Ameliyatsız Popo Kaldırma

Küçük ya da yassı bir popo görünümüne sahip olmak başta kadınlar olmak üzere erkeklerin de istemediği bir görüntüdür. Daha kalkık ve daha yuvarlak bir görünüm sergileyen Brezilya tipi popoya sahip olmak için pek çok yöntem bulunuyor. Silikon protez kullanılarak istenen popo görünümü elde edilebilir. Fakat tek yol cerrahi operasyon değil. Neşter kullanılmadan ve silikona gerek kalmadan yani ameliyatsız popo kaldırma işlemi yapılabilir. Bunun için medikal estetik alanında sıklıkla kullanılan bir yöntem olan dolgu enjeksiyon işleminden faydalanılır. Dolgu metodu ile daha kalkık ve daha yuvarlak bir popo görünümüne siz de sahip olabilirsiniz.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Nasıl Yapılır?

Ameliyata gerek kalmadan popo kaldırma işleminde aquafilling yönteminden faydalanılır. Bu yöntemde silikon kullanımına ya da popo bölgesine kesi uygulanmasına gerek kalmıyor. Ancak buna karşın istenen popo görünümü kolaylıkla elde edilebiliyor. Çünkü dolgu metodundan istifade edilerek popoya istenen görüntü kolaylıkla kazandırılabiliyor. Bu uygulamaya adını veren aquafilling dolgu maddesidir. Günümüzde pek çok estetik müdahalede kullanılan bu dolgu maddesi popo derisi altına, belirlenen bölgelere enjekte edilir. Uygulama öncesinde lokal anestezi uygulandığından hasta enjeksiyon iğnesinin giriş çıkışlarını asla hissetmez. Böylece konforlu bir süreç eşliğinde uygulama tamamlanır. Popo bölgesinin ihtiyacı olan oranda enjeksiyon işlemi yapılarak Brezilya tipi bir popo görünümü yakalanır. Bu işlem esnasında amaç popoya hem daha yuvarlak hem de daha kalkık bir duruş kazandırmaktır. Uygulama sonrasında hasta günlük hayatına hemen dönebilir.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Ne Kadar Sürer?

Yaklaşık 45 dakika içerisinde tamamlanan bir işlemdir.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Sonrasında Antibiyotik Kullanılır mı?

Enfeksiyon riski olmadığından antibiyotik kullanımına gerek olmaz.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Sonrası Hastanede Yatılır mı?

Bu işlem klinik istirahati gerektirmez. Aynı gün hayatınıza dönebilirsiniz.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Sonrası Evde Dinlenmeye Gerek Olur mu?

Hayır. Uygulama evde dinlenme ihtiyacı doğurmaz.

Aquafilling Dolgusu Sadece Popo Kaldırmada mı Kullanılır?

Göğüs büyütme, iç bacak dolgusu gibi bacak şekillendirme işlemlerinde de bu dolgu kullanılabilir.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Sonucu Kalıcı mıdır?

Ameliyatsız diğer tekniklere göre daha kalıcı bir sonuç sunsa da netice 5 ila 7 yıl kalıcı olmaktadır.

Ameliyatsız Popo Kaldırmada Dolgu Maddesi Alerji Yapar mı?

Aquafilling maddesi su kristallerinden elde edildiği için alerjik reaksiyona neden olmaz.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Sonrasında Farklı Kontur Duygusu Oluşur mu?

Dokunduğunuzda yine kendi cildinizi hissedeceğiniz için farklı kontur duygusu oluşmaz.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Sonrası İz Kalır mı?

Çok ince bir kanül ile uygulama yapıldığından iz kalmaz.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Neden Yapılır?

Hem kadınlarda hem de erkeklerde popo görünümünün daha estetik ve daha alımlı olması amacıyla ameliyatsız popo kaldırma uygulaması yapılır. Çoğu zaman popodaki şekil bozukluğunu gidermek amacıyla da bu işlemden faydalanılabilir. İstenen popo görünümünün yanı sıra istenen popo ölçüsüne kavuşmak amacıyla da işlemin yapılabildiğini söyleyebiliriz. Özellikle kadınların önem verdiği popo görünümü basık, düz ya da küçük olduğunda kadınlarda rahatsızlık yaratabiliyor. İstenen kıyafetin giyilememesi gibi sonuçlar da doğurabilen bu durumu ortadan kaldırmak mümkün. Çok sayıda kişi cerrahi operasyon tedirginliği yaşadığından da ameliyatsız popo kaldırma tekniği ile hayal ettiği popo görünümüne kavuşmayı tercih edebiliyor.

Neden İsveç Klinik?

İlk İletişim

Size özel atanan Estetik Maker’ınız ile nasıl bir süreç geçireceğiniz konusunda detaylı bilgi alarak sizin için en doğru olabilecek operasyon değerlendirme testine yapıyoruz.

Planlama & Rezervasyon

Burun estetiği hakkında resimlerinizin incelenip planlamanız yapıldıktan sonra ücretsiz randevu alarak doktorumuz ve Estetik Maker’ınızla ön görüşme yapıyor sonuca birlikte karar veriyoruz.

Estetik Maker

Beklentilerinizi dinleyerek size nasıl çözüm üretebileceğimizi Estetik Maker’larımız doktorlarımızla görüşerek konu hakkında sizi bilgilendiriyor ve tüm sürecinizi yönetiyoruz.

İsveç Tekniği

İsveç bilim adamlarının keşfettiği kişiye özel burun estetiği için özel hesaplamalar ile doğal ve en doğru sonucu yakalayarak operasyon süresini kısaltmayı hedeflemektedir.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Fiyatları

Ameliyatsız popo kaldırma uygulaması için net bir fiyattan söz etmek yanıltıcı olacaktır. Çünkü mevcut popo görünümünü kalkık ve yuvarlak bir görünüme bürümek için kullanılan dolgu maddesine kaç kutu ihtiyaç duyulacağı kişiden kişiye farklılık gösterir. Bununla beraber uygulama esnasında Dolgu maddesinin ne kadarlık bir alana, ne oranda enjekte edilmesi gerektiği de hastanın muayene olması neticesinde belirlenebilir. Size net bir şekilde ameliyatsız popo kaldırma fiyatı bildirebilmemiz için sizi en kısa sürede kliniğimize bekliyoruz.

İyileşme Süreci…
Ameliyatsız popo kaldırma tekniğinde cerrahi bir işlem söz konusu değildir. Bölgeye kesi uygulanmaz, dikiş atılmaz ve dolayısıyla pansumana da gerek olmaz. Sadece enjeksiyon tekniği ile bu işlem gerçekleştirilir. İyileşme süresi oldukça kısadır. Uygulamadan hemen sonra hasta kliniğimizden ayrılarak günlük yaşantısına kaldığı yerden devam edebilir. İş hayatına geri dönebilir ve fiziksel aktivitelerini sürdürebilir. Herhangi bir ağrı oluşmayacağı için ağrı kesici ilaç kullanımına gerek kalmaz.

Erkekler de Popo Kaldırma Estetiği Olabilir mi?

Tıpkı kadınlar gibi erkekler de ameliyatsız popo kaldırma estetiğinden faydalanabilir. Erkeklerde istenen popo görünümü bu yöntemle kolaylıkla yakalanabildiği gibi aynı zamanda istenen ölçülerde büyüme de elde edilebilmektedir. Çok sayıda erkek çok düz olan popo görünümünden yakınır. Pantolonun bol durmasından mayo giyememeye kadar pek çok sıkıntıyı beraberinde getiren düz erkek poposu görünümünden kurtulmak aslında çok kolay. Sadece öğle yemeği arasında dahi ameliyatsız popo kaldırma tekniğinden faydalanabilen erkekler dakikalar içerisinde tüm bu sorunlardan kurtulmalarını sağlayan popo görünümüne kavuşabilir. Bu uygulama için iş hayatına ara vermeye gerek olmaz. Erkeklerde bu uygulama yapıldığında daha erkeksi bir popo görünümü hedeflenir. İstenen dolgunluk bölgeye kazandırılırken erkeksi popo görünümü korunur. Bu nedenle dileyen herkes ameliyatsız popo kaldırma estetiği için kliniğimize başvurabilir.

Kaç Çeşit Popo Kaldırma Yöntemi Var?

Silikon protez popo kaldırmada tercih edilen yöntemler arasında bulunuyor. Ancak silikon protezin deri altına yerleştirilmesi, cerrahi müdahale gerektiren bir işlemdir. Belirli bir süre istirahat gerektirir. Yağ enjeksiyonu ile popo kaldırma da medikal estetik alanda kullanılan bir diğer metot olmaktadır. Ancak uygulamanın istenen sonucu sağlama oranı çok yüksek rakamlarda olmayabilir. Bu nedenle alternatif dolgu maddeleri ve alternatif teknikler geliştirilmiştir. Popo kaldırma ya da popo dikleştirmede ip askı tekniği de kullanılabilir. Fakat çok kısa süreli bir netice sunacaktır. Bu nedenle yaygın bir tercih olmaktan uzak kalmıştır. Brezilya tipi kalkık ve dik görünümlü popo hayali kuran kadınlar ve daha dolgun bir popo görünümü isteyen erkekler sıklıkla ameliyatsız popo kaldırma tekniği olan aquafilling yöntemini tercih eder. Kalıcılık süresi çok daha uzun olan bu yöntemle beklentileri tam olarak karşılayan bir görünüm yakalamak mümkün olmaktadır. İyileşme süreci gerektirmeyen ve günlük hayata ara verme zorunluluğu olmayan bu yöntemle siz de hayalinizdeki görünümü kolayca elde edebilirsiniz.

Aquafilling Nedir?
Ameliyatsız popo kaldırma işleminde dolgu maddesi olarak kullanılan aquafilling çeşitli işlemlerden geçirilen su kristallerinin jel bir kıvam almış halidir. Özel yapısı sayesinde ciltte uzun süre hem esneklik hem de güç sağlayan bu madde insan vücudu ile çok yüksek oranda uyum sağlar. Bunun nedeni maddenin % 98 oranında su içeriyor olmasıdır. İnsan vücudunun da 3’te 2’si sudan oluşur. Dolayısıyla uygulamada dolgu maddesi olarak kullanılan aquafilling maddesinin vücutta herhangi bir komplikasyon yapması mümkün olmamaktadır. Vücudun yabancı bir madde olarak algılamaması bu dolgu maddesinin mucizevi farkını ortaya koyar.

Ameliyatla Popo Kaldırma Sonrasında Yaşananlar
Uygulama sonrasında çok daha alımlı bir popo görünümü elde edilmektedir. Ayrıca hastadan talep gelmesi halinde popo ölçüsünde büyüme de yakalanabilir. Kadınlar erkekler için de yüz güldüren bir uygulama olan ameliyatsız popo kaldırma uzun süreli kullanım şansı sunuyor olmasıyla da avantajlı bir medikal estetik seçeneği olabiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyatsız Popo Kaldırmada Dolgu Maddesi Hareket Eder mi?

Bu dolgu maddesi implant gibi vücutta sabitlenir. Hareket etmez ve yer değiştirmez.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Tekrarlanabilir mi?

Etkisi sona erdiğinde tekrarlanabilen bir uygulamadır.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Sonrası İlave Dolgu Yapılabilir mi?

Hastanın kontur değişikliği istemesi halinde ilave dolgu enjeksiyonu yapılabilir.

Ameliyatsız Popo Kaldırmanın Yan Etkisi Var mı?

Uygulamanın hiçbir yan etkisi yoktur ve güvenle tercih edilebilir.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Riski Nedir?

Herhangi bir risk içermez.

Popo Büyütme Amacıyla Da Bu Uygulama Yapılabilir mi?

Poponun konturu korunacak şekilde büyüme elde edilmesi amacıyla da bu teknikten faydalanılır.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Dolgusunun Kıvamı Nasıldır?

Doğal kıvamda olduğundan dokunduğunuzda kıvam farkı hissetmezsiniz.

Herkes Ameliyatsız Popo Kaldırmadan Faydalanabilir mi?

Anesteziye engel olacak bir durum söz konusu değilse hamilelik ve emzirme döneminde olanlar hariç isteyen herkes uygulamadan faydalanabilir.

Hangi Durumda Ameliyatsız Popo Kaldırma Yapılmaz?

Uygulama yapılacak bölgede açık yara olması, enfeksiyon olması ya da önceden gelişmiş bir alerjik reaksiyon olması durumunda uygulama yapılmaz.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Yaş Sınırı Var mı?

Medikal estetik uygulamalar için 18 yaşının beklenmesi önerilir.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Ciltte Çatlak Oluşturur mu?

Cilt esnekliğe sahip bir dokudur. Popo ölçüsünde aşırı büyüklük istenmezse ideal bir uygulama ile çatlak oluşmaz.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Kaç Seans Uygulanır?

Sadece tek seansta tamamlanan bir işlemdir.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Erkeklerde Kadınsı Bir Popo Görünümüne Neden Olur mu?

Hayır. Erkeksi konturlar gözetilerek işlem gerçekleştirilir.

Brezilya Tipinden Farklı Bir Popo Tipi İçin Uygulama Yapılır mı?

Elbette istenen her tipte popo görünümü için bu işlem uygulanabilmektedir.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Sonrası Denize Girilir mi?

Uygulamadan 1 hafta sonra denize ya da havuza girilebilir.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Cilt Çatlaklarını Düzeltir mi?

Hayır. Bu işlem cilde bir etkide bulunmaz. Sadece cilt altına dolgu verilmesi prensibiyle gerçekleştirilir.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Popodaki Sarkmayı Düzeltir mi?

Sarkık popo görünümünde dikleşme sağlar.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Oturma Pozisyonunda Ağrı Yapar mı?

Uygulama sonrasında hiçbir pozisyonda ağrı ya da acı hissedilmez.

1 Yorum

Bir cevap yazın