tr ar de en
[[[["field18","equal_to","tr"]],[["show_fields","field19"]],"and"]]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

Meme büyütme ameliyatı

Kadın fiziğinde önemli bir görsellik oluşturan ve erojen bir organ olan meme, kadının görsel güzelliğini yansıtmasına yardımcı olur. Meme emzirmek ve kadınlığı simgeleme işlevlerinin yanı sıra kadında güzelliğin tanımlanmasında yardımcı bir unsurdur. Bu nedenle memelerinden memnun olmayan, onları güzel bulmayan kadınlarda özgüven eksikliği ortaya çıkabilir. Meme büyütme ameliyatı bu sorunun çözümlenmesinde kalıcı yöntemlerden birisidir.

Ne zaman meme büyütme ameliyatı yapılır?

Küçük memeleri olduğunu düşünen kadınlar için, vücut hatlarının orantısız görünümünü, özellikle kalça ve göğüs orantısının düzeltilmesi için meme büyütme ameliyatı yapılabilir.

Hamilelik sonrası meme hacmindeki kayıpların giderilmesi içinde bu ameliyat yapılabilir. Eğer memelerde sarkmada olduysa, bu ameliyatla birlikte meme dikleştirme ameliyatı da yapılabilir.

Kadınların çoğunda iki meme arasında asimetrik bir sorun vardır. Memeler arasında simetrinin sağlanması içinde meme büyütme ameliyatı yapılabilir.

Doğuştan memenin olmaması, meme kanseri gibi rahatsızlıklar sonrası memenin yeniden oluşturulması içinde bu ameliyat yapılabilir.

Daha önceden meme dokusuna yerleştirilmiş olan meme protezlerinin eskime ya da özelliğini kaybetme gibi durumlarda değiştirilmesi gerekebilir. Bazen de meme protezleri sorun yarattığı için değiştirilmesi gerekebilir. Bu durumlarda da meme büyütme ameliyatı yapılabilir.

Meme Büyütme Estetiğinde Hangi Kesi Daha Az İz Bırakır?

Meme başı kenarına uygulanan kesi daha az iz bırakır. Ancak iz zamanla cilt rengini alarak daha belirsiz bir görünüm kazanır.

İstenen Her Büyüklükte Protez Kullanılabilir Mi?

Vücut ile orantılı bir meme büyütme estetiğinin yapılması ve ideal büyüklükte protez kullanılması önerilir. Çok büyük protezler ileride sırt ağrısı gibi sorunlara neden olabilir.

Meme Rekonstrüksüyonu Nedir?

Çeşitli nedenlerle ortaya çıkan deformelerin giderilmesi amacıyla yapılan meme onarımı ameliyatıdır.

Meme Büyütme Estetiği Zamanla Sarkma Meydana Getirir mi?

Meme büyütme estetiğinde kullanılan protezler son derece hafiftir. Silikon protezden kaynaklanan bir sarkma meydana gelmez. Ancak cildin doğal süreçte yaşlanmasıyla beraber memede sarkmalar meydana gelebilir.

Meme Büyütme Sadece Silikon Protezle mi Yapılır?

Hayır. Yağ enjeksiyonu ile de meme büyütme işlemi gerçekleştirilebilir.

Meme Büyütme Estetiği Sonrasında Ne Zaman İşe Gidilebilir?

Hasta ameliyattan bir hafta sonra işe gidebilir. Ancak fiziksel kuvvet gerektiren, ağır işlerde çalışanların işe gitmesi için 4 haftalık bir sürecin geçmesi gerekir.

Meme Büyütme Estetiği Sonrasında Ne Zaman Duş Alınabilir?

Hekim tarafından aksi yönde bir uyarı yapılmaması halinde ameliyattan 3 gün sonra duş alınabilir.

Meme Büyütme Estetiği Kaç Yaşında Yapılabilir?

17 yaşına kadar meme gelişimini devam ettirdiği için bu yaşa dek meme büyütme estetiği önerilmez. 17 yaşından sonra istenen her yaşta meme büyütme estetiği yapılabilir.

Meme Büyütme Ameliyatı Sonrasında Mamografi Çektirilebilir mi?

2000 yılından sonra geliştirilen cihazlar sayesinde silikon protez mevcut olan kişiler de mamografi çektirebilir.

Göğüs büyütme nasıl yapılır?

Göğüs büyütme göğüs dokusuna silikon protezlerin yerleştirilmesiyle ya da yağ enjeksiyonu yapılarak, küçük göğüslerin istenen boyda büyütülmesini sağlayan bir işlemdir. Bunun için yapılan ameliyatta aynı isimle adlandırılır.

Güzellik her kadının sahip olmak istediği bir kavramdır. Ayrıca her kadın güzel göğüsleri olsun ister. Ancak bazı hallerde doğuştan tek taraflı ya da iki taraflı memelerde gelişme kusuru olabilir, kilo alıp verme sonrasında meme dokusunda hacim kaybı olabilir. Bu gibi durumlarda, göğüslerde daha dolgun, diri, estetik görünen bir görüntü elde etmek için göğüs büyütme ameliyatı yapılabilir. Her kadının güzel görünen göğüslere sahip olma hakkı vardır. Bunun da göğüs estetiği ile sağlanması mümkündür.

Meme büyütme ameliyatı için kullanılan protezler güvenli mi?

FDA klinik çalışmalarına göre silikon içerikli meme protezlerinin kansere ya da başka bir hastalığa neden olmadığı kesin olarak belirlenmiştir. Bu nedenle 17 Kasım 2006 tarihinden itibaren silikonlu protezlerin estetik girişimlerde kullanımı serbest bırakılmıştır. Bu durum meme büyütme yaptırmayı isteyenler içinde önemli bir güven kaynağıdır.

Meme dokusunda meme protezi bulunan kadınlarda mamografiye gerek kalmadan, manyetik rezonans ve meme ultrasonografisi ile meme dokusu incelenerek, her türlü lezyon tespiti yapılabilmektedir. Meme protezi kullanımı yaygınlaştıkça radyoloji merkezleri de silikonlu memeler için mamografi tetkiki yapmaya başlamıştır.

Silikon meme protezleri
Silikon olarak tabir edilen meme protezleri, içerikleri, şekilleri ve yüzeysel yapısı bakımından çeşitli türlerde olur.

Şekil yönünden meme protezleri: Bu protezler iki türlü olur. Bunlar;

 • Damla protez (Anatomik)
 • Yuvarlak protez

Yuvarlak olan protezlerde yatay ve dikey taban çapları eşit olur. Damla olanlarda ise, dikey çapın uzunluğu yatay çaptan uzundur. Yüksekliğinde ise alt kutup üstten daha uzundur. Damla protezlerin anatomik olarak tanımlanması ise, doğal meme şekline çok yakın olmasından kaynaklanır.

İçerik bakımında meme protezleri: Bu protezlerde iki şekilde olur. Bunlar;

 • Serum fizyolojik içerikli olanlar (Salin)
 • Silikon içerikli olanlar

Meme büyütme ameliyatlarında kullanılan protezlerin içeriklerinde tuzlu su yani fizyolojik ve silikon jel olur. Protezlerin silikondan oluşan katmanında fizyolojik serum ya da silikon jel olur.

Yüzey yapısına göre meme protezleri: Bu protezlerde iki türlü olur. Bunlar;

 • Düz yüzeyli olanlar
 • Pürtüklü yüzeyli olanlar

Bu protezlerden pürtüklü olanların etrafındaki kapsül oluşumu düz olanlara nazaran daha azdır.

Meme büyütme orantılı vücut hatları için yapılabilir

Kadınlarda güzellik kavramı her çağda farklılık göstermiştir. Tarihteki eski resimlere, heykellere bakıldığında, kadının tombul olarak tasvir edildiği görülebilir. Bu dönemlerde zayıf sıska kadın estetik ve güzel kabul edilmezdi. Günümüzde gençlerin olmak istediği sıfır beden, o dönemde kabul edilebilir değildi.

Artık kadınlarda güzellik kavramı farklı bir yöne taşınmıştır. Kadınlar orantılı vücut hatlarına sahip olmayı istiyorlar. Yapı itibarıyla kadınlarda kalçalar daha geniş oluyor. Dolayısıyla göğüs, omuz ve kalça orantısı çok önemseniyor. Bir kadın aynada kendine bakınca güzel olduğunu hissetmeyi ister. Bu kadının en doğal hakkıdır. Bu konuda meme büyütme ameliyatı kadının önemli bir destekçisidir. Kalça, omuz ve göğüs orantısının düzeltilmesini sağlar. Dışarıdan bakıldığında adeta ince belli bardak gibi görünüm uygun meme protezleri ile sağlanabilir. İşte bu yüzden kadınlar meme büyütme ameliyatına çok rağbet ediyor.

Meme büyütme ameliyatı kişinin kendi isteği ile yapılan bir operasyondur. Aslında sağlık için yapılması zorunlu değildir. Fakat sağlık kavramı sadece fiziki olarak değil, ruhsal ve sosyal açıdan da kişinin kendini iyi hissetmesine neden olur. Memeleri küçük olduğu için bunu sorun haline getiren bir kadının sağlıklı olduğu da düşünülemez. Bu yüzden İsveç Klinik uzmanları meme büyütme ameliyatının sağlık için zorunlu olduğunu benimsemiştir. Sağlıklı olmak fiziki ve ruhsal olarak kendini iyi hissetmektir.

Meme protezi nereden yerleştirilir?
Meme büyütme ameliyatında protezin yerleştirilebileceği 4 farklı bölge bulunmaktadır. Meme başı etrafı, koltuk altı, göbek ve meme altı kesilerinden protezler yerleştirilebilir. Bu kesi yerlerinin birbirine göre avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır.

Meme başı çevresinden kesi yapılışa, buradaki kahverengi areolanın çevresindeki iz iyileşse de, ameliyat tekniğinde süt kanallarının kesilmesi gibi bir sorun vardır.

Meme altı kesisinden protez yerleştirildiği zaman, süt kanalları bundan etkilenmez. Aynı zamanda yara izi meme altında kaldığı içinde görünürde iz olmaz. Ayrıca meme ve göğüs duvarında herhangi bir sorun olursa, girişim esnasında bunlarda düzeltilebilir.

Koltuk altından yapılan keside memede bir iz olmaz. Çünkü girişim koltuk altından yapılır. Bu bölgeden ve göbekten yapılan girişimlerde protezler endoskopik olarak yerleştirilir. Geriye kalan yara izleri ilk aşamada hafif kızarık şekilde olsa da, zamanla solar ve belirsiz bir hale gelir. Meme protezleri hazırlanan ceplere kolaylıkla yerleştirilebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Meme Büyütme Estetiğinde Dren Kullanılır mı?

Çok nadir durumlarda, hakimin gerekli görmesi halinde dren kullanılabilir.

Meme Büyütme Estetiği Sonrasında Korse Sütyen Kullanılmalı Mı?

Ameliyattan sonra yaklaşık 10 gün boyunca korse sütyen kullanılması önerilir. Bu süre sonunda hasta dilediği sütyeni tercih edebilmektedir.

Meme Estetiğinde İmplant Tercihi Nasıl Yapılır?

Hastanın vücut anatomisi, meme yapısı ve istenen meme büyüklüğüne balı olarak hekim tarafından ideal implant ölçüsü ve şekli belirlenir.

Meme Büyütme Estetiği Sonrasında Koşu Yapılabilir mi?

Ameliyatın ardından yaklaşık 4 haftalık bir süreçte koşu ya da ağır egzersizler yapılması önerilmez. Ancak bu süreçte kısa yürüyüşler yapılabilir.

Emzirme Döneminden Hemen Sonra Meme Büyütme Estetiği Yapılabilir mi?

Doğum sonrası emzirme ile birlikte meme dokusunda değişimler meydana gelebilir. Memenin yeniden toparlanarak doğal formunda kavuşması 6 ila 9 aylık bir süreci gerektirir. Bu süreç sonunda meme büyütme estetiği yapılabilir.

Meme Büyütme Estetiği Sonrası Ödem Olur mu?

Her cerrahi müdahale sonrasında, uygulama yapılan bölgede hafif ödem oluşabilir. Göğüs büyütme estetiği sonrasında da hafif ödem oluşabilir. Ancak birkaç gün içerisinde ödem görünümü yok olacaktır.

Meme Büyütmede Kullanılan Protez Süt Kanallarını Etkiler mi?

Kullanılan silikon protezler süt kanallarını asla etkilemez.

Damla İmplant Nedir?

Üst bölümü alt kısmına göre daha az dolgun olan implant tipidir.

Yuvarlak İmplant Nedir?

Her tarafı eşit dolgunlukta olan implant tipidir.

Göğüs Büyütme Estetiği Sonrası Göğüs Simetrisi Bozulur mu?

Ameliyattan sonra göğüslerde simetrik görünüm asla bozulmaz. Ayrıca asimetrik görünüm dahi meme büyütme ameliyatı ile düzeltilebilmektedir.

Meme Büyütme Estetiği Kol Ağrısına Neden Olur mu?

Meme büyütme ameliyatından sonra her iki kolda hafif ağrı hissi oluşabilir. Ancak ağrı kesici ilaç kullanımı ile bu durum kontrol altına alınmaktadır. Ağrı zamanla ortadan kalkar.

Meme Büyütme Estetiği Fiyatı Nedir?

Ameliyatta kullanılacak implantın tipi, şekli gibi pek çok etmen meme büyütme estetiği fiyatını etkilemektedir. Kliniğimizden randevu alarak muayene olabilir ve sonrasında net bir fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Meme Büyütme Estetiği Sonrasında İlaç Kullanmak Gerekir mi?

Ameliyat sonrasında oluşabilecek hafif ağrılar nedeniyle ağrı kesici ilaç kullanımı gerekebilir. Hekim tarafından önerilen kremlerin mutlaka kullanılması gerekir. Bunun dışında başka bir ilaç kullanımı gerekmez.

Meme Büyütme Estetiği Sonrasında İstirahat Süresi Nedir?

Ameliyattan sonra 2 gün istirahat edilmesi gerekir.

Silikon Protezin Patladığı Nasıl Anlaşılır?

Memede ağrı, şekil bozukluğu, sertleşme ya da yumuşama silikon protezde patlama olduğuna dair belirtilerdir.

Meme Büyütme Estetiğinde Ne Kadar Kesi Uygulanır?

Yaklaşık olarak 4 cm’lik bir kesi uygulaması yapılabilir. Kullanılarak implant ve göğüs şekli gibi hususlar kaç cm kesi uygulanacağında belirleyici olabilmektedir.

Meme Büyütme Estetiği Kaç Saat Sürüyor?

Yaklaşık olarak 1 ila 1,5 saat içerisinde ameliyat tamamlanır.

Estetik Ameliyat Öncesinde Aç Olmak Gerekir mi?

Ameliyat öncesinde yemek yememelisiniz. Hekim tarafından ameliyattan kaç saat önce yemek yemeyi kesmeniz gerektiği size bildirilecektir.

Meme protezi büyüklüğü nasıl belirlenir?
Meme protezinin büyüklüğü ameliyattan önce hastanın omuz genişliği, boyu, göğüslerdeki sarma oranı, göğüs kafesi genişliği ile hastanın isteği doğrultusunda belirlenir. Meme büyütme ameliyatı yapılırken, farklı büyüklüklerdeki protezlere bakılarak, en doğru olana karar verilir. Bu kriterlerin içinde en önemli olanı ise, hastanın isteğidir. Çünkü meme büyütme hastanın isteği ile yapılan estetik bir operasyondur.

Göğüs silikonu nasıl anlaşılır?
Göğsün silikonlu olup olmadığı kolay anlaşılacak bir durum değildir. Günümüzde üretilen silikonlar meme dokusu kıvamına ok yakındır. Bu yüzden silikonlu memenin temasla anlaşılması çok zordur. Meme büyütme ameliyatı sırasında hastaların çoğu memelerinin doğal boyutlarında olmasını istediği içinde, gözle de memenin silikon olduğu belli olmaz. Ancak büyük silikon talebi olursa, özellikle bikinili olunduğu zaman göğüs silikonu belli olabilir.

Meme silikonu ameliyatı sonrası iyileşme
Silikon ameliyatları genellikle 1 saat içinde tamamlanır. Hastalar aynı günde ya da bir gün sonra hastaneden taburcu edilebilir. Hastalar ameliyattan sonraki 2 günü dinlenerek geçirmelidir. Bu esnada ağrı fazla hissedilmez. Sadece memelerde dolgunluk hissi hakim olabilir. Bu şişliğin azalması 3 günden itibaren bariz bir şekilde hissedilir. Meme estetiği sonrası ödem beklenen bir durumdur. Bu nedenle telaşa gerek yoktur. Hissedilen ağrı kol arkasına yerleştirilen protezlerde kol hareketleriyle artar. Ancak ilk günlerden sonra etkisini yitirir. Kolların ve bedenin hareketleri 3 günden itibaren rahatlar. Ameliyattan sonraki gün yerleştirilen silikonun üzerine ten renginde bir bant yerleştirilir. Bunun dışında pansuman olmaz. Hastalar bandın üzerine sporcu sutyeni giyer. Bant çıkarılmadan 3 günde banyo yapılmasında sakınca olmaz. Bantı operasyonu yapan İsveç Klinik uzman doktoru 14 günde çıkarır. Bundan sonra iz tedavisine devam edilir. Sporcu sutyeni bir ay süreyle giyilerek, memenin şekillenmesine destek olunur.

Meme protezi ameliyatı sonrasında dikkat edilecekler
Meme protezi yerleştirildikten sonra hastalarda aktiviteler 3 hafta için kısıtlandırılmaktadır. Bundan sonraki süreçte aktiviteler belirli oranda arttırılarak yapılabilir. İlk ay içinde kol hareketlerinin yoğun kullanıldığı sporlardan, oyunlardan uzak durulmalıdır. Ameliyattan sonraki 6-8 haftada hastanın buhar banyosu, sauna, solaryum gibi yerlerden kaçınması gerekir.

Meme büyütme için kullanılan protezleri ömrü ne kadar?
Üretici firmalar meme protezleri için yaşam boyu kullanım süresi vermektedir. Fakat bazı hallerde protezlerin değiştirilmesi gerekebilir. Teorikte protezin ömrü insan ömrüne kıyasla daha uzun kabul edilse de, dış etkenler protezin değiştirilmesini gerektirebilir. Özellikle yaşlanmayla birlikte dokularda gevşeme olması, sarkma sorunu yaşanması halinde protezin değiştirilmesi gerekebilir. Bazen de protez ceplerinin düzeltilmesi ya da kapsül kontraktürü nedeniyle protez değişimi yapılabilir.

Meme protezi bebek emzirmeye engel olur mu?
Meme büyütme ameliyatı sırasında protezin yerleştirildiği yer meme dokusunun altıdır. Bu yüzden protezin meme dokusuna ve süt kanallarına zarar vermesi söz konusu değildir. Silikonun anne sütüne geçmesi konusunda da klinik çalışmalar yapılmış. Ancak piyasada bulunan bebek mamaları ve inek sütünde olan silikonun daha fazla olduğu tespit edilmiştir.

Protezler sarkık göğüsleri dikleştirir mi?
Meme protezi memedeki sarkma oranına bağlı olarak sarkmayı belli oranda düzeltebilir. Özellikle az derecedeki sarkmada bunun etkisi daha fazladır. Ama memedeki atrofi dokusunun kaybolduğu emzirme gibi dönemlerden sonra sarkma fazla olacağı için, meme protezi ile beraber meme dikleştirme ameliyatı da gerekli olur.

Hamilelik silikon protezleri göğüsleri nasıl etkiler?
Silikonun hamileliği etkileme gibi bir etkisi yoktur. Hamileliğin etkisiyle memeler zaten büyür. Silikonlu memelerde bu büyüme daha fazla olur. Göğüslerdeki büyüme her kadında aynı olmaz. Büyümede silikonların büyüklüğü de etkilidir. Hamilelik sona erince göğüslerde eski haline geri döner.

Elle temasta silikon protez hissedilir mi, basınç protezi patlatır mı, şeklini değiştirir mi?
Günümüzde üretilen silikon protezlerin göğüslere uygun boyda yerleştirilmiş olması halinde temasla hissedilmesi söz konusu değildir. Bu silikon protezlerde silikon kıvamı yumuşak olur. Birde kas altına yerleştirilirse, hissedilmesi olanaksız gibidir. Silikon protezlerin patlaması ise, şiddetli trafik kazası, bıçaklanma gibi eylemlerde sorun olabilir.

Meme büyütme ameliyatından kaçınma sebepleri
Kadınların güzel görünme isteği her zaman vardır. Bunu istemeyen bir kadın düşünülemez. Buna rağmen kadınlarda meme büyütme ameliyatından kaçındıklarına da rastlayabiliyoruz. Bunun altında yatan bazı sebepler vardır. Bunlar arasından en sık görülenleri ise;

Etrafımdakiler ne der, ayıp
Toplumumuzda kadınlar açısından bu büyük bir sorundur. Çoğu kadın meme büyütme ameliyatını gizlice yaptırır. Ama insanların hemen herkesi her konuda eleştirdiğine şahit oluruz. Bu nedenle bunu fazla önemsememek gerekir. Kadınların sadece kendileri için yaşamaları, başkalarını memnun etmek için yaşamlarından fedakarlıkta bulunmamaları daha uygundur. Etrafa meme silikonu taktırdıklarını da söylemelerine gerek yoktur. Bunun eşinizin ya da bekarsanız aileniz tarafından bilinmesi yeterli olur. Herkes kendi yaşamını istediği gibi yaşamalıdır.

Meme büyütme pahalı mı?
Daha önceden estetik ameliyatlar daha yüksek maliyetlerle yapılıyordu. Ancak günümüzde herkes için ulaşılabilecek seviyelere indi. Herkes göğüs estetiği yaptırarak silikon protez yaptırabilecek duruma geldi. Çünkü silikon protezlerde gelişen teknolojiyle birlikte daha ucuza üretilmektedir. Estetik uygulamalar yapan kurumların artması, estetik cerrahlar arasındaki rekabetin artması, giderek toplumdaki refah düzeyinin artması gibi etkenler meme büyütme ameliyatının daha uygun fiyatlara yapılmasına neden oldu.

Meme proteziyle bebek emzirebilir miyim?
Meme büyütme ameliyatı olan kadınlarda emzirme riski bulunmamaktadır. Bu risk daha çok meme küçültme ameliyatında vardır. Bazı kadınlarda silikonun etkisiyle memeler daha önde olduğu için, emzirmede daha kolay olmaktadır. Hastalar şunu da bilmelidir ki; bebek emzirirken silikonun eriyip bebeğin ağzına gelmesi de olanaksızdır.

Meme büyütme günah mıdır?
Meme büyütme konusunda bunun günah olup olmadığı hakkında bizlerin yorum yapması hatalı olur. Ancak kişinin bu konuda tedirginliği bulunuyorsa, meme büyütme ameliyatı olmaması daha iyi olabilir.

Meme büyütme ameliyatından korkuyorum
Ameliyat olmak herkes için ürkütücü olur. Özellikle önceden yaşanmış kötü deneyimler varsa bu daha etkili olur. Ama ilerleyen tıp yöntemleriyle birlikte ameliyat ve anestezi nedeniyle oluşabilecek komplikasyonlarda azalmıştır. Meme büyütme ameliyatındaki riskler sizlerin trafikte karşı karşıya kaldığınız riskten daha düşüktür. Bu konuda İsveç Klinik uzman doktorlarına güvenebilirsiniz. Kısa süren bir ameliyat olan meme büyütme sırasında yaşamsal organlar etkilenmiyor. Cilt kesisinden bütün işlemler yapılarak, ameliyat tamamlanıyor.

Bunun için vaktim yok, işim yoğun
Artık herkesin yoğun bir çalışma temposu var. Tatile, izne bile kısıtlı çıkabiliyoruz. Böyle fazla gerekli olmayan bir ameliyat içinde zaman ayırmak çok zor oluyor. Fakat meme büyütme ameliyatı için fazla zamana ihtiyacınız yok. İşiniz kol gücüne dayanmıyorsa, hafta sonu Cuma günü ameliyatınızı olur, pazartesi işinize başlamış olursunuz. Eğer kol gücüyle çalışıyorsanız, sizin 4 hafta kadar izne ihtiyacınız olabilir.

Arkadaşım yaptırdı, memnun kalmadı
Estetik ameliyatlar kişinin memnuniyeti üzerine odaklanılarak yapılır. Özellikle meme büyütme ameliyatı olmuş kadınların bundan memnun olmaması mümkün değildir. İsveç Klinik olarak bugüne kadar ameliyat edip, silikon taktığımız hastalarımızda böyle bir sorunla karşılaşmadık. Meme büyütme ameliyatının bu kadar rağbet görmesi de, belki de bu yüzdendir. Kadınlar mutlu olmasa, meme büyütme bu kadar fazla yapılıyor olmazdı.

İz kalacak diye korkuyorum
Estetik amaçlı yapılan girişimlerin hiç birinde iz kalmaz denilemez. Ancak plastik cerrahlar işlerini titizlikte yaptığı için, ameliyat izlerini vücudun doğal kıvrımlarına gizlerler. Meme büyütme ameliyatı da iz bırakan bir işlemdir. Ancak kullanılan tekniğe göre koltuk altı, meme başı, memenin alt kısmında gizlenen izlerle ameliyat yapılır. Bunlar dışarıdan bakıldığında görünmez. Bu izleri görecek olan siz ve eşiniz olacak. Üstelik ameliyatın üzerinden zaman geçtikçe izlerde beyazlaşmaya başlar ve giderek silikleşir.

Mememde his kaybı olacak diye korkuyorum
Meme büyütme sonrasında his kaybı olmaz. Bu risk az da olsa meme küçültme ameliyatında olur. Meme büyütmede meme başında kesi yapılmadığı için, his kaybı da olmaz. Silikon protezler meme başından yerleştirilirse, çok az his kaybı oluşabilir. Bu nedenle İsveç Klinik olarak cerrahlarımız meme büyütme ameliyatını meme başından yapmayı pek tercih etmez.

Silikon takıldığı belli olur mu?
Memeler silikonla bikini, mayo giyildiğinde, dar giysilerde daha dik ve dolgun görünür. Fakat bu dolgunluğun dışarıdan silikondan kaynaklandığını başkası anlayamaz. Bunun nedeni silikon protezlerin memenin dokusuna ve biçimine uygun şekilde üretilmesidir. Bunların meme dokusuna yerleştirilmesi doğal görünecek şekilde yapılır. Ama bazı operasyonlarda hastanın isteği silikon taktırdığının belli olması şeklinde oluyor. İstekleri genellikle büyük silikondan yana oluyor. Bu durumda silikon takıldığı da doğal olarak belli oluyor.

Hangi estetik cerraha silikon taktırayım?
Sağlık açısından estetik ameliyatlar bir gereklilik değil. Bunlar kişinin kendisini daha iyi hissetmesi için yapılır. Bu nedenle alanında uzman bir estetik cerraha bu ameliyatları yaptırmak gerekir. Özellikle meme büyütme ameliyatında buna dikkat edilmeli. Meme büyütme ameliyatlarında sorun yaşanması nadirdir. Ancak estetik cerrahın her konuda hastanın yanında olması gerekir. Bu nedenle estetik cerrahın daha önceki ameliyatlarının uygun olanlarının fotolarını görmek, doktorla daha sıkı bir iletişimde bulunmak ve doktorun güven verici olması önemlidir. İsveç Klinik uzman estetik cerrahlarımız bu şekilde hastanın güvenini sağlamayı amaçlamaktır. Kendileri hakkında olumlu yorumlar yapılmasına da önem verirler. Her hastada aynı özeni, itinayı gösterirler.

Silikon meme kanserine neden olur mu?
Silikonların meme kanseri ile ilişkisi çok konuşulsa da, günümüzde meme kanseri ve silikon bağlantısı arasında bilimsel olarak bir bağlantı bulunamamıştır. Ancak bu silikonun kansere neden olmayacağını da göstermez. Bunun ispatı oldukça zordur. Ama bilinmesi gereken silikonun kesin olarak kansere yol açtığı ispatlanmamıştır. Bu nedenle güvenle silikon taktırabilirsiniz.

Dilediğim zaman silikonu çıkartabilir miyim?
Silikonu dilediğiniz zaman çıkarttırabilirsiniz. Ancak silikon taktıranların bunu çıkarttıkları da henüz duyulmamıştır. Sadece eskimiş silikonunu değiştiren hastalar vardır.

Narkoz sonrası uyanır mıyım?
Anestezi oldukça geliştiği için, narkozdan uyanma sorunu da kalmamıştır. Hastalar ameliyatın ardından hemen narkozun etkisinden çıkıyorlar. İlk 1-2 saat sersemlik oluşsa da, narkozdan çıkması için beklenmesine gerek kalmıyor. Hastalar ameliyata göre aynı günde bile taburcu edilebiliyor. Bu nedenle narkoz konusunda endişe duymanıza gerek yoktur.

Silikon taktırmamı eşim istemiyor / istiyor
Meme büyütme için bu önemli bir sorundur. Çünkü kadınların bu konudaki en önemli destekçisi eşleridir. Bazen eşleri buna karşı çıkıyor, bazen de eş istese de kadın silikon taktırmayı istemeyebiliyor. Bu durumda estetik cerrahın eşlerle birlikte görüşmesi, bu ameliyatın avantajlarını ve dezavantajlarını belirterek eşlerin ortak karar almalarını sağlamaktır.

Silikon meme ucundan çıkar mı?
Meme dokusunda kullanılan silikon su benzeri akışkan ya da eriyen bir madde olmadığı için, meme ucundan çıkma riski de bulunmamaktadır. Kendiliğinden ya da emzirme gibi bir durumda meme ucunda böyle bir risk oluşmaz. Silikonun patlama riski de, şiddetli bir etki bulunmuyorsa yok denecek kadar azdır.

Meme büyütme ameliyatında ve sonrasında ağrı duyacak mıyım?
Ameliyata girecek olan hastalara damar yolunun açılması için iğne yapıldığı için bunun ağrısı hissedilir. Ameliyatta ise anestezinin etkisiyle hastanın ağrı hissetmesi olanaksızdır. Ameliyat sonrasında sizi etkileyecek olan daha çok memelerdeki dolgunluk hissidir. Meme ameliyatı sonrasında ödemde olabilir. Ameliyat sırasında yapılan bir gün süreli ağrı kesiciler bu konuda çok faydalıdır. Bu ağrı kesiciler ameliyattan 12 saat sonrada tekrar edilerek hastaların konforlu bir iyileşme süreci geçirmelerine yardımcı olunmaktadır. Hastalar taburcu olduğunda estetik cerrahımızın reçete ettiği ağrı kesiciyi kullandıkları takdirde ağrı sorununu tamamen aşmış olurlar.

Ameliyatımı kadın ekip yapabilir mi?
Ameliyatınızı İsveç Klinik bünyesinde bulunan kadın plastik cerrahlar yapabilir. Meme büyütme daha çok estetik amaçlı yapıldığı için, kadın hastaların talepleri bu yönde olabiliyor. Kliniğimiz bu istekleri de karşılamaktadır. Hastaların konforu için her türlü unsur dikkate alınmaktadır. Ameliyatın sonunda kadar hastalarımıza her türlü desteği vermekteyiz.

Kortizon kullanımım ameliyata engel olur mu?
Kortizonun sürekli kullanılıyor olması, hastada yara iyileşmesini geciktirecektir. Bu nedenle doktorlarımız meme büyütme ameliyatını önermemektedir. Ama kortizon bir süre bırakılabilirse, 3 ay geçtikten sonra ameliyatın yapılmasında sakınca olmaz.

Göğüs büyütme yöntemleri
Göğüs büyütme için silikon dışında başka yöntemlerde vardır.

Yağ enjeksiyonu ile meme büyütme: Bu yöntemde kişinin kendisinden alınan yağlarla meme dokusu büyütülmektedir. Vücudun başka bölgelerinden alınan yağlarla yağ enjeksiyonu yapılmaktadır. Ancak bu yöntemin kalıcılığı yoktur. Fakat hastalarda memnuniyetsizlik olduğu takdirde, kalıcı olmaması bşr avantaja dönüşebilir. Meme dokusu yağlar eridiğinde eski haline döner. Bu işlemin 1-2 yılda bir tekrarlanması gerekir. Fakat büyük meme istekleri bu yöntemle karşılanamaz. Memelerde orta dolgunluk isteniyorsa, bu yöntem uygulanabilir.

Dolgu maddeleri ile meme büyütme: Bazı dolgu maddeleriyle meme büyütme işlemi yapılabilmektedir. Fakat silikon dışındaki maddelerin meme dokusuna yerleştirilmesi pek uygun görülmemektedir. Silikon meme dokusuyla bir arada olmaz. Çevresinde kapsül vardır. Dolgular ise meme dokusuyla temas halindedir. Bu yüzden sağlıklı kabul edilmiyorlar.

Doğumdan sonra sarkan memeleri, içi boşalan memeleri silikon düzeltir mi?
Kadın için doğum belki de yaşamının en güzel eylemidir. Her kadın anne olmaktan mutluluk duyar. Ancak bu yaşananlarında bedeli oluyor. Memelerdeki deformasyonda bunlardan biridir. Bu durumda silikon takılarak memelerdeki sarkma ve içinin boşalma sorunu düzeltilebilir. Böylece memeler eski haline, diriliğine kavuşmuş olur. Sarkma sorununda ise, silikon takılmasının yanında meme toplama operasyonun yapılması gerekir. Bu işlemler kadının ihtiyacına göre uzman estetik cerrahlarımız tarafından belirlenir.

Memelerimin biri daha küçük, silikon tek taraflı takılır mı?
Normalde kadınların memelerinin biri diğerine eşit olmaz. Bazen gözle görünen, bazen de görünmeyen farklılıklar bulunur. Meme büyütme ameliyatında yerleştirilen silikonlarda buna göre hazırlanarak konur. Böyle tek memede yapılacak düzeltmeler genellikle uygun görülmez. Yani tek memeye silikon yerleştirmek uygun olmaz. Yine meme dokusundaki kıvam farkı iki memede eşitsizliğe neden olacaktır. Bu yüzden iki memeyi eş yapacak şekilde silikon yerleştirilmesi gerekir.

Memelerim keçi memesi gibi, düzeltilmesi mümkün mü?
Keçi memesi, tüp meme, tüberöz meme gibi isimlerle anılan bu sorunda meme ucu öne doğru fıtıklaşır ve emzik gibi görünür. Bunun tedavi edilmesi için üç farklı ameliyat yapılabilir. Memenin durumuna göre meme büyütme, meme küçültme, meme toplama ya da bunların kombine edildiği bir ameliyat yapılması gerekebilir. Sonuç olarak İsveç Klinik olarak bu sorunu düzeltecek olanaklara sahibiz.

Meme büyütme ameliyatı sonrasında dolgu destekli sutyenlerden kurtulur muyum?
Toplumumuzda kadının vücut yapısı memeler küçük, kalçalar geniştir. Bu orantısızlık kadının en fazla rahatsızlık duyduğu konudur. Bu nedenle sünger, silikon destekli sutyenler çok kullanılır. Fakat dekolte giyimde, bikini giyildiğinde böyle bir şans olmuyor. Bu sorunu aşmak için memeleri silikonla büyütmek gerekiyor. Meme büyütme ameliyatı olarak, memelerinize silikon taktırdığınız zaman bu tür sutyenleri kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Meme büyütme sonrası kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (85 oy, ortalama: 4,85 / 5)
Loading...

sizden gelen yorumlar

 • Kader Ş.

  Merhaba Almanyada yaşıyorum 26 yaşındayım göğüslerimi büyütmek istiyorum . Arkadasım sizde yaptırmış çok memnun . Bende en kısa sürede ameliyat olmak istiyorum . Bilgi alabilirmiyim.

  Puan:
  0
 • Hasret Y.

  Hocam merhaba yeni evliyim göğüslerim o kadar küçükkü psikilojim çok bozuk eşimde bu durumdan rahatsız oluyor.Yaşım 26 meme protez ameliyatı olmak istiyorum .Lütfen kuzenim sizde ameliyat oldu çok memnun. Bende gelmek istiyorum arayabilirmisiniz.

  Puan:
  0
 • Belgin A.

  Doğumdan sonra emzirmeden kaynaklı göğüslerimde küçülme oldu ve aynı zamanda sarkmada var. Meme buyutme ve dikleştirme ameliyatı hakkında bilgi alabilirmiyim.Emzirmeye suan devam ediyorum ameliyatı ne zaman olabilirim.His kaybı yaşanırmı süt vermeyi kesmelimiyim taktıgınız protezlerın markası ne ve omru ne kadar kaç gün kalmam gerekiyor sorularıma cevap verirseniz sevinirim.Saygılarımla

  Belgin Ahsen

  Puan:
  0
 • GAMZE S.

  Hocam merhaba uzun zamandır meme protez ıslemı ıcın arastırma yapıyorum. Sizin için iyi duyumlar aldım size muayeneye gelmek istiyorum. Haftasonu çalısıyormusunuz. En erken ne zamana randevu alabilirim. Bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

  Puan:
  0
 • Pelin h.

  3 sene once almanyada meme büyütme oldum .hiç ama hiç memnun değilim.Memelerim birbirinden cok farklı eşimden bile utanır oldum lütfen yardımcı olun.

  Puan:
  0
 • fatmanur

  sosyal medya üzerinden takip sonucu isveç kliniğe denk geldim Göğüs estetiği sonuclarını paylaşmıştı.Bu da benim en büyük sorunumdu sarkmış ve sönmüştü sonuçları görünce detaylı bir arama yaptım ve sonucta karar verdim operasyon olduktan sonra inanılmaz bir şekilde kendimi harika hissediyorum bence bir kadının kadın oldugunu hissettiren göğöslermiş harika bir hizmet aldım mükemmelsiniz Kucak dolusu sevgiler

  sosyal medya üzerinden takip sonucu isveç kliniğe denk geldim Göğüs estetiği sonuclarını paylaşmıştı.Bu da benim en büyük sorunumdu sarkmış ve sönmüştü sonuçları görünce detaylı bir arama yaptım ve sonucta karar verdim operasyon olduktan sonra inanılmaz bir şekilde kendimi harika hissediyorum bence bir kadının kadın oldugunu hissettiren göğöslermiş harika bir hizmet aldım mükemmelsiniz Kucak dolusu sevgiler

  Puan:
  0
 • ceydaaa.t

  merhaba benim tek sorunum hep göğüslerimdi benim için hep eksiklikti araştırma yaptım 1 ay boyunca sonunda kuzenin ve ben gidip göğüs estetiği yaptıracaktık suan 3 hafta o kadar hızlı iyileşme sağladık ki 1 hafta sonra yine spora başlıyacaz teşekkürler isveç klinik 🙂 mehmet beyede slmlar

  merhaba benim tek sorunum hep göğüslerimdi benim için hep eksiklikti araştırma yaptım 1 ay boyunca sonunda kuzenin ve ben gidip göğüs estetiği yaptıracaktık suan 3 hafta o kadar hızlı iyileşme sağladık ki 1 hafta sonra yine spora başlıyacaz teşekkürler isveç klinik :) mehmet beyede slmlar

  Puan:
  5
 • fatma r.

  Erken yaşta dogum yaptığım için göğüslerim sarktı buda beni mutsuz ediyordu Sonunda eşimle paylaştım bu durumu ve estetik operasyon olamaya karar verdim bir komşumun tavsiyesi ile burayı keşfettim arıştırmalarım sonucu gayet başarılı oldugunu gördüm şuan operasyon sorası 4 ayım sonuçlar son derece güzel oldu iz kalmadı ve hemen hemen ağrım olmadı diye bilirim göğüs estetiği düşünenlere tavsiyem sizsiniz teşekkürler.brawo

  Erken yaşta dogum yaptığım için göğüslerim sarktı buda beni mutsuz ediyordu Sonunda eşimle paylaştım bu durumu ve estetik operasyon olamaya karar verdim bir komşumun tavsiyesi ile burayı keşfettim arıştırmalarım sonucu gayet başarılı oldugunu gördüm şuan operasyon sorası 4 ayım sonuçlar son derece güzel oldu iz kalmadı ve hemen hemen ağrım olmadı diye bilirim göğüs estetiği düşünenlere tavsiyem sizsiniz teşekkürler.brawo

  Erken yaşta dogum yaptığım için göğüslerim sarktı buda beni mutsuz ediyordu Sonunda eşimle paylaştım bu durumu ve estetik operasyon olamaya karar verdim bir komşumun tavsiyesi ile burayı keşfettim arıştırmalarım sonucu gayet başarılı oldugunu gördüm şuan operasyon sorası 4 ayım sonuçlar son derece güzel oldu iz kalmadı ve hemen hemen ağrım olmadı diye bilirim göğüs estetiği düşünenlere tavsiyem sizsiniz teşekkürler.brawo

  Puan:
  5
 • suna

  bir çok yer ile görüştüm en sonunda buraya karar verdim dogru bi karar verdiğimi sonuçtan anlıyorum mükemmel oldu benim için hep bunun eksikliğini hissetmiştim yaz öncesi yaptırmam benim için çok daha iyi oldu mehmet beye ve zeliha hnm’a teşekkür ederim 🙂

  bir çok yer ile görüştüm en sonunda buraya karar verdim dogru bi karar verdiğimi sonuçtan anlıyorum mükemmel oldu benim için hep bunun eksikliğini hissetmiştim yaz öncesi yaptırmam benim için çok daha iyi oldu mehmet beye ve zeliha hnm'a teşekkür ederim :)

  bir çok yer ile görüştüm en sonunda buraya karar verdim dogru bi karar verdiğimi sonuçtan anlıyorum mükemmel oldu benim için hep bunun eksikliğini hissetmiştim yaz öncesi yaptırmam benim için çok daha iyi oldu mehmet beye ve zeliha hnm'a teşekkür ederim :)

  Puan:
  0
 • canan

  göğüs estetiği için sizi tercit ettiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum teşekkür ederim

  göğüs estetiği için sizi tercit ettiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum teşekkür ederim

  Puan:
  5
 • büşra R.

  Göğüs estetiği olmadan araştırmadıgım yer kalmadı en son isveç klink ile görüştüm hem mahremiyete verdikleri önem hemde samimiler bence dogru tercih burası estetik yaptırmak isteyen herkese isveç kliniği gönül rahatlıgıyla tavsiye ederim

  Göğüs estetiği olmadan araştırmadıgım yer kalmadı en son isveç klink ile görüştüm hem mahremiyete verdikleri önem hemde samimiler bence dogru tercih burası estetik yaptırmak isteyen herkese isveç kliniği gönül rahatlıgıyla tavsiye ederim

  Puan:
  5
 • Rüya G.

  tavsiye üzerine isveç klinikte göğüs estetiği yaptırdım beklentimin üzerinde oldu teşekkürler isveç klinik

  tavsiye üzerine isveç klinikte göğüs estetiği yaptırdım beklentimin üzerinde oldu teşekkürler isveç klinik

  Puan:
  0
 • Gamze N.

  Bir yıl oldu estetik operasyon olalı operasyonum gayet iyi oldu biraz yogunluktan dolayı bakledik ama olsun çok kaliteli hizmet aldım oda nazar boncugu olsun teşekkürler isveç klinik

  Bir yıl oldu estetik operasyon olalı operasyonum gayet iyi oldu biraz yogunluktan dolayı bakledik ama olsun çok kaliteli hizmet aldım oda nazar boncugu olsun teşekkürler isveç klinik

  Bir yıl oldu estetik operasyon olalı operasyonum gayet iyi oldu biraz yogunluktan dolayı bakledik ama olsun çok kaliteli hizmet aldım oda nazar boncugu olsun teşekkürler isveç klinik

  Puan:
  4
 • neriman

  hep halim olan dolgun göğüslere sahip olmaktı hep göğüslerimi büyük gösterecek sutyenler giydim en sonunda isveç kliniğin sosyal medya paylaşımlarını gördüm yaptırmaya karar verdim eşimde bu konuda bana destek oldu.Şuan 5 Ayım ve tatildeyiz o istediğim bikiniyleyim teşekkür ederim isveç klinik

  hep halim olan dolgun göğüslere sahip olmaktı hep göğüslerimi büyük gösterecek sutyenler giydim en sonunda isveç kliniğin sosyal medya paylaşımlarını gördüm yaptırmaya karar verdim eşimde bu konuda bana destek oldu.Şuan 5 Ayım ve tatildeyiz o istediğim bikiniyleyim teşekkür ederim isveç klinik

  hep halim olan dolgun göğüslere sahip olmaktı hep göğüslerimi büyük gösterecek sutyenler giydim en sonunda isveç kliniğin sosyal medya paylaşımlarını gördüm yaptırmaya karar verdim eşimde bu konuda bana destek oldu.Şuan 5 Ayım ve tatildeyiz o istediğim bikiniyleyim teşekkür ederim isveç klinik

  Puan:
  5
 • sevda

  4 ay oldu göğüs estetiği yaptırdım ben böyle samimiyet böyle nezaket görmedim son derece başarılı avrupa standartlarının üzerinde zeliha hanımasonsuz teşşekkürler

  4 ay oldu göğüs estetiği yaptırdım ben böyle samimiyet böyle nezaket görmedim son derece başarılı avrupa standartlarının üzerinde zeliha hanımasonsuz teşşekkürler

  Puan:
  5
 • neşe

  gögüs estetiği denilence bence isveç klinik hizmet alıyorsunuz kesinlikle

  gögüs estetiği denilence bence isveç klinik hizmet alıyorsunuz kesinlikle

  Puan:
  5
 • türkan

  kısa bir işlem ve iyi bir hizmet ile göğüs estetiği yaptırdım isveç klinike sonsuz teşekkür ederim

  kısa bir işlem ve iyi bir hizmet ile göğüs estetiği yaptırdım isveç klinike sonsuz teşekkür ederim

  Puan:
  5
 • Belgin A.

  4 ay önce göğüs estetiği operasyonu sorusuyla sizlere ulaştım Şuan 3 ay geçti operasyon üzerinden kliniğin yoğunlugunu saymasak herşey yolunda gitti bu operasyonum ve geri kalan herşey son derece profesyonel bir sistemdi şoför beye ve doktor asistanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  4 ay önce göğüs estetiği operasyonu sorusuyla sizlere ulaştım Şuan 3 ay geçti operasyon üzerinden kliniğin yoğunlugunu saymasak herşey yolunda gitti bu operasyonum ve geri kalan herşey son derece profesyonel bir sistemdi şoför beye ve doktor asistanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  Puan:
  5
 • Gül D.

  Yaz geliyor ve ben bu yaz göğüslerimden utanmak istemiyorum o hayal ettiğim bikiniyi bu yaz giymek istiyorum almanayada sizden çok bahsediliyor sonuçlarınızda gayet başarılı 400 cc protez için fiyat alabilirmiyim

  Puan:
  4
 • Fatma E.

  gül hanım benim göğüslerimle sorunum sizin yaşadığınız soruna çok beziyor sonuçlar gerçek anlamda başarılı 1 yıl önce yaptırdım ben sizde yaptırın ve o bikiniyi gönül rahatlıgıyla giyin

  gül hanım benim göğüslerimle sorunum sizin yaşadığınız soruna çok beziyor sonuçlar gerçek anlamda başarılı 1 yıl önce yaptırdım ben sizde yaptırın ve o bikiniyi gönül rahatlıgıyla giyin

  Puan:
  5
 • semiha

  Aklınızda soru işareti olmasın o kadar üst düzey hizmet alıyorsunuz ve gerçekten avrupa standartlarının üzerinde iyi ki varsınız..

  Puan:
  5
 • BURCU

  hayalini kurdugum elbiselerimi kullanmaya başladım gerçekten çok mutluyum hocama ve asistanlarına çok çok çok teşekkür ediyorum

  hayalini kurdugum elbiselerimi kullanmaya başladım gerçekten çok mutluyum hocama ve asistanlarına çok çok çok teşekkür ediyorum

  Puan:
  5
 • Bahar

  Benim ameliyatım ve ameliyat sürecim çok rahat oldu doktorum her daim yanımdaydı her konuda bilgi sahibi oldum herşey için tüm ekibinize teşekkür ediyorum..

  Puan:
  5
 • Emine

  Merhaba ben doğumumdan sonra emzirme nedeniyle göğüslerim sarktı bir yıl sonunda operasyon için isveç kliniği tercih etmiştim her konuda beni detaylı bilgilendirdiler her konuda bana destek oldukları için özellikle asistanlar ve hemşireler çok nazikler hepinizi buradan öpüyorum sizleri seviyorum 🙂

  Merhaba ben doğumumdan sonra emzirme nedeniyle göğüslerim sarktı bir yıl sonunda operasyon için isveç kliniği tercih etmiştim her konuda beni detaylı bilgilendirdiler her konuda bana destek oldukları için özellikle asistanlar ve hemşireler çok nazikler hepinizi buradan öpüyorum sizleri seviyorum :)

  Puan:
  5
 • Sude U.

  Gecen yaz kuzenim göğüs estetiği yaptırdı sizde bana’da tavsiye etti sizi bende bu tavsiyesine uydum şuan 4 ay geçti operasyomun üzerinden sonuçtan son derece memnun kaldım kuzenimin anlatığı hizmetin daha fazlasını gördüm ve yaşadım hepinize yürekten sevgiler. Türkiye’de bir numarasınız

  Gecen yaz kuzenim göğüs estetiği yaptırdı sizde bana'da tavsiye etti sizi bende bu tavsiyesine uydum şuan 4 ay geçti operasyomun üzerinden sonuçtan son derece memnun kaldım kuzenimin anlatığı hizmetin daha fazlasını gördüm ve yaşadım hepinize yürekten sevgiler. Türkiye'de bir numarasınız

  Puan:
  5
 • nurcan

  3 ay önce göğüs estetiği oldum sizde bu kadar rahat olacagını bilsem 1 yıl önce gelirdim hem doktoruma hemde size çoookk teşekkür ederim

  3 ay önce göğüs estetiği oldum sizde bu kadar rahat olacagını bilsem 1 yıl önce gelirdim hem doktoruma hemde size çoookk teşekkür ederim

  Puan:
  5
 • sevda

  Gerçek manada hizmet aldım sizden çevremdeki herkese sizi anlatıyorum göstermiş oldugunuz ilgi alaka ve samimiyet bir de üstüne operasyon sonucum mükemmel daha ne isterim ellerinize sağlık

  Gerçek manada hizmet aldım sizden çevremdeki herkese sizi anlatıyorum göstermiş oldugunuz ilgi alaka ve samimiyet bir de üstüne operasyon sonucum mükemmel daha ne isterim ellerinize sağlık

  Puan:
  4
 • feride

  uzun zamandır sorundu benim için göğüsler şuan 4. ayım operasyon sonrası hepinize ayrı artı teşekkür ediyorum doktoruma çalışanlara ve asistanlara işlemden çok memnunum yakında görümce ile gelicez onunda ihtiyacı var

  uzun zamandır sorundu benim için göğüsler şuan 4. ayım operasyon sonrası hepinize ayrı artı teşekkür ediyorum doktoruma çalışanlara ve asistanlara işlemden çok memnunum yakında görümce ile gelicez onunda ihtiyacı var

  Puan:
  5
 • ayşenur

  9 ay oldu göğüs estetiği yaptıralı doktorumun tüm dediklerini operasyon sonrası yerine getirdim ve çok kısa sürede günlük hayatıma döndüm her şey yolunda sizi çok seviyorum iyi bakın kendinize

  9 ay oldu göğüs estetiği yaptıralı doktorumun tüm dediklerini operasyon sonrası yerine getirdim ve çok kısa sürede günlük hayatıma döndüm her şey yolunda sizi çok seviyorum iyi bakın kendinize

  Puan:
  5
 • Banu

  bu gün tam 4 ay oldu operasyon yaptıralı herşey yolunda size bahsettiğim o elbiseleri sizin sayenizde giyebiliyorum herşey için ayrı ayrı teşekkür ederim sizin kadar tecrubeli ve işini iyi yapan bi kurumun türkiyede hizmet vermesi gurur verici bence.. bir numarasınızzzzz

  bu gün tam 4 ay oldu operasyon yaptıralı herşey yolunda size bahsettiğim o elbiseleri sizin sayenizde giyebiliyorum herşey için ayrı ayrı teşekkür ederim sizin kadar tecrubeli ve işini iyi yapan bi kurumun türkiyede hizmet vermesi gurur verici bence.. bir numarasınızzzzz

  Puan:
  5
 • suzan

  ben böyle bişey görmedim her şeyin o kadar güzel oldu o kadar iyi bir hizmet aldım ki size nasıl teşekkür edecegimi bilmiyorum herşey için teşekkürler minettarım size

  ben böyle bişey görmedim her şeyin o kadar güzel oldu o kadar iyi bir hizmet aldım ki size nasıl teşekkür edecegimi bilmiyorum herşey için teşekkürler minettarım size

  Puan:
  5
 • sevtap

  yıllardır göğüslerimden dolayı mutsuzdum kadın oldugumu göğüs estetiğinden sonrra anladım beni o kadar mutlu ettiniz ki anlatamam geldiğim günden döndüğüm güne kadar hep yanımda oldunuz hepinize çok teşekkür ederim saygılarımı sunuyorum size ve hocalarıma

  yıllardır göğüslerimden dolayı mutsuzdum kadın oldugumu göğüs estetiğinden sonrra anladım beni o kadar mutlu ettiniz ki anlatamam geldiğim günden döndüğüm güne kadar hep yanımda oldunuz hepinize çok teşekkür ederim saygılarımı sunuyorum size ve hocalarıma

  Puan:
  5
 • Nurgül R.

  merhabalar sayenizde göğüslerim oldu bu konuda başarınızı takdir etmemek olmazdı teşekkür ederimmmm

  merhabalar sayenizde göğüslerim oldu bu konuda başarınızı takdir etmemek olmazdı teşekkür ederimmmm

  Puan:
  5
 • cavidan

  operasyonun başında tutun sonuna kadar herşey süperdi sadece istanbul trafiği yordu beni trfaikte zamanımız kayboldu ama yapılan işlem olsun göterdiğiniz ilgi olsun herşey çok başarılı ve düzgündü teşekkür ediyorum haziran gibi de burun estetiği için geliyorum 🙂 görüşmek üzeree

  operasyonun başında tutun sonuna kadar herşey süperdi sadece istanbul trafiği yordu beni trfaikte zamanımız kayboldu ama yapılan işlem olsun göterdiğiniz ilgi olsun herşey çok başarılı ve düzgündü teşekkür ediyorum haziran gibi de  burun estetiği için geliyorum :) görüşmek üzeree

  Puan:
  4
 • mercan

  göğüs estetiğim harika oldu çok teşekkür ederim hepinize

  göğüs estetiğim harika oldu çok teşekkür ederim hepinize

  Puan:
  5
 • Dilek

  operasyon öncesinde ve sonrasında herşey çok iyiydi en çok iz kalır diye korkuyordum ama şuan 4 ayım ve iz kalmadı hocama ve demet hanıma çok teşekkür ediyorum

  operasyon öncesinde ve sonrasında herşey çok iyiydi en çok iz kalır diye korkuyordum ama şuan 4 ayım ve iz kalmadı hocama ve demet hanıma çok teşekkür ediyorum

  Puan:
  5
 • Nur

  kemlimenin tek anlamıyla HARİKASINIZ..

  kemlimenin tek anlamıyla HARİKASINIZ..

  Puan:
  5
 • Emel

  dün itibariyle bir buçuk ay oldu hayal ettiğim göğüslerime yaniden kavuştum estetikte bir numarasınız

  dün itibariyle bir buçuk ay oldu hayal ettiğim göğüslerime yaniden kavuştum estetikte bir numarasınız

  Puan:
  5
 • Vildan

  herşey için çok teşekkür ederim o kadar başarılı oldu ki operasyonum hayal ettiğimin üstünde

  herşey için çok teşekkür ederim o kadar başarılı oldu ki operasyonum hayal ettiğimin üstünde

  Puan:
  5
 • Suzii

  Gerçekten operasyanlarınız çok başarılı bende göğüs estetiği olmak istiyorum en son yapılan operasyon öncesi sonrasını görme şansım var mı acaba şimdiden teşekkür ederim.

  Gerçekten operasyanlarınız çok başarılı bende göğüs estetiği olmak istiyorum en son yapılan operasyon öncesi sonrasını görme şansım var mı acaba şimdiden teşekkür ederim.

  Puan:
  4
 • kader

  merhabalar hocam öncelikle size almanyadan selamlar..
  göğüs estetiği operasyonum çok çok iyi geçti herşey için hem hocama hemde isvec klinike çok teşekkür ederim bu arada suzii hanım bence göğüs estetiği için burayı tercih edin mükemmller estetik konusunda

  merhabalar hocam öncelikle size almanyadan selamlar.. göğüs estetiği operasyonum çok çok iyi geçti herşey için hem hocama hemde isvec klinike çok teşekkür ederim bu arada suzii hanım bence göğüs estetiği için burayı tercih edin mükemmller estetik konusunda

  Puan:
  5
 • leyla

  Merhabalar hocamm size operasyon sonrasını 2. ayımı buradan yollamak istedim herşey yolunda göğüslerim tam istediğim gibi oldu çok başarılısınız ellerinize sağlık şoför bey başta olmak üzere herkese çok selamlar byyy

  Merhabalar hocamm size operasyon sonrasını 2. ayımı buradan yollamak istedim herşey yolunda göğüslerim tam istediğim gibi oldu çok başarılısınız ellerinize sağlık şoför bey başta olmak üzere herkese çok selamlar byyy

  Puan:
  4
 • Zehra V.

  Merhaba bende göğüs estetiği için yer bakıyorum araştırmalarımın sonucu beni sizin doğru adres olduguna ikna etti sonuçlar gerçekten süper ” 400 cc ” mucizesini yaşamak için sabırsızlanıyorum en kısa sürede görüşmek üzere

  Merhaba bende göğüs estetiği için yer bakıyorum araştırmalarımın sonucu beni sizin doğru adres olduguna ikna etti sonuçlar gerçekten süper '' 400 cc '' mucizesini yaşamak için sabırsızlanıyorum en kısa sürede görüşmek üzere

  Puan:
  5
 • Zerrin

  bir çok yere araştırdım ve sonuçta sizi tercih ettim tercihimin ne kadar doğru oldugunu gördüm herşey son derece iyiydi sadece kliniğinizin kalabalığı konusunda birzcık şikayetçiyim bir puanı kırıyorum bu nedenle 🙂

  bir çok yere araştırdım ve sonuçta sizi tercih ettim tercihimin ne kadar doğru oldugunu gördüm herşey son derece iyiydi sadece kliniğinizin kalabalığı konusunda birzcık şikayetçiyim bir puanı kırıyorum bu nedenle :)

  Puan:
  4
 • Tülin

  Uzun zamandır böyle sağlam bir ekiple karşılaşmamıştım tüm dostlarıma sizi tavsiye ettim herşey süperdi işlemden sonra kendimi çok mutlu hissediyorum

  Uzun zamandır böyle sağlam bir ekiple karşılaşmamıştım tüm dostlarıma sizi tavsiye ettim herşey süperdi işlemden sonra kendimi çok mutlu hissediyorum

  Puan:
  5
 • Ayça

  ben bi akrabamızın tavsiyesi üzerine tercih ettim bence eksik anlatmış siz daha fazla övgüyü hak ediyorsunuz…

  ben bi akrabamızın tavsiyesi üzerine tercih ettim bence eksik anlatmış siz daha fazla övgüyü hak ediyorsunuz...

  Puan:
  5
 • Ahsen

  hocamın tavsiyesi ile 400 cc göğüs implant yaptırdım ben daha büyük istiyordum ama operasyon sonrası gerçekten hocamın ne kadar haklı oldugunu gördüm gerçekten tam istediğim gibi oldu herkese selamlar ellerinize sağlık 🙂

  hocamın tavsiyesi ile 400 cc göğüs implant yaptırdım ben daha büyük istiyordum ama operasyon sonrası gerçekten hocamın ne kadar haklı oldugunu gördüm gerçekten tam istediğim gibi oldu herkese selamlar ellerinize sağlık :)

  Puan:
  5
 • Mina E.

  merhabalar isvec klınık 🙂 gögus estetıgım icin sizi tercih ettim tam ıstedıgım gıbı oldu goguslerım hepınıze tesekkur ederım

  merhabalar isvec klınık :) gögus estetıgım icin sizi tercih ettim tam ıstedıgım gıbı oldu goguslerım hepınıze tesekkur ederım

  Puan:
  5
 • Zahide T.

  evettt tam istediğim kalitede ve hizmette bi yer buldum sonunda birazcık kalabalık olsada sonuçlar ve hizmet süperdi çok teşekkür ederim hepinize . Hamburg dan selam vve sevgiler …

  evettt tam istediğim kalitede ve hizmette bi yer buldum sonunda birazcık kalabalık olsada sonuçlar ve hizmet süperdi çok teşekkür ederim hepinize . Hamburg dan selam vve sevgiler ...

  Puan:
  5
 • Berna

  ben bir yıl önce göğüs estetiği yaptırdım sizde herşey çok güzel oldu ilgililer alalkalılar ve en önemlisi hayal ettiğiniz sonucu çok iyi biiyor ve uyguluyorlar hocama ve asistanlarına selamlarımı iletiyorum.

  ben bir yıl önce göğüs estetiği yaptırdım sizde herşey çok güzel oldu ilgililer alalkalılar ve en önemlisi hayal ettiğiniz sonucu çok iyi biiyor ve uyguluyorlar hocama ve asistanlarına selamlarımı iletiyorum.

  Puan:
  5
 • Buse

  merhaba hocammm
  ben sizde estetik operasyon yaptırdım İstanbula geldiğim andan itibaren hem şoför bey ve tüm çalışanlar son derece nazik ve kibardı operasyon sürecim son derece başarılı geçti beklentimin çok çok üstündeydi herkese çok teşekkür ederim çevreme sizi tavsiye edicem iyi çalışmalar diliyorum..

  merhaba hocammm ben sizde estetik operasyon yaptırdım İstanbula geldiğim andan itibaren hem şoför bey ve tüm çalışanlar son derece nazik ve kibardı operasyon sürecim son derece başarılı geçti beklentimin çok çok üstündeydi herkese çok teşekkür ederim çevreme sizi tavsiye edicem iyi çalışmalar diliyorum..

  Puan:
  5
 • Mine

  Merhabalar hocam ve isvec klinik çalışanları hepinize çok teşekkür ediyorum hem operasyon için hem de göstermiş oldugunuz ilgi için göğüs estetiği için iyi ki de sizi tercih etmişim herkese tavsiyem siz olacaksınız. iyi çalışmalar

  Merhabalar hocam ve isvec klinik çalışanları hepinize çok teşekkür ediyorum hem operasyon için hem de göstermiş oldugunuz ilgi için göğüs estetiği için iyi ki de sizi tercih etmişim herkese tavsiyem siz olacaksınız. iyi çalışmalar

  Puan:
  5
 • Sunaz

  Çok başarılı ve istediğim gibi bir sonuç oldu emeğinize sağlık istanbul trafiği hariç herşey mükemmeldi 🙂

  Çok başarılı ve istediğim gibi bir sonuç oldu emeğinize sağlık istanbul trafiği hariç herşey mükemmeldi :)

  Puan:
  5
 • Nermin

  merhabalar almanyadan yazıyorum size ilk defa bu kadar ilgili ve bu kadar samimi bir yer gördüğüm bizi ilgiye bogdunuz hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

  merhabalar almanyadan yazıyorum size ilk defa bu kadar ilgili ve bu kadar samimi bir yer gördüğüm bizi ilgiye bogdunuz hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

  Puan:
  5
 • almira

  merhabalar gogus estetigi sonrasinda 3 ayim hersey icin cok tesekkur ederim

  merhabalar gogus estetigi sonrasinda 3 ayim hersey icin cok tesekkur ederim

  Puan:
  5
 • nisa

  ben göğüs estetiğim için size teşekkür ederim gerçekten herşey çok başarılı geçti harikasınız.

  ben göğüs estetiğim için size teşekkür ederim gerçekten herşey çok başarılı geçti harikasınız.

  Puan:
  5
 • Deniz F.

  Bir yıl önce estetik yaptırdım sizde hayal ettiğim sonca kavuştum şu an tatildeyim ve iz kalmadı ve göğüslerimi artık sizin sayenizde çok fazla beğeniyorum.

  Bir yıl önce estetik yaptırdım sizde hayal ettiğim sonca kavuştum şu an tatildeyim ve iz kalmadı ve göğüslerimi artık sizin sayenizde çok fazla beğeniyorum.

  Puan:
  5
 • Nida

  Yıllardır göğüs küçülklüğü nedeniyle hep bi özgüven eksikliği yaşadım ama çözümü sizde buldum hocama ve hepinize teşekkür ederim gerçekten beni bu dertten kurtadınız. Size minnettarım

  Yıllardır göğüs küçülklüğü nedeniyle hep bi özgüven eksikliği yaşadım ama çözümü sizde buldum hocama ve hepinize teşekkür ederim gerçekten beni bu dertten kurtadınız. Size minnettarım

  Puan:
  5
 • meltem a.

  ben inanilmaz mutluyum tesekkur ederim memet beye ve zeliha hanima cok basarili ve rahat oldu ameliyatim turkiyeye selamlar

  ben inanilmaz mutluyum tesekkur ederim memet beye ve zeliha hanima cok basarili ve rahat oldu ameliyatim turkiyeye selamlar

  Puan:
  5
 • mehtap

  merhaba hocam size çooooooooook teşekkür ediyorum göğüslerim harika tam istediğim gibi oldu ilgi delisi oldum tam aradıgım yer süpersiniz.

  merhaba hocam size çooooooooook teşekkür ediyorum göğüslerim harika tam istediğim gibi oldu ilgi delisi oldum tam aradıgım yer süpersiniz.

  Puan:
  5
 • Seren H.

  hepinize çok teşekkür ederim yıllar sonra bana hayal ettiğim göğüslere kavuştum minnettarım size

  hepinize çok teşekkür ederim yıllar sonra bana hayal ettiğim göğüslere kavuştum minnettarım size

  Puan:
  5
 • Jule F.

  merhabalar hocam göğüslerim tam istedğim boyutta ve şekilde gerçekten İsveç klinik olarak Avrupanın en iyisiniz ve fransadan kucaklar dolusu selamlar

  merhabalar hocam göğüslerim tam istedğim boyutta ve şekilde gerçekten İsveç klinik olarak Avrupanın en iyisiniz ve fransadan kucaklar dolusu selamlar

  Puan:
  5
 • Cemre T.

  bu kiliğin şöföründen tutun temizlik yapanına kadar herkes o kadar anlayıslı ve hosörülüler ki anlatamam size bu artı yanı birde operasyonel kısmı o konuda zaten mükemmler teşekkürler isveç

  bu kiliğin şöföründen tutun temizlik yapanına kadar herkes o kadar anlayıslı ve hosörülüler ki anlatamam size bu artı yanı birde operasyonel kısmı o konuda zaten mükemmler teşekkürler isveç

  Puan:
  5
 • Rana

  teşekkürler İsveç klinik İstanbulun kalabalığı ve trafiği hariç herşey mükemmel di sonucum muhteşem

  teşekkürler İsveç klinik İstanbulun kalabalığı ve trafiği hariç herşey mükemmel di sonucum muhteşem

  Puan:
  5
 • Funda Ceylan M.

  merhabalar millet herkes operasyon sonrası göğülerini paylaşmıs burada bende paylasıyorum ve yorumlarınızı bekliyorum ben çok beğeniyorum aynı zamandan doktoruma ve isveç klinğe çok teşekkür ederim

  merhabalar millet herkes operasyon sonrası göğülerini paylaşmıs burada bende paylasıyorum ve yorumlarınızı bekliyorum ben çok beğeniyorum aynı zamandan doktoruma ve isveç klinğe çok teşekkür ederim

  Puan:
  5
 • demet

  harikasınız teşekkürler hocam

  harikasınız teşekkürler hocam

  Puan:
  5
 • derya

  size nasıl teşekkür etsem bilemiyorum gerçekten övgüleri fazlasıyla hak ediyorsunuz tüm çalışanlarınıza ve kurumunuzdan çok memnun kaldım… sayenizde hayal ettiğim göğüslere kavuştum kesınlikle tavsiyem sizsiniz

  size nasıl teşekkür etsem bilemiyorum gerçekten övgüleri fazlasıyla hak ediyorsunuz tüm çalışanlarınıza ve kurumunuzdan çok memnun kaldım... sayenizde hayal ettiğim göğüslere kavuştum kesınlikle tavsiyem sizsiniz

  Puan:
  5
 • berna L.

  1 yıl önce göğüs estetiği yaptırdım ne iz nede herhangi bir sorun yaşadım özellikle doktor asistanları ve çağrı merkezi her soruma cevap verdiler bir çok yerden çok çok fazla kalitelisiniz iyi ki sizi tercih ettim istanbul trafiğini saymazsak dört dörtlük hizmet aldım teşekkürler

  1 yıl önce göğüs estetiği yaptırdım ne iz nede herhangi bir sorun yaşadım özellikle doktor asistanları ve çağrı merkezi her soruma cevap verdiler bir çok yerden çok çok fazla kalitelisiniz iyi ki sizi tercih ettim istanbul trafiğini saymazsak dört dörtlük hizmet aldım teşekkürler

  Puan:
  5
 • Mary T.

  I have been sending wonderful results to you sincerely thank you thanks swedish clinic

  I have been sending wonderful results to you sincerely thank you thanks swedish clinic

  Puan:
  5
 • melegimm

  ben 2017 haziranda size ben operasyonu için gelmiştim.9. aya girmek üzereyim ve beklediğimden çok daha güzel bir sonucla karşılaştım olmak üzere tüm çalışanlara çok teşekkür ederim:)

  ben 2017 haziranda size ben operasyonu için gelmiştim.9. aya girmek üzereyim ve beklediğimden çok daha güzel bir sonucla karşılaştım olmak üzere tüm çalışanlara çok teşekkür ederim:)

  Puan:
  0
 • bilGeKadın

  bu yaza sizler sayesinde bomba gibi giriyorum tüm çalısanlara ve ekipe sonsuz sevgiler siz hayatımda harika bir detaysiniz 🙂 istediğiniz gibi fotografımı paylaşıyorum 🙂 tesekurlerrrrrr

  bu yaza sizler sayesinde bomba gibi giriyorum tüm çalısanlara ve ekipe sonsuz sevgiler siz hayatımda harika bir detaysiniz :) istediğiniz gibi fotografımı paylaşıyorum :) tesekurlerrrrrr

  Puan:
  0
 • nergiz-i

  istediğin ölçüde sütyen bakabilmek gerçekten büyük mutluluk tessekürlerrrrrrr

  istediğin ölçüde sütyen bakabilmek gerçekten büyük mutluluk tessekürlerrrrrrr

  Puan:
  5
 • defnem

  ilk baslarda göğüslerimin küçük olusu o kadar etkilemiyordu beni gecen zaman içiersinde dekolte elbise giymek istedim lakin göğüslerimden dolayı kötü duruyordu üzerimde bu nedenle göğüs büyütme yaptırdım istenilen gibi 4. ayımda sizlere fotografımı paylasıyorum gerçeken tam istedim gibi oldu tüm kadınlar güzelliği fazlasıyla hak eder

  ilk baslarda göğüslerimin küçük olusu o kadar etkilemiyordu beni gecen zaman içiersinde dekolte elbise giymek istedim lakin göğüslerimden dolayı kötü duruyordu üzerimde bu nedenle göğüs büyütme yaptırdım istenilen gibi 4. ayımda sizlere fotografımı paylasıyorum gerçeken tam istedim gibi oldu tüm kadınlar güzelliği fazlasıyla hak eder

  Puan:
  5
 • çalıkusu

  eeeee bende bu yaz göğüsümü gere gere dolasıcam tabiiii doktoruma ve asistan mineye cok tesekkür ederim Not: istanbul her zamanki gibii bol trafikli

  eeeee bende bu yaz göğüsümü gere gere dolasıcam tabiiii doktoruma ve asistan mineye cok tesekkür ederim Not: istanbul her zamanki gibii bol trafikli

  Puan:
  5
 • cicikız

  Yeni bikinilerimi aldım sayenizde istediğim tüm bikinileri giyebiliyorum göğüslerim artık saklamama gerek yok çok çok tesekkür ediyorum hepinize tatill başlar :O

  Yeni bikinilerimi aldım sayenizde istediğim tüm bikinileri giyebiliyorum göğüslerim artık saklamama gerek yok çok çok tesekkür ediyorum hepinize tatill başlar :O

  Puan:
  5
 • birdemet

  göğüs + liposuction işlemleri yaptırdım bir çok yerden daha ilgili ve kalitelisiniz kesinlikle hocama ve asistanları benimle son derece ilgilendiler hepsinden önemlisi işlem süper geçti ve sonuç benim için harika sadece yogunluk fazlaydı biraz bekledik

  göğüs + liposuction işlemleri yaptırdım bir çok yerden daha ilgili ve kalitelisiniz kesinlikle hocama ve asistanları benimle son derece ilgilendiler hepsinden önemlisi işlem süper geçti ve sonuç benim için harika sadece yogunluk fazlaydı biraz bekledik

  Puan:
  5
 • Vaveylaaa

  göğüs estetiği yaptırmadan önce bir çok yer araştırdım ve hayalimdeki beni o tam kadınsı gösterecek hem doğal hemde çekici gösterecek olan göğüslere sizler sayesinde kavuştum mutululu apayrı mükemmel bir his benim için bir çok kadının bu konuda içine kapanık olması da ayrıca çok üzücü gerçekten neyseki ben sizlerle tanışıp ve mükemmel bir hizmet aldım ellerinize sağlık canı gönülden teşekkürler istediğiniz gibi size 1. ayımdan fotoğraflar atıyorum berlinden selamlar

  göğüs estetiği yaptırmadan önce bir çok yer araştırdım ve hayalimdeki beni o tam kadınsı gösterecek hem doğal hemde çekici gösterecek olan göğüslere sizler sayesinde kavuştum mutululu apayrı mükemmel bir his benim için bir çok kadının bu konuda içine kapanık olması da ayrıca çok üzücü gerçekten neyseki ben sizlerle tanışıp ve mükemmel bir hizmet aldım ellerinize sağlık canı gönülden teşekkürler istediğiniz gibi size 1. ayımdan fotoğraflar atıyorum berlinden selamlar

  Puan:
  5
 • bilmişhatun

  Degeerli hocalarım ve dünyalar tatlısı asistanları hepinizw almanyadan çok selam iyiki estetik maker dinleyip hem göğüs hemde lipo yaptırdım tam hayalımdeki kadın oldum gözlerini üzerimden alamanyalar var bu harika bir duygu aynanın karşısından kendimi o kadar mutlu hissediyorum ki sanki yıllardır bir kabusdan uyanmış gibi herkese çok çok tesekkür ediyorum buradan bütün izmirlilerede selamlarrrrrrr 35,5

  Degeerli hocalarım ve dünyalar tatlısı asistanları hepinizw almanyadan çok selam iyiki estetik maker dinleyip hem göğüs hemde lipo yaptırdım tam hayalımdeki kadın oldum gözlerini üzerimden alamanyalar var bu harika bir duygu aynanın karşısından kendimi o kadar mutlu hissediyorum ki sanki yıllardır bir kabusdan uyanmış gibi herkese çok çok tesekkür ediyorum buradan bütün izmirlilerede selamlarrrrrrr 35,5

  Puan:
  5
 • sürreyya

  öncelikle mehaba herkese benim müzdarip oldugum durum bambaşkaydı spor yapan bir kadın olarak etrafımda göğüsleri harika kadınlar gördükçe kendimde eksiklik hissetmeye başladım bunun için bir çok yerle görüşmeye başladım ve en son youtube da hastalarının süreçlerini paylaşan ve baştan sona kadar her konuda bilgi veren sizleri buldum ve şu an benim imrenerek baktığım kadınlar imrenerek bakıyorlar gerçekten kendimi tam anlamıyla mutlu hissdiyorum

  öncelikle mehaba herkese benim müzdarip oldugum durum bambaşkaydı spor yapan bir kadın olarak etrafımda göğüsleri harika kadınlar gördükçe kendimde eksiklik hissetmeye başladım bunun için bir çok yerle görüşmeye başladım ve en son youtube da hastalarının süreçlerini paylaşan ve baştan sona kadar her konuda bilgi veren sizleri buldum ve şu an benim imrenerek baktığım kadınlar imrenerek bakıyorlar gerçekten kendimi tam anlamıyla mutlu hissdiyorum

  Puan:
  5
 • yıldızca

  bir çok yeri araştıma sonrası bende herkes gibi burayı tercih ettim bir çok yeri ve yorumlara baktıktan sonra karar verdim benim de bir çok annenin sorunu olan emzirme sonrası göğüslerin içinin boşalmasıydı beni sarstı resmen erkek göğüs gibi oldu çok zor durum ama bura sayesinde yeniden göğüslerime kavuştum herşey ciddi anlamda çok kaliteliydi hocalar çalısanlar temizlik yapanlar bile son derece proföyoneller buradan hocam asistanı burcu hanıma ve tüm ekibe teşekkür ediyorum

  bir çok yeri araştıma sonrası bende herkes gibi burayı tercih ettim bir çok yeri ve yorumlara baktıktan sonra karar verdim benim de bir çok annenin sorunu olan emzirme sonrası göğüslerin içinin boşalmasıydı beni sarstı resmen erkek göğüs gibi oldu çok zor durum ama bura sayesinde yeniden göğüslerime kavuştum herşey ciddi anlamda çok kaliteliydi hocalar çalısanlar temizlik yapanlar bile son derece proföyoneller buradan hocam asistanı burcu hanıma ve tüm ekibe teşekkür ediyorum

  Puan:
  0
 • Şahika

  yıllarlaca dert ettiğim sorunumdan 1 saatte kurtulmak inanılmaz 🙂 sizlere nasıl tesekjkur etsem azdır herşey o kadar mükemmeldiyki buradan hocam ve asistanlarına çok tesekkürler yogunluktan dolayı bekleyenler haklılar ama herkes kaliteli hizmet almak kolay değil gerçekten

  yıllarlaca dert ettiğim sorunumdan 1 saatte kurtulmak inanılmaz :) sizlere nasıl tesekjkur etsem azdır herşey o kadar mükemmeldiyki buradan hocam ve asistanlarına çok tesekkürler yogunluktan dolayı bekleyenler haklılar ama herkes kaliteli hizmet almak kolay değil gerçekten

  Puan:
  5
 • sonmehtap

  yaz sezonunu biraz erken açtım sizler sayesinde bir sürü bikini aldım hepsini artık büyük bir öz güvenle ve heyecanla giyiyorum hem dogal hemde tam isteğim gibi oldu hocam harikesnız gerçekten – Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz

  yaz sezonunu biraz erken açtım sizler sayesinde bir sürü bikini aldım hepsini artık büyük bir öz güvenle ve heyecanla giyiyorum hem dogal hemde tam isteğim gibi oldu hocam harikesnız gerçekten - Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz

  Puan:
  5
 • mavimelek

  yıllarca göğüslerimi büyük göstermek için enterasan ve bihayli değişik yollar denedim ve göğüslerim hiç bir zaman tam istediğim gibi olmadı tatile gitmekten bile nefret eder haale geldim ve çok yakın bir arkadasım burayı önerdi biraz araştırdıktan sonra doğal göğüs yapabilen tek yerin burası oldgunu anladım operasyon süreci boyunca herşey muntazamdı gerçtekten hatasızdı herşey şimdi size 2. ay fotografımı atıyorum ilginiz alakanız için çok teşekkürler beni hayallerime kavuşturdunuz

  yıllarca göğüslerimi büyük göstermek için enterasan ve bihayli değişik yollar denedim ve göğüslerim hiç bir zaman tam istediğim gibi olmadı tatile gitmekten bile nefret eder haale geldim ve çok yakın bir arkadasım burayı önerdi biraz araştırdıktan sonra doğal göğüs yapabilen tek yerin burası oldgunu anladım operasyon süreci boyunca herşey muntazamdı gerçtekten hatasızdı herşey şimdi size 2. ay fotografımı atıyorum ilginiz alakanız için çok teşekkürler beni hayallerime kavuşturdunuz

  Puan:
  5
 • nessime

  Göğüslerim doğum sonrası dahada küçüldü eşime karşı kendimi mahçup hissetmeye başladım bununla ilgili bir çok yerden bilgi almaya başladım ve en son buraya karar verdik.
  Ne kadar dogru bir tercih yaptıgımı şimdi daha iyi anlıyorum şimdi 1. ayımın sonundayım ve herşey inanılmazzzzz

  Göğüslerim doğum sonrası dahada küçüldü eşime karşı kendimi mahçup hissetmeye başladım bununla ilgili bir çok yerden bilgi almaya başladım ve en son buraya karar verdik. Ne kadar dogru bir tercih yaptıgımı şimdi daha iyi anlıyorum şimdi 1. ayımın sonundayım ve herşey inanılmazzzzz

  Puan:
  0
 • Mervani

  bir çok kez bu operasyonu yaptımayı düşündüm ama hep erteledim gecen yaz çok yakın bir arkadsım tatildeyken yaptıgı kötü bir şaka ile yaptırmaya karar verdim bununla ilgili arastırma yapmaya başladım ve sonunda sizlere ulaştım en büyük endişem dogal olmasıydı bununla ilgili hocama güvendim kendisi bu konuda uzman şimdi bu oparyonu olalı 4. aydayım göğüslerim tam istediğim gibi oldu kendimi tam bir kadın olarak hissediyorum hocama ve asistanlara kucak dolusu selamlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim…

  bir çok kez bu operasyonu yaptımayı düşündüm ama hep erteledim gecen yaz çok yakın bir arkadsım tatildeyken yaptıgı kötü bir şaka ile yaptırmaya karar verdim bununla ilgili arastırma yapmaya başladım ve sonunda sizlere ulaştım en büyük endişem dogal olmasıydı bununla ilgili hocama güvendim kendisi bu konuda uzman şimdi bu oparyonu olalı 4. aydayım göğüslerim tam istediğim gibi oldu kendimi tam bir kadın olarak hissediyorum hocama ve asistanlara kucak dolusu selamlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...

  Puan:
  5
 • Kasımgüzelii

  canım hocam ve biricik asitanları sizleri çok seviyorum bizlere samimiyetiniz ve doğru duruşunuz için çok teşekkür ederim hocamın tavsiyesi ile lipo + göğüs operayonu oldum ve tvlerde gördüğüm o mankenlerden daha güzel oldum sanki elinizde sihirli bi dokunuş var bir çok yerden ve birçok dr dan daha da başarılısınız klnikte bizlere yardımcı olan Aynur hanıma da sevgilerle tüm kalbimle sizleri seviyorum 🙂 bu yaz plajlar isveç güzeli görsün

  canım hocam ve biricik asitanları sizleri çok seviyorum bizlere samimiyetiniz ve doğru duruşunuz için çok teşekkür ederim hocamın tavsiyesi ile lipo + göğüs operayonu oldum ve tvlerde gördüğüm o mankenlerden daha güzel oldum sanki elinizde sihirli bi dokunuş var bir çok yerden ve birçok dr dan daha da başarılısınız klnikte bizlere yardımcı olan Aynur hanıma da sevgilerle tüm kalbimle sizleri seviyorum :) bu yaz plajlar isveç güzeli görsün

  Puan:
  5
 • coolbaby

  bir çok gibi benimde hayalim güzel bir vücut inanılmaz ölçülerdi tabiki ama bunu gecen zaman ve doğum yaptıgım için hiç yakalayamadım ben hem göğüs hemde lipo yaptırdım hocama doğal olması esas konuydu. İşlem süresince hem kurum olarak hemde dr olarak işlerinde son derece başarılılıar bu konuda kesinlikle haklarını teslim etmek gerekiyor ben sadece yogunluktan dolayı biraz sıkıldım..
  SOonuçlara gelince bir çok kadının hayranlıkla bana bakmasını sağlayan herkese sonsuz teşekkürler…

  bir çok gibi benimde hayalim güzel bir vücut inanılmaz ölçülerdi tabiki ama bunu gecen zaman ve doğum yaptıgım için hiç yakalayamadım ben hem göğüs hemde lipo yaptırdım hocama doğal olması esas konuydu. İşlem süresince hem kurum olarak hemde dr olarak işlerinde son derece başarılılıar bu konuda kesinlikle haklarını teslim etmek gerekiyor ben sadece yogunluktan dolayı biraz sıkıldım.. SOonuçlara gelince bir çok kadının hayranlıkla bana bakmasını sağlayan herkese sonsuz teşekkürler...

  Puan:
  5
 • Katerinaa

  yaz başalngıcı ile ne kadar dogru tercih yaptıgım ortada canım hocam ve burcu hanım tüm süreç için sonsuz teşekkür ederim + bu yaz tüm yazlardan farklı olcak eminim 🙂 liposakşın için bi tavsiye benden kzılara onuda merak edenlere onuda tabiki burada yaptırdım

  yaz başalngıcı ile ne kadar dogru tercih yaptıgım ortada canım hocam ve burcu hanım tüm süreç için sonsuz teşekkür ederim + bu yaz tüm yazlardan farklı olcak eminim :) liposakşın için bi tavsiye benden kzılara onuda merak edenlere onuda tabiki burada yaptırdım

  Puan:
  5
 • denizsu

  ben 28 yaşında bir kadın olarak erken yaşta anne oldum buda göğüslerimin sarkmasına neden oldu sarkık göğüslere hiç bir kadının tahammülü olamaz

  Bende burayı buldum bir çok yerden fiyat ve hizmet durumlarına baktım en mantıklı burası geldi. Tüm süreç olsun herkes son derece profesyonel sadece yogun talep var ve kalabalık oldugu için bekleme sorunu oldu oda gayet normal hocamın isteği üzere 4. ay fotoğrafımı paylaşıyorum sizlerle bence en dogru tercih..

  ben 28 yaşında bir kadın olarak erken yaşta anne oldum buda göğüslerimin sarkmasına neden oldu sarkık göğüslere hiç bir kadının tahammülü olamazBende burayı buldum bir çok yerden fiyat ve hizmet durumlarına baktım en mantıklı burası geldi. Tüm süreç olsun herkes son derece profesyonel sadece yogun talep var ve kalabalık oldugu için bekleme sorunu oldu oda gayet normal hocamın isteği üzere 4. ay fotoğrafımı paylaşıyorum sizlerle bence en dogru tercih..

  Puan:
  5
 • Sunal O.

  Merhabalarrrr

  Değerli hocam ve asistanları sizlere nasıl teşekkür edebilirim bilemiyorum operasyonun başlangıcından itibaren herşey mükemmeldi sadece çağrı merkezi yogun çağrıdan dolayı birazcık geç ulaştım ama sonuçta sizlere ulaşabildim hayal ettiğimden daha iyi ve güzel oldu göğüslerim bir çok yakın arkadaşım var ve hepsi hayranlıkla bana bakıyor kimisi sizlerden randevu almış 🙂 bir kadın olarak daha iyisinin olacagını düşünemiyorum bugun tam tamına 5. ayım ve sizlerle fotografımı paylaşmak istedim bura üzerinden de hepinize tekrar teşekkür ederim saolun

  MerhabalarrrrDeğerli hocam ve asistanları sizlere nasıl teşekkür edebilirim bilemiyorum operasyonun başlangıcından itibaren herşey mükemmeldi sadece çağrı merkezi yogun çağrıdan dolayı birazcık geç ulaştım ama sonuçta sizlere ulaşabildim hayal ettiğimden daha iyi ve güzel oldu göğüslerim bir çok yakın arkadaşım var ve hepsi hayranlıkla bana bakıyor kimisi sizlerden randevu almış :) bir kadın olarak daha iyisinin olacagını düşünemiyorum bugun tam tamına 5. ayım ve sizlerle fotografımı paylaşmak istedim bura üzerinden de hepinize tekrar teşekkür ederim saolun

  Puan:
  5
 • meryem

  Hem operasyondan hemde operasyon sonrası tüm süreçler memnun kaldım bir çok kez bu operasyonu yaptırmayı düşündüm ama bana o güvene verebilecek bir kurumla tanışmadım burayla tanısana kadar hem hoca hem de çalışanlar harkalar her şey için teşekkür ederim

  Hem operasyondan hemde operasyon sonrası tüm süreçler memnun kaldım bir çok kez bu operasyonu yaptırmayı düşündüm ama bana o güvene verebilecek bir kurumla tanışmadım burayla tanısana kadar hem hoca hem de çalışanlar harkalar her şey için teşekkür ederim

  Puan:
  5
 • ıtırcık

  Hayalimdeki göğüslere sayenizde kavuştum..

  Ergenlik dönemimden bu güne kadar gelişmemişti göğüslerim kuzenimin tavsiyessi üzerine burada operasyon oldum anlattığından daha iyi bence az bile anlatmış sadece yogunluk var bu nedenle biraz bekleme süremiz uzun oldu bunun da pek bi önemi yok gerçekten çok iyi iş yapıyorsunuz bu yaz liposaksın için gelimcem tekrar görüşmek üzere hocama selamlar

  Hayalimdeki göğüslere sayenizde kavuştum..Ergenlik dönemimden bu güne kadar gelişmemişti göğüslerim kuzenimin tavsiyessi üzerine burada operasyon oldum anlattığından daha iyi bence az bile anlatmış sadece yogunluk var bu nedenle biraz bekleme süremiz uzun oldu bunun da pek bi önemi yok gerçekten çok iyi iş yapıyorsunuz bu yaz liposaksın için gelimcem tekrar görüşmek üzere hocama selamlar

  Puan:
  5
 • Selvi M.

  hocam sizlere ne kadar teşekkür etsem az hem operasyon hemde operasyon sonucu benim hayal ettiğimden çok daha güzel oldu .:)

  hocam sizlere ne kadar teşekkür etsem az hem operasyon hemde operasyon sonucu benim hayal ettiğimden çok daha güzel oldu .:)

  Puan:
  5
 • Ferda M.

  Öncelikle hocam ve depğerli asistanlarına çok teşekkür ederim hem operasyon öncesi hemde operasyon sonrası hep yanımda oldular en küçük sorun bile yaşamadım.

  Operasyondan beklentim yıllardır küçük olan göğüslerimin vücuduma tam orantılı bir şekilde olması ve doğal olmasıydı bu konuda hocam gerçekten harika istediğim ve beklediğimden çok çok iyi oldu bu yaz hocamın sayesinde rahat rahat bikini giyebilicem ..

  Öncelikle hocam ve depğerli asistanlarına çok teşekkür ederim hem operasyon öncesi hemde operasyon sonrası hep yanımda oldular en küçük sorun bile yaşamadım.Operasyondan beklentim yıllardır küçük olan göğüslerimin vücuduma tam orantılı bir şekilde olması ve doğal olmasıydı bu konuda hocam gerçekten harika istediğim ve beklediğimden çok çok iyi oldu bu yaz hocamın sayesinde rahat rahat bikini giyebilicem ..

  Puan:
  5
 • Meral

  bir yıl önce yaptırdım operasyonumu sizde operasyon sonrası ağrı sızı herhangi birşey yaşamadım gayet başarılı bir operasyon oldu çok teşekkür ediyorum herşey için klinik kalabalık ve biraz bekletildik onun haricinde harikasınız

  bir yıl önce yaptırdım operasyonumu sizde operasyon sonrası ağrı sızı herhangi birşey yaşamadım gayet başarılı bir operasyon oldu çok teşekkür ediyorum herşey için klinik kalabalık ve biraz bekletildik onun haricinde harikasınız

  Puan:
  5
 • Leyla M.

  Değerli hocam ve asistanlarına çok teşekkür ederim öncelikle hem operasyon hemde operasyon sonrası çok ilgi ve alaka gösterdiler.

  Operasyon tam istediğim gibi oldu hem doğal hemde haylimdeki gibi oldu bir kadını kadın yapan şey göğüsleri göğüslerinden memnun olmayan kadınların mutlu olmasının mümkün olduğunu düşünmüyorum almanyadan kucak dolusu selamlar

  Değerli hocam ve asistanlarına çok teşekkür ederim öncelikle hem operasyon hemde operasyon sonrası çok ilgi ve alaka gösterdiler.Operasyon tam istediğim gibi oldu hem doğal hemde haylimdeki gibi oldu bir kadını kadın yapan şey göğüsleri göğüslerinden memnun olmayan kadınların mutlu olmasının mümkün olduğunu düşünmüyorum almanyadan kucak dolusu selamlar

  Puan:
  5
 • Kalender M.

  Değerli hocam başta olmak üzere tüm çalışanlarınıza sonsuz teşekkür ediyorum.

  Operasyon süreci boyunca istanbulun trafiği hariç her şey yolunda ve çok düzeli bir şekilde ilerledi operasyona karar vermemdeki en büyük etken teyzemin burada operasyon olmasıydı çok başarılı geçti onun referansı üzerine bende sizleri tercih ettim ve göğüs estetiği yaptırdım çok başarılı oldu hocamında isteği üzerine 3. ay fotoğrafımı sizlerle paylaşıyorum Almanyadan selamlarrrrr…

  Değerli hocam başta olmak üzere tüm çalışanlarınıza sonsuz teşekkür ediyorum.Operasyon süreci boyunca istanbulun trafiği hariç her şey yolunda ve çok düzeli bir şekilde ilerledi operasyona karar vermemdeki en büyük etken teyzemin burada operasyon olmasıydı çok başarılı geçti onun referansı üzerine bende sizleri tercih ettim ve göğüs estetiği yaptırdım çok başarılı oldu hocamında isteği üzerine 3. ay fotoğrafımı sizlerle paylaşıyorum Almanyadan selamlarrrrr...

  Puan:
  5
 • SUperisi

  Herkese merhabalar. Yaklaşık 3 yıldır meme büyütme ameliyatı yaptırmayı düşünüyordum. Birçok dr araştırdıktan sonra bir tanıdığım vasıtasıyla sizleri buldum. Dr. la konuştuktan sonra bilgisine ve kendisine güvendim. Ameliyat tarihimi aldim ve yaptırdım. Gayet rahat bir şekilde kendimi doktorumun ellerine bıraktım. Onun önerilerini kabul edip ameliyatimi oldum. Bukadar rahat geçireceğimi ummazdim. Ameliyat sonrasi da hic agrim olmadi. Cuma gunu oldum. Pazar gunu normal hayatima geçiş yaptim. Çarşamba günkü kontrolüme arabamı kullanarak gittim. Agri kesici kullanmadim. İnanın bunlari abartmıyorum. Ekip olarak cok profesyoneller. İsini harika yapan ve harika enerji veren biri. Hayallerinizi ertelemeyin.

  Herkese merhabalar. Yaklaşık 3 yıldır meme büyütme ameliyatı yaptırmayı düşünüyordum. Birçok dr araştırdıktan sonra bir tanıdığım vasıtasıyla sizleri buldum. Dr. la konuştuktan sonra bilgisine ve kendisine güvendim. Ameliyat tarihimi aldim ve yaptırdım. Gayet rahat bir şekilde kendimi doktorumun ellerine bıraktım. Onun önerilerini kabul edip ameliyatimi oldum. Bukadar rahat geçireceğimi ummazdim. Ameliyat sonrasi da hic agrim olmadi. Cuma gunu oldum. Pazar gunu normal hayatima geçiş yaptim. Çarşamba günkü kontrolüme arabamı kullanarak gittim. Agri kesici kullanmadim. İnanın bunlari abartmıyorum. Ekip olarak cok profesyoneller. İsini harika yapan ve harika enerji veren biri. Hayallerinizi ertelemeyin.

  Puan:
  5
 • Şehriyar

  Merhabalar 🙂 Yaklaşık 16 yaşımdan beri 2000 yılına tekabül ediyor şuanda 32 yaşımdayım hep diğer arkadaşlarımın dolgun gögüslerine özenip benim neden yok diye kendimi kemirdim durdum. yıllarca çok istedim ama korktum orjinalliği bozulmasın vs bi dünya kremler kürler hepsini denedim olmadı olmadı spor yaptım kadınlarda sporla memeleri büyütmek mümkün değilmiş onuda tecrübeyle sabitledim. Uzun süre araştırdım gittim birçok doktorla ücretli muayeneler sonrası güven veremedikleri için ameliyat olmaktan korktum ta ki sizlerle tanışana kadar…ve tabiki daha ameliyat olalı 10 gün oldu hayatım kaldığı yerden çok daha mutlu bir biçimde devam ediyor. Kadın hissediyorum kendime güvenim yerine geldi ve kelimelerle anlatılmayacak kadar hafifledim.Yıllarca korktuğum şey neymiş meğerse 🙂 Ameliyattan önce milyonlarca şey takıldıyordu kafama ve sonrasında nasıl işe gideceğim vs bir düna soru işareti kimseye haber vermedim son güne kadar çünkü insanların ne gerek var demelerine dayanamıyordum. Ben iyi hissetmiyorken başka başka insanların benim adıma yahu ne gerek var demelerinden bıkmıştım çünkü. Eşim bile hayır diyordu ama yok gözümü kararttım bi kere Ameliyat öncesi en az 7 saat açlık gerekiyordu o heyecanla çok umurumda olmadı açlık zaten. Ameliyata alındım tertemiz bir hastane ve ilgili şevkatli personel herşey mükemmeldi bu kadar olabilirdi. Gözümü açtığımda antibiyotik ve ağrı kesiciler yapılıyordu hiç ağrı hissetmedim. Yemek saatim geldi yemeğimi yedim ve refakatçimle yürüdüm azcık baş dönmem vardı yanlızca o normal bi durum narkoz etkisiyle. cuma 4 gibi ameliyat oldu cumartesi sabah taburcu oldum pazar evde yattım bol bol antibiyotiğimi saatimi aksatmadan içtim. sadece uzandıktan sonra destek ile yataktan kalkıyordum zorlamamak için. Pazartesi günü işbaşı yaptım ve kimse gözlerine inanamadı çok iyi görünüyordum ağrım yoktu hiç günde 3 kere ağrım olursa alabileceğim ağrı kesicileri bile kullanmadım gerek kalmadı hiç . Önemli olan doktorunuza güvenmek ve olabilecek en uygun ölçüyü belirlemek 40 beden giyerken 34 bedene sığmaya çalışmanın bi anlamı yok çünkü . Şimdi benim gibi kararsız olan her kadına mutlaka yaptırın diyorum hayat kısa mutlu olmak için ne gerekiyorsa yapın gitsin . Şimdi yazın bikiniler giyeceğim rahat rahat 🙂 o alamadığım gecelikleri alabileceğim dantelli sütyenlere merhaba desteklere elvedaaa:) Sizlere dr beye ve ekibi iyiki varsınız herşey için çok teşekkür ederim.

  Merhabalar :) Yaklaşık 16 yaşımdan beri 2000 yılına tekabül ediyor şuanda 32 yaşımdayım hep diğer arkadaşlarımın dolgun gögüslerine özenip benim neden yok diye kendimi kemirdim durdum. yıllarca çok istedim ama korktum orjinalliği bozulmasın vs bi dünya kremler kürler hepsini denedim olmadı olmadı spor yaptım kadınlarda sporla memeleri büyütmek mümkün değilmiş onuda tecrübeyle sabitledim. Uzun süre araştırdım gittim birçok doktorla ücretli muayeneler sonrası güven veremedikleri için ameliyat olmaktan korktum ta ki sizlerle tanışana kadar...ve tabiki daha ameliyat olalı 10 gün oldu hayatım kaldığı yerden çok daha mutlu bir biçimde devam ediyor. Kadın hissediyorum kendime güvenim yerine geldi ve kelimelerle anlatılmayacak kadar hafifledim.Yıllarca korktuğum şey neymiş meğerse :) Ameliyattan önce milyonlarca şey takıldıyordu kafama ve sonrasında nasıl işe gideceğim vs bir düna soru işareti kimseye haber vermedim son güne kadar çünkü insanların ne gerek var demelerine dayanamıyordum. Ben iyi hissetmiyorken başka başka insanların benim adıma yahu ne gerek var demelerinden bıkmıştım çünkü. Eşim bile hayır diyordu ama yok gözümü kararttım bi kere Ameliyat öncesi en az 7 saat açlık gerekiyordu o heyecanla çok umurumda olmadı açlık zaten. Ameliyata alındım tertemiz bir hastane ve ilgili şevkatli personel herşey mükemmeldi bu kadar olabilirdi. Gözümü açtığımda antibiyotik ve ağrı kesiciler yapılıyordu hiç ağrı hissetmedim. Yemek saatim geldi yemeğimi yedim ve refakatçimle yürüdüm azcık baş dönmem vardı yanlızca o normal bi durum narkoz etkisiyle. cuma 4 gibi ameliyat oldu cumartesi sabah taburcu oldum pazar evde yattım bol bol antibiyotiğimi saatimi aksatmadan içtim. sadece uzandıktan sonra destek ile yataktan kalkıyordum zorlamamak için. Pazartesi günü işbaşı yaptım ve kimse gözlerine inanamadı çok iyi görünüyordum ağrım yoktu hiç günde 3 kere ağrım olursa alabileceğim ağrı kesicileri bile kullanmadım gerek kalmadı hiç . Önemli olan doktorunuza güvenmek ve olabilecek en uygun ölçüyü belirlemek 40 beden giyerken 34 bedene sığmaya çalışmanın bi anlamı yok çünkü . Şimdi benim gibi kararsız olan her kadına mutlaka yaptırın diyorum hayat kısa mutlu olmak için ne gerekiyorsa yapın gitsin . Şimdi yazın bikiniler giyeceğim rahat rahat :) o alamadığım gecelikleri alabileceğim dantelli sütyenlere merhaba desteklere elvedaaa:) Sizlere dr beye ve ekibi iyiki varsınız herşey için çok teşekkür ederim.

  Puan:
  5
 • FAİKA

  Merhabalar Onceliklen bu yorumlari okuyan arkadaslar icin cok cok onemli bir uyaridir cunku bende burada yazilan yorumlari okuyup sizlerden destek aldim ….ben buradan yorumlari paylasan arkadaslara cok tesekkur ederim ki beni cok guzel bir yere yonlerdirmis oldular Ben 3 hafta once meme buyutme operasyonu gecirdim sizlersayesinde benim hayalimi gerceklestirmis oldu Allah sizden razi olsun ….Ameliyatim cok basarili gecti ertesi gun taburcu oldum ve su anda rahatliklan calisiyorum hic bir sorunum yok SUKUR Eser hanimin o tatli yuzu ve size detayli anlatmasi size ayri bir cesaret ve guven veriyor ve bu her seyden cok onemli Tabiiii EDA hanimi da asla unutmam cok tatli dilli ……guler yuzlu bir asistan TEK KELIMEYLEN SAHANE BIR EKIPLER Hastanede ilgilenen tum arkadaslara buradan cok cok tesekkur ederim Benim bu yorumumu okuyan arkadaslara soyleyecek tek bir sozum var buraya GUVENIN VE CIKIN CIKIN GELIN…

  Merhabalar Onceliklen bu yorumlari okuyan arkadaslar icin cok cok onemli bir uyaridir cunku bende burada yazilan yorumlari okuyup sizlerden destek aldim ....ben buradan yorumlari paylasan arkadaslara cok tesekkur ederim ki beni cok guzel bir yere yonlerdirmis oldular Ben 3 hafta once meme buyutme operasyonu gecirdim sizlersayesinde benim hayalimi gerceklestirmis oldu Allah sizden razi olsun ....Ameliyatim cok basarili gecti ertesi gun taburcu oldum ve su anda rahatliklan calisiyorum hic bir sorunum yok SUKUR Eser hanimin o tatli yuzu ve size detayli anlatmasi size ayri bir cesaret ve guven veriyor ve bu her seyden cok onemli Tabiiii EDA hanimi da asla unutmam cok tatli dilli ......guler yuzlu bir asistan TEK KELIMEYLEN SAHANE BIR EKIPLER Hastanede ilgilenen tum arkadaslara buradan cok cok tesekkur ederim Benim bu yorumumu okuyan arkadaslara soyleyecek tek bir sozum var buraya GUVENIN VE CIKIN CIKIN GELIN...

  Puan:
  5
 • Mercan

  6 ay önce göğüs estetiği yaptırdım hocamın tavsiyesi ile bir beden büyük protez taktırmaya karar verdik bugün hocamın ne kadar haklı olduğunu bugün anladım hem doğal hemde tam idtetdiğim gibi oldu herşey son derece başarılıydı sadece kontroller sırasında biraz bekletildim bunun ile ilgili çalışma yaparsanız sevinirim hocamın isteği üzere 8. qay fotografımı sixlerle paylaşıyorum elleriniz dert görmesin.

  6 ay önce göğüs estetiği yaptırdım hocamın tavsiyesi ile bir beden büyük protez taktırmaya karar verdik bugün hocamın ne kadar haklı olduğunu bugün anladım hem doğal hemde tam idtetdiğim gibi oldu herşey son derece başarılıydı sadece kontroller sırasında biraz bekletildim bunun ile ilgili çalışma yaparsanız sevinirim hocamın isteği üzere 8. qay fotografımı sixlerle paylaşıyorum elleriniz dert görmesin.

  Puan:
  5
 • Kadriye S.

  Meme Büyütme ve Ben Kadınım Ben Kadınım ama o ne! bende olması gereken ve benim kadınlığımla özleşen bir şey yok vücudum da yada küçük yada şekilsiz vücut bütünlüğüm yok. Bu nekadar zor bir durumdur bilemez memeli kadınlar ben de memeli kadınlardandım. Çok garip gelirdi memesi olmayan insanlar anlamsız bulurdum ve sonra oda onlardan oldum. Tüp mide ameliyatı olmuştum ve giden 60 kilo ile meme kalır mı? Asla dümdüz ucube tek kelime ile, dışarıya dolgulu sütyen ama ben biliyordum onlar yoktu kadın değildim resmen zayıf hoş bir kadındım dışarıdan ama meme yok tu bu yüzden ben kadın değilim diyordum. Mükemmel bir gündü ameliyat sonrası ilk ayağa kalkışım hastane koridorun da yürürken ve cam dan gördüğüm yansıma aaaa o ne memelerim var. kadın yansımaya yaklaştıkça daha dik yürümeye başladı. Yansıma ile karşı karşıya kalınca dedim ki; BEN ARTIK KADINIM ! Doktoruma sonsuz teşekkür ediyorum

  Meme Büyütme ve Ben Kadınım Ben Kadınım ama o ne! bende olması gereken ve benim kadınlığımla özleşen bir şey yok vücudum da yada küçük yada şekilsiz vücut bütünlüğüm yok. Bu nekadar zor bir durumdur bilemez memeli kadınlar ben de memeli kadınlardandım. Çok garip gelirdi memesi olmayan insanlar anlamsız bulurdum ve sonra oda onlardan oldum. Tüp mide ameliyatı olmuştum ve giden 60 kilo ile meme kalır mı? Asla dümdüz ucube tek kelime ile, dışarıya dolgulu sütyen ama ben biliyordum onlar yoktu kadın değildim resmen zayıf hoş bir kadındım dışarıdan ama meme yok tu bu yüzden ben kadın değilim diyordum. Mükemmel bir gündü ameliyat sonrası ilk ayağa kalkışım hastane koridorun da yürürken ve cam dan gördüğüm yansıma aaaa o ne memelerim var. kadın yansımaya yaklaştıkça daha dik yürümeye başladı. Yansıma ile karşı karşıya kalınca dedim ki; BEN ARTIK KADINIM ! Doktoruma sonsuz teşekkür ediyorum

  Puan:
  5

Bir Cevap Yazın

WhatsApp ile Sor