabilir Mi?

Bu yaş grubunda uzmanlar tarafından yüz kemiklerinin gelişimi tamamlanmadığı için önerilmez. Ancak travma gibi etkilerden burun fonksiyonlarında bir sorun olursa, bu yaşlarda burun estetiği yapılabilir.

Burun Ucu Düşer Mi?

Burun estetiği sonrası burun ucu düşmesi diye algılanan durum, aslında normal bir süreçtir. Ameliyat sonrasında ödem yüzünden şiş olan burun ucu ödemin inmesiyle birlikte yapılan planlamaya uygun hale gelir. Bu hastalar tarafından burun ucu düşmesi olarak algılanabilir.

Ne Zaman Gözlük Takabilirim?

Burun estetiği sonrasında hemen gözlük takılamaz. Henüz burunda yapılan değişimler taze olduğu için, gözlük takmak sakıncalıdır. Bunun yerine lens tercih edilmelidir. Gözlük kullanımı doktorun uygun görmesiyle en erken 6 aylık süreçte gerçekleşebilir.

Ameliyatta Tampon Kullanılır Mı?

Ameliyat sonrası genellikle tampon kullanılır. Ancak yeni geliştirilen teknikler sayesinde tampon kullanımı yapılmayabilir. Bu şekilde hastalar normal yaşama daha hızlı döner, daha konforlu bir iyileşme süreci geçirir.

Yemek Yemekte Sorun Yaşar Mıyım?

Ameliyat sonrası yemek yemekte zorluk yaşanmaz. Ancak ilk 24-48 saat içinde sulu, yumuşak gıdalarla, lifli besinlerle, ılık yiyeceklerle beslenmek gerekir.

67 yorum

 • Yeliz TEKUZ

  3 farklı yere muayeneye gidip aralarından isveç kliniği seçtim. Ortam güzel ve hijyenik. Çalışanlar güleryüzlü.
  Doktorlar güven verdi. Operasyon sonrasında da çok ilgilendiler. Şimdilik hafif ağrım var fakat normal olduğunu söylediler
  Kendime bakmaya doyamıyorum 🙂 Herşey için teşekkürler

 • Yeliz TEKYUZ

  3 farklı yere muayeneye gidip aralarından isveç kliniği seçtim. Ortam güzel ve hijyenik. Çalışanlar güleryüzlü.
  Doktorlar güven verdi. Operasyon sonrasında da çok ilgilendiler. Şimdilik hafif ağrım var fakat normal olduğunu söylediler
  Kendime bakmaya doyamıyorum 🙂 Herşey için teşekkürler

 • Mine SUNGUR

  merhaba ben mine sungur 6 ay önce burun estetiği yaptırdım sonuç ise beklentimin çok üzerinde ve son derece doğal kısacası tam istediğim gibi.. kuzenlerimde nisan ayının sonlarında sizde operasyon olacak onlarda benim burnumdan etkilenip olmaya karar verdiler ellerinize ve emeğinize sağlık en kısa sürede görüşmek üzere sonuçlarımı buradan paylaşıyorum yorum yaparsanız sevinirim

 • Nuran CANVER

  başarınıza hayran kalmamak mümkün değil sonuç ortada ve tüm ekibe dr beye sonsuz teşekkür ederim.

  Not: Yoğunluktan dolayı biraz zaman kaybımız oldu bu duruma çözüm üretirseniz harika olur..

 • Kaan Ali FERSAN

  Ameliyattan çıkıp kendime geldiğimde susuzluk dışında hiçbir sıkıntı çekmedim, su içtiğimde tam olarak kendimdeydim, hiçbir şekilde mide bulantısı yaşamadım, ağrı, sızı, acı hissetmedim zaten çok geçmeden dr Bey yanıma geldi.

  Daha sonra yemeğimi yedim ve burnumdan nefes alabilir halde mışıl mışıl uyudum, her şey tahmin ettiğimden çok daha kolay ve rahat olmuştu. Ertesi sabah yine doktorumun ziyareti sonrası taburcu oldum..

  Hastane hakkında yorum yapmam gerekirse biz tüm imkanlardan ve çalışanlardan çok memnun kaldık, yemekler çok güzeldi özellikle hemşireler çok ilgiliydi çok iyi hissettirdiler hepsine tekrar teşekkürler..

 • Derya Y.

  İlk günden doğru karak olduğunu hissetmiştim yanılmadım. doktor Bey’in ve Burun Estetiği olanların yorumlarını araştırınca emin oldum.

  her hastasıyla ameliyat öncesi en az 3 görüşme ve kişiye özel ameliyat planı yapıyor, bu zaman diliminde kurduğunuz iletişim çok ama çok önemli, ne istediğinizi ve ne istemediğinizi net aktarabilmeniz aynı zamanda ne kadarının size uygun olup olmadığını anlayabilmek (Burun Estetiği olanların yorumlarında yazar).

  burada dr analizi, yönlendirmesi ve yaklaşımı ameliyat öncesi dönemde çok rahat olmamı sağladı..

 • Mine COŞKUN

  “Ben başından beri doktoruma çok güvendim hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri oldu, tekrar çok teşekkürler. Bu aşamada Burun Estetiği olanların yorumlarının önemini bildiğim için yorumumu paylaşıyorum. Darısı isteyen herkesin başına.. sevgiler..”

 • Turan Kaymaz

  Merahaba bir yıl önce yaptırdığım burun operasyonu için sizlere teşekkür ediyorum.Hem doğal hemde tam istediğim gibi oldu emeğinize sağlık !!!

 • Gülnur

  Merhaba hocam burun estetiği olalı toplamda 4 ay oldu görenler anlıyamıyor estetik oldugu tam istaiğim gibi sonuç aldım gerçekten işinizde ekip olarak başarılısınız..
  Sadece istanbul trafiği beni çok yordu ama sonucuna değdi sizlere fotografımı gönderiyorum yorumlarınızı bekliyorum

 • Suzan Haseki

  Herkese teşekkürler özellikle hocama sonuç tam istediğim gibi bir çok yerle görüştüm ama iyiki sizi tercih etmişim hiç kimse anlamıyor burnumda estetik oldugunu doğala en yakın sonucu aldım sizden, hem hocam hem de sizler işlerinizin tam ehlisiniz sadece küçük bir sorun oldu oda kontrol gününde yoğunluktan dolayı bekledik zaman kaybım oldu ama güler yüzlü personellerininz Sena hanım bizlerle çok alakadar oldu onada ayrıca teşekkür ederim bende operasyon sonucu buradan paylaşıyorum yorumlarınızı bekliyorm

 • Nermin A.

  Merhaba ben mermin 6 ay önce burun estetiği yaptırdım sizde sonuçtan memnun kaldım teşekkür ederim.

  Operasyon sonucum beklediğim çok çok üzerinde oldu hem de ameliyattan sonra çok az ağrım oldu ama önemsenmeyecek kadar az oldu. Hocama ve tüm ekibinize ayrı ayrı teşekkür ederim benim gibi zor birini operasyon sonucu ile memnun ettiniz bence bu işin en iyisi sizsiniz bu ayın sonunda kardeşim de jinekomasti için gelecek içim o kadar rahatki ona en iyi şekilde bakılacagından eminim ! hocam benden resim istemişti iste 4 ay resimim harikasınızzzzzzzz

 • Kader P.

  Ameliyattan ziyade doktor seçimi, Burun Estetiği olanların yorumları ve ameliyata karar verme süreci en zorlu olan kısım.

  Çünkü saç kestirmek ya da kaş aldırmak hatta dudak dolgusu yaptırmak gibi geçici bir durum değil aksine suratınızın tam ortasında görünüşünüzü %100 etkileyen kalıcı bir değişim dolayısıyla karar vermesi oldukça zor ! Burun estetiği olanların yorumları hep aynı şekildedir.

  Bu zor evreyi atlattıktan sonra peki en iyi hangi doktor yapabilir sorusuna yanıt aramaya başlıyorsunuz.

  Ben bu konuda oldukça şanslıydım hiç çelişkide kalmadım, sizlerin ne kadar doğal ve güzel burunlar yaptığınızı sosyal medyadan takip etmiştim kontroller sırasında yoğunlukdan dolayı biraz bekletildik ama onun dışında çok temiz ve ferah bi yeriniz var hem doktoruma hemde sizlere çok teşekkür ederim..

 • Pembekadın

  aynalara bakmaya doyamıyorum çünkü ben hem bu kadar iddialı hem de bu kadar doğal birde yüzüme bu kadar uyum sağlayacak ve bana bu kadar yakışacak halini yani kısacası bu kadarını hayal edememişim, hayallerimden çok daha güzel bir burnum oldu :))

  Burun Estetiği Ameliyatı Sonucu Olarak:
  Hiçbir başarının sonucu tesadüf değildir, internette Burun Estetiği olanların yorumları sonuçlarında bile diğer yerlerden farkını açıkça belli ediyor zaten ilk görüşmede doğru yerde olduğunuzu bir kez daha anlıyorsunuz. Burun Estetiği sonrası kendime bakmayı çok seviyorum.

  Karar verme aşamasında burun estetiği olanların yorumları da çok etkili oldu.

  Ben başından beri doktoruma çok güvendim hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri tekrar çok teşekkürler, darısı isteyen herkesin başına..

  Sevgiler..

 • Pırlantakız

  Burun mükemmel olmuş hacammm harikasınız gerçekten inanılmaz tam hayal ettiğim gibiii kuzenler kıskançlıktan çatlıyorlar ellerinize emeğinize sağlık gamze hanıma teşekkürler

 • Cemal

  Burun estetiği olalı daha bir hafta bile olmadı ne şişlik ne morluk ve işimden ve hayatımdan geride kalmadım çok konforlu ve rahat bir süreç yaşadım emeği olan ve isveç klinğe tesekkur ederim

 • Oya H.

  Nefes alma sorunu yaşıyordum, burun içi kemik eğriliği vardı. İkı hafta önce burun ameliyatı oldum. Burun içi eğrilik giderildi, etler alındı, nefes almayı kolaylastıracak genişletmeler yapıldı. Bunların yanında tabi ameliyat masasına yatmışken estetik operasyon yapılmasa olmazdı:). Kendinizi gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Ameliyatım genel anestezi altında 1 saat sürdü. Narkozdan önce, uyanırken burnundan nefes alamayacaksın panik yapma ağzından nefes al dıye uyarmışlardı. Kısacası ben çok memnun kaldım.

 • derya

  harika bir bunum oldu hepinize canı gönülden teşekkür ederim

 • pelin Su

  burun estetiği oldum daha önce ama ne doğalık ne de yüzüme yakışmıstı bu beni gerçekten çok rahatsız etmeye başladı bende instagramdan takip ediyordum isveç kliniği yapılan burun estetiklerini gördüm doğal ve yüze yakısan burunlar yapıyorlardı önce instagram üzeriinden yazıstım isveç tekniği ile yapıldıgını söylediler burun estetiği için görüşmeye gittim ve suan 6. ay geçti ve burnumdan ve görüntüsünden çok memnunum teşekkür ediyorum benim tavsiyem kesinlikle burası

 • Mine F.

  Bir hafata önce burun estetiği ve kepçe kulak operasyonu oldum herşey tam istediğim gibi gitti ve herşeyden önemlisi o kadar ilgililerdiki anlatamam hem kurum olarak hemde çalışanlar olarak gerçekten kaliteli. Herkese hocama ve şoför beye çok çok teşekkür ediyorumm 🙂

 • meltem R.

  Bir yakınım adına bu teşekkür değerlendirmesini yapıyorum kendisi uzun süreden beri burnuyla ilgili problemleri vardı araştırma yaparken sizi bulmuş sizi araştırıp burada ameliyat olmaya karar verdi türkiyeden geldiği günden beri sizi ve operasyon sürecinin ne kadar iyi geçtiğini anlatıyor burnu gerçekten çok doğal ve güzel oldu herkese kuzenime verdiğiniz hizmet için teşekkür ediyorum.Birde erkek kardeşiimin saç problemi var heralde en kısa zaman da sizinle tekrar görüşecegiz iyi çalışmalar dilerim.

 • Nazlı

  burun estetiğinde 15. günüm herşey yolunda hersey tam istediğim gibi hocamın gerçekten ellerine sağlık çok çok çok teşekkür ederim burnum tam istediğim gibi..

 • Ferda

  burun estetiğinde gidilebilecek en başarılı yersiniz diğer estetik sonuçlarına da baktımda siz herşeyde süpersiniz her şey için çok teşekkür ediyorum

 • Gaye

  Merhabalar hepinize öncellikle çok teşekkür ederim. Burun estetiği sürecim boyunca istanbul trafiği hariç herşey mükemmeldi 🙂 yakında kardeşim içinde geliyoruz en kısa süre içersinde görüşmek üzere

 • Esma

  tüm estetik operasyonlarında çok çok başarılısınız herşey için çok teşekkür ederim. Harikasınız

 • Buse

  Burun Estetiğinde daha 2. haftam hoacama ve asistanlarına çok teşekkür ediyorum havaalanından tutun gidecegim güne kadar hep yanımda oldunuz herşey için çok çok çok teşekkür ediyorum.

 • Masima A.

  hocam merhabalar hepinize su an tam bir yıl oldu operasyondan sonrası çok begendım burnumü harikaa elinlerine saglik

 • Demet

  Operasyon sonrası ilk haftam inanılmaz ama ne şişlik ne morluk bu isveç tekniği başka bişey kesinlikle tavsi ediyorum..

 • cemre

  merhabalar hocam ikinci günüm ve size şimdiden teşekkür etmek istiyroum her konuda gerçekten çok başarılısınız hizmet olsun operasyonlar olsun tam bir efsanesiniz. Bu arada istanbula gelmişken gezmemek olmazdı 🙂

 • Ceren

  hocam çok mükemmelsiniz herşey tam istediğim gibi oldu çok teşekkür ediyorum

 • Kübra

  Ben buradan hem diş hem de burun estetiği için vermiş oldugunuz hizmet için çok teşekkür ederim tüm ekip tam profesyonel gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim tek yersiniz. Teşekkürler

 • Aysel K.

  merhabalar ingiltereden Aysel ben buradan hocama ve tecrubeli ekibine ÇOK ÇOK teşekkür ederim burun estetiği sonrası ilk haftam burnum tam istwdiğim formatta oldu ellerinize yüreginize sağlık berna hanıma özellikle çok teşekkür ediyorum.

 • Ayşegül

  ilk haftam olmasına ragmen herşey yolunda sizi gerçekten tebrik ediyorum çok başarılısınız almanyadan selamlar

 • Nergiz

  çok çok çok süper oldu burnum çok teşekkür ederim

 • Gurkan

  burun estetiğimde ilk hafta fotom herşey için çok teşekkür ederim hem burnumdan nefes alabiliyorum hemde tam istediğim gibi oldu şekli ellerizne sağlık hocam

 • Hülya

  Bu gün burnuma resmen aşık oldum sizi çok tebrik ederim tam istediğim gibi hem doğal hemde yüzüme çok yakışıyor 1 ayım olmasına rağmen herşey çok güzel burnum çok güzelllll

 • Sinem

  almanyadan selamlar 1 ay oldu ve burum istediğimden daha güzel oldu size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizi tanıdığım için çok mutluyum

 • yeşim

  hocam merhabalar operasyonumdan 1 yıl geçti sonuçlardan çok memnunum ameliyat öncesi halime bakıyorum çok ciddi bir değişim var ellerinize sağlık

 • sema

  Burnum çok güzel oldu çevremde ki herkes çok beğeniyor ellerinize sağlık

 • Nesrin

  Merhaba Hocam burunum 2 aylık hali o kadar doğal duruyor ki kimse estetik oldugunu fark etmiyor bile sizlere tekrar teşekkür ediyorum 🙂

 • melisa

  Burun estetiği için fiyat alabilirmiyim burada yakın bir arkadasım sizi önerdi burun estetiği çok güzel olmuştu bende sizde burun estetiği olmak istiyorumm fiyat ve bilgi alabilirmiyimm

 • Hatice

  burun estetiği olmadan tek düşüncem yüzüme yakışacak mı sorusuydu doktor beyle bu konuda çok detaylı bir bilgi aldım ve sonuç harika oldu benim için nazımı çeken doktoruma teşekkür ediyorum 🙂

 • ezgi

  Ben sizden ve hizmetinizden çok memnun kaldım özellikle burnumun sonucundan sürekli yan profilden foto çekiniyorum teşekkürler tam istediğim gibi oldu ellerinize sağlık

 • handan

  Helal olsun gerçekten size yıllarca aradığım hizmeti sizde buldum burun estetiği için bir çok yerle görüştüm bir tek isveç klinikte bana tam anlamıyla bilgi verebildiler gerçekten sorunsuz estetik isteyen buraya gitsinn

 • Neriman

  tavsiye üzerine sizi tercih etim tavsiye edilecek kadar iyi hizmet veriyorsunuz bunu görünce anladım doğal ve güzel görünen burun istemiştimtim hocamdan tam istediğim gibi oldu hepinize teşekkür ederim

 • BURCU

  bir çok yerin derdi para ama burada gerçekten hizmet veriyorlar burnum tam istediğim gibi oldu hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum bu arada zeliş hanıma selamlar

 • Hilal

  daha bir hafta olmasına ragmen yüzümde ne şişlik ne morluk herşey için canı gönülden teşekkürler

 • Seren Tunç

  benim için önce hizmet diyorsanız bence burası dogru adres hizmet var kalite var sonuç mükemmel hocalarıma buradan selamlarımı iletiyorum

 • Mert

  Burun estetiği olmak için çok düşündüm ama sonunda arkadaşımın tavsiyesiyle İsveç Kliniğine ulaştım burnumun üstündeki kocaman olan kemerden kurtulmam geekiyordu her şey çok temizdi sanki yurt dışında üst düzey bi yerde hizmet veriyorlardı burun estetiğimin üzerinden 6 ay geçti gerçekten harika oldu ellerinize sağlık

 • zeynep

  budur budur budur sonunda ilgi delisi olduğum bi yer buldum çok ilgilendiler hastanedeki hemşerilere ve nazımı çeken doktorcuma slelamlar olsun

 • suznadrevon

  sayenizde öz güvenim yerine geldi minnetarım size ilk gün hafif ağrım oldu ama hocamında söylediği gibi buz kompresi çok iyi geldi zeliş hnma slmlar olsun herkese sizi anlatıyorum nası teşekkür etsem azdır herşey için

 • sibel

  6 ay önce burun estetiği yaptırdım isveç klinikte tam hayal ettiğim gibi oldu amleiyat sürecinde hem doktorum hemde tüm ekip yanımdaydı gerçek ve samimiler her konuda burun estetiğinde doğallık ve hizmet arayan herkes isveç kliniğine gitmeli

 • sude

  burun estetiği süreci boyunca gerçekten yanımda oldular tüm isveç ailesi herkese çok teşekkür ediyorum özellikle doktoruma 🙂 sizleri çok seviyorummmm

 • emine

  1,5 yıl oldu burun estetiği olalı gerçekten kaliteli yer bulmak çok zor ben bu konuda kendimi ekstra şanslı hissediyorum isveç kliniği tercih ettiğim için kesinlikle isveç klinik

 • Şebnem K.

  burun estetiği için sizi tercih ettiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum burun estetiği tam istediğim gibi oldu gerçekten işinizin ehlisiinz herkese tavsiye ederim

 • merve

  hocam ve isveç klinik hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum burun estetiği oldugumu kimse fark etmiyor o kadar doğal oldu ki ellerinize sağlık 🙂

 • Derya

  Uzun zamandan beri burun estetiği olmak istiyordum türkyeye kız kardeşimin yanına gittim ve orada yeni ameliyat olan komşusunu gördüm gerçekten inanılmaz erecede doğal olmuştu bende isveç klinik ile görüştükten sonra ameliyat olmaya karar verdim operasyon sonrası aynaya ilk baktıgımda o kadar begendim ki burnumu inanın çığlık attım burun estetiği olmak isteyenlere kesin ve net tavsiyem isveç klinik !!!

 • meryem

  burnum ile ilgili sorunum hep vardı gecen yıl kuzenim isveç klinikte burun estetiği oldu çok doğal olmuştu bende kararımı isveç klinikten yana kullandım şuan 4. ayım ellerinize sağlık tam istediğim gibi oldu

 • zehra t.

  Burun estetiği yapan bir çok yer ve kişi var siz bu işin hakkını veriyorsunuz teşekkür ederim

 • tahir e.

  burun estetiği olmadan tek korkum erkeksi burun olasıydı isveç klnik bunu tam anlamıyla yerine getirdi teşekkür ederim

 • zehra

  burun estetiği sonrası 3 ayım dayım tam istediğim gibi oldu mehmet beye ve zeliha hanıma canı gönülden teşkkürler ederim her şey çok güzeldi 🙂

 • hande G.

  burun estetiğiginde daha 1 haftam ne şişlik var ne morluk gerçekten ellerinize sağlık eşim ve benim için hem tatil hemde sağlık oldu ve bunu isveç klinik gibi avrupa standartlarında almamızda cabası oldu gerçekten süpersiniz. İngilterenden kucak dolusu selamlar

 • ayşem T.

  öncellikle tüm isveç kliniğine teşekkür ediyorum.!
  Hem verdiğiniz hizmete hemde samimiyetinize burun estetiği olmadan aklımda bir çok cevapsız soru varken yaptıgınız açıklamalar ve hizmetiniz gerçekten beni etkiledi. Avrupada böyle bir hizmet hemen hemen yok BURUN ESTETİĞİ için İSVEÇ KLİNİK net tavsiyemdir.

 • suna

  burunumun üzerinde kocaman bir kemer vardı hep sorun oldu benim için selfie bile çekemiyordum 🙁 ceesaretimi toplayıp burun estetiği olmaya karar verdim isveç klinği tercih ettim sonuç gayet güzel oldu özellikle mehmet beye ve tüm İsveç kliniğe teşekkür ederim

 • meltem yilmaz

  Mrb 5 ay boyunca arastirma yaptim burun estetigi icin bir ay once isvec klinige başvurdum zeliha hanimla gorustuk doktorla gorustum sorunsuz sekilde ameliyat oldum sonderece basarili oldu ameliyatim yanlız randevu saatinde gittiğim halde biraz bekletildim bi puan burdan kırıyorum yinede herkese tavsiyem isvec klinik tesekkurler

 • hazal aksan

  bir yıl oldu burun ameliyatı olalı gerçekten çok başarılı doğal görünsün istedim hep tam istediğim gibi sonuç oldu oldu hocama ve isveç Kliniğe Teşekkür ederim

 • ece s.

  ergenlik dönemimden itibaren burnumla alakalı hep bir sorunum vardı kocaman ve egriliği vardı hep beni rahatsız etti burnumla ilgili en son annemle ciddi ciddi konuştum oda bir komşusunun türkiyede isveç klinikte burun estetiği oldugunu ve gayet güzel oldugunu söyledi biraz düşündükten sonra burun estetiği olmaya karar verdim İsveç klinik ile görüşüp randevu aldım gittiğimde anlatıkları kadar mükemmel sonuçlar oldugunu gördüm operasyon sonrası 3 haftam gerçekten hayal ettiğim buruna kavuştum teşekkür ederim isveç kliniğine

 • Nurcan A.

  merhaba hocam burun estetiğinde 3 haftam gerçekten son derece başarılı bir sonuç oldu daha önce burnumda hem eğrilik var hemde nefes alma sorunum vardı ameliyattan önce bu kadar kolay olacağını düşünmemişti hem kurum hemde işlemden son derece memnunum kesinlikle tavsiyem isveç klinik

Bir cevap yazın