tr ar de en
[[[["field18","equal_to","tr"]],[["show_fields","field19"]],"and"]]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

Liposuction Yağ Alma

Bölgesel yağlanmalar ve bir türlü verilemeyen kilolar nedeniyle sıkıntı yaşamak yerine liposuction yağ alma uygulamasından faydalanabilirsiniz. Günümüzde son derece güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilen bu işlem özellikle bölgesel yağlanmadan kurtulamayanların imdadına yetişiyor. Fazla yağlardan kurtularak daha fit ve daha zarif bir vücut görünümüne kavuşmayı sağlayan bu uygulama hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilebilir. Elbette uygulama öncesinde genel anestezi ya da spinal anestezi uygulaması yapıldığı için hasta yağ aldırma işlemi esnasında herhangi bir acı ya da ağrı hissetmiyor. Konforlu bir süreç eşliğinde istenmeyen yağlardan kurtulmak mümkün olabiliyor.

Liposuction Yağ Alma Nasıl Yapılır?

Yağ alma işleminden önce derinin altında kalan bölgeye özel bir karışım enjekte edilir. Bu karışım iki görevi vardır. Bunlardan ilki kanamayı azaltıcı etkide bulunması, diğeri ise yağ dokusunun kolay bir şekilde alınmasını sağlamaktır. Ardından küçük metal bir kanül kullanılarak deriye açılan çok küçük deliklerden yağ hücreleri çıkarılır. Liposuction uygulamasının vücudun hangi bölgesine yapılacağına bağlı olarak yağ alma işleminin süresi de değişebilir. Uygulama esnasında yağ hücreleri ile birlikte yağ hücrelerini depolayan odacıklar da alınır. Dolayısıyla ciddi düzeyde bir incelmenin meydana gelmesi mümkün olabilir. Ancak aşırı kilosu olan kişilerin bu uygulamadan sonra en ideal vücut ölçülerine kavuşmaları mümkün olmayacaktır. Zira bu kişilerin vücudundaki tüm fazla yağlar çıkarıldığında çok ciddi oranda deri sarkması meydana gelebilir. Bu nedenle liposuction uygulamasına bir zayıflama yöntemi olarak bakılmamalıdır. Zayıflama sonrasında kalan inatçı yağlardan kurtulmak için yapılan bir işlemdir.

Liposuction Yağ Almada Kaç Cm Kanül Kullanılır?

Uygulamanın vücudun neresine yapılacağına bağlı olarak kanül kalınlığı değişmektedir.

Liposuction yağ alma işlemi ne kadar sürer?

Genellikle 1 saat ila 4 saat arasında işlem tamamlanır.

Liposuction sonrası farklı bir uygulamaya ihtiyaç olur mu?

Zaten sarkık cilde sahip bölgeye liposuction yapılması halinde germe ameliyatına ihtiyaç duyulabilir.

Doğum kilolarına liposuction yapılabilir mi?

Doğumun üzerinden 1 yıl geçtikten sonra yapılabilir.

Emzirme döneminde liposuction yapılabilir mi?

Hayır. Emzirme döneminde bu uygulama sakıncalıdır.

Liposuction sonrası denize girilebilir mi?

Yaklaşık 2 ay denize ya da havuza girilmesi sakıncalı olmaktadır.

Liposuction cinsel perhiz gerektirir mi?

2 ila 3 hafta cinsel perhiz gerekmektedir.

Liposuction sonrası ağrı olur mu?

Hafif ağrı olabilir. Ancak ağrı kesici ilaç ile kontrol altında alınmaktadır.

Liposuction zayıflama yöntemi midir?

Hayır. Sadece bölgesel yağlardan kurtulmak için yapılır.

Liposuction Hangi Bölgelere Yapılır?

Liposuction uygulaması kısa bir süre öncesine kadar vücudun sadece sınırlı bölgelerine uygulanabilirdi. Ancak gelişen teknolojinin de yardımıyla artık istenen her bölgeye güvenli bir şekilde yağ alma işlemi yapılabilmektedir. Erkeklerde liposuction yağ alma en çok bel çevresi, karın ve gıdı olarak adlandırılan boyun altına uygulanmaktadır. Kadınlarda ise karın bölgesi, kalçalar, basenler, bacakların iç kısımları, bacakların üst kısımları yağ alma uygulamasının sıklıkla yapıldığı bölgeler oluyor. Bununla birlikte diz içi, ayak bilekleri, gıdı olarak bilinen boyun altı, kol altları ve sırt bölgesi için de kadınların liposuction yağ alma işleminden faydalanabildiğini söyleyebiliriz.

Liposuction Yağ Alma Fiyatları

Bu uygulama pek çok medikal estetik uygulamasına nazaran çok daha uygun fiyatlara sahiptir. Ancak hastanın muayene olmasından önce net bir fiyat belirtmek yanıltıcı olabilir. Uygulamanın vücudun hangi bölgesine yapılacağı, ne kadar yağ alınacağı gibi unsurlar liposuction yağ alma fiyatı noktasında belirleyici olmaktadır. Bu nedenle bölgesel yağlardan kurtulmanız ve liposuction fiyatı hakkında bilgi almanız için sizi kliniğimize bekliyoruz.

İyileşme Süreci…
Uygulamadan sonra bazı hususlara dikkat edilmesiyle birlikte gayet konforlu bir iyileşme süreci yaşanabilir. Liposuction yağ alma işlemini gerçekleştirdikten sonra 4 ila 5 gün dinlenmeniz gerekebilir. Bu sürenin sonunda hafif aktivitelerle günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. Liposuction sonrası iyileşme süreci aslında 2 aydır. Uygulamanın üzerinden 2 ila 3 hafta geçtikten sonra tüm günlük aktivitelerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirebilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra deride açılan küçük deliklerde enfeksiyon oluşmaması için hijyene dikkat etmeniz gerekir.

Liposuction İçin Uygun Adaylar Kimler?
Dileyen herkesin liposuction uygulamasından faydalanabileceğini söylemek de yanlış olacaktır. Bu uygulamada istenen görünümün elde edilmesi esnasında ciltte ciddi bir sarkmanın meydana gelmemesi gerekir. Bu nedenle öncelikle cildi elastikiyetini kaybetmemiş olan kişilerin liposuction yağ alma tekniğinden faydalanmasını öneririz. Cilt yeterince elastikiyete sahip değilse, yağ alma işleminin ardından meydana gelebilecek deri sarkmalarına karşın, uygulama yapılan bölgeye germe ameliyatının yapılması zorunlu olabilir. Ayrıca sigara kullanan kişilerin liposuction yağ alma öncesinde sigarayı bırakması gerekir. Zira sigara işlemi riski boyuta taşıyabileceği gibi uygulama sonrası cildin toparlanmasını da önleyebilmektedir. Uygulamadan faydalanabilmeniz için anesteziye ya da cerrahi ameliyata engel bir durumunuzun ya da bir rahatsızlığınızın bulunmaması gerekir. Diyet yapan kişilerin de diyet programını tamamladıktan ve zayıfladıktan sonra liposuction yağ alma işleminden faydalanması son derece önemlidir. Diyet ile zayıflama sürecinde yağ alma işlemi yaptırmayı düşündüğü bölgede de bir zayıflama meydana gelebilir.

Ne Kadar Yağ Alınacağına Nasıl Karar Verilir?

Liposuction öncesinde yapılan muayenede kişi ayakta değerlendirilir. Vücudunda fazla olan yağlanmaların meydana geldiği bölgeler muayene edilir. Vücut ile orantılı bir şekilde ne kadar yağ alınması gerektiği belirlendikten sonra vücudun estetik görünümünü bozmayacak şekilde yağ alınacak bölgeler silinmeyen kalem ile işaretlenir. Ardından uygulama sırasında daha önce planlanan bölgelerden, planlanan miktarda yağ alınır. Tek bir liposuction uygulamasında vücuttan 3 ila 4 litre yağ alınması mümkün olmaktadır.

Liposuction Sonrasında Korse Kullanımı
Bu uygulamada uzun vadeye yayılmış bir zayıflama söz konusu değildir. Tek bir seans ile yağlar deriye açılan deliklerden çıkarılır. Dolayısıyla deride bir bollaşma meydana gelmektedir. Bu bollaşmanın en kısa sürede toparlanması ve cildin sıkılaşarak yağ alınan bölgeye göre incelmesi için uygulama sonrasında korse kullanılması önerilir. Korse vücudu da şekillendirebildiği için uygulamanın başarısıyla da yakından ilgilidir.

Liposuction Yağ Alma Sonucunu Beklerken
Yağ aldırma işlemini fazla kilolardan kurtulduktan sonra tercih etmenizi öneriyoruz. Bölgesel yağlanma günümüzde pek çok kişinin ortak problemi haline geldi. Bölgesel yağlardan kurtulma noktasında devreye giren liposuction yağ alma işlemi, sonuçlarını görmek için sabır isteyen bir uygulamadır. İşlem tamamlandıktan sonra bir süre dinlenmek, korse kullanmak ve cildin toparlanmasını beklemek gerekir. Sonuç olarak uygulamanın hemen ardından sonucu net bir şekilde göremezsiniz. Yaklaşık 2 ay sonrasında hedeflenen görünüm ortaya çıkacaktır. Bu zaman zarfında sağlıklı bir yaşam şekline geçiş yapabilirsiniz. Örneğin sağlıklı beslenmeye başlayabilir, düzenli bir uyku planlaması yapabilir ve hayatınıza hafif egzersizleri kazandırabilirsiniz. Böylece uzun vadede yeniden bölgesel yağlanmalar ile karşı karşıya kalmayacak ve fazla kilolarınız nedeniyle aylarca sürecek diyet programlarından da kurtulmuş olacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Liposuction sonrası simetrik görünüm bozulur mu?

Ehil olmayan kişilere yaptırmanız durumunda bu risk vardır.

Liposuction sonrası daha çok kilo alındığı doğru mu?

Liposuction işlemine bağlı olarak uygulama sonrası daha fazla kilo alınması mümkün değildir.

Liposuction ile yağ hücrelerinde ne kadar azalma olabilir?

Yaklaşık % 70 oranında yağ hücresi azalması elde edilebilir.

Liposuction etkisi kalıcı mıdır?

Elbette kalıcıdır. Ancak sağlıksız beslenme ile yeniden kilo almanızı önlemez.

Liposuction yağ almada ne kadar delik açılır?

2 mm, 3 mm ya da 4 mm çapında delikler açılabilir. Uygulama yapılacak bölgeye göre değişir.

Liposuction sonrasında ne zaman spor yapılabilir?

3 ila 4 hafta sonrasında spora başlayabilirsiniz.

Tek seansta birkaç bölgeye liposuction yapılır mı?

Evet yapılabilir.

Liposuction vücuttaki asimetrik görünümü düzeltmek için yapılır mı?

Her asimetriyi düzeltmek için yapılamaz. Yanıt için hastanın muayene edilmesi gerekir.

Liposuction zararlı mıdır?

Güvenli bir medikal estetik uygulamadır.

Liposuction riski var mıdır?

Ameliyat ve anestezi riskleri bu işlem için de geçerlidir. Kanama ve emboli gibi riskler düşük de olsa liposuction işleminde mevcuttur.

Liposuction tekrarlanabilir mi?

Yeniden ihtiyaç duyulduğunda tekrarlanabilir.

Liposuction sonrası iz kalır mı?

Çok hafif bir iz kalabilir. Ancak kısa sürede ten rengini alacak ve görünümü çok daha fazla hafifleyecektir.

Liposuction sonrasında his kaybı olur mu?

Geçici olmak kaydıyla, sadece birkaç saatlik his azalması meydana gelebilir. Sonrasında normale döner.

Liposuction sonrası ek tedavi gerekir mi?

Hayır. Ancak hastanın durumuna bağlı olarak masaj ve LPG tedavisi önerilebilir.

Liposuction her mevsim yaptırılır mı?

Elbette. Fakat uygulama sonrası korse kullanılması gerektiğinden çok sıcak havalarda beklemenizi öneririz.

Liposuction için yaş sınırlaması var mı?

Yaş sınırlaması yok olmakla birlikte cildin elastikiyetini kaybetmemiş olması gerekir.

Liposuction sonrası banyo yapılabilir mi?

1 ila 2 gün sonrasında banyo yapılabilir.

Liposuction yaptırdığımız dışarıdan belli olur mu?

Vücut orantısı korunarak işlem yapıldığından belli olmaz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (71 oy, ortalama: 4,63 / 5)
Loading...

sizden gelen yorumlar

 • Esra k.

  Basen bölgemde 3 cm civarı fazlam var ve belli oluyor soguk lipoliz yaptırmak istiyorum fiyatını öğrenebilir miyim?

  Puan:
  0
 • Fatma EKŞİ

  Yıllardır uyguladığım diyetlere ve sporlara rağmen karın ve bel bölgemdeki yağlardan kurtulamıyodum. Sonunda ameliyat olmaya karar verdim ve İsveç Klinikte Vaser yöntemiyle yağlarımı aldırdım. Bu kadar etkili olacağına ben bile inanmamiştim istediğim bedendeyim ve artık fazlalıklarım yok. Sizi herkese tavsiye edeceğim. Güler yüzünüz hiç eksik olmasın. İngiltere

  Puan:
  0
 • Gönül Balkaç

  Spor ve diyete ragmen veremediğim kilolar var . Boyum 1.65 kilom 70 karın basen ve bacak ıcınden yag aldırmak ıstıyorum . Ücreti ne kadar ve kaç gün İstanbulda kalmam gerekiyor.Teşekkür ederim.

  Puan:
  0
 • Aytac A.

  Merhabalar.

  Ben yurt disinda kaliyorum, yasim 36 boyum 1.79 kilom 110. Devamli spor yapmama ragmen ve denedigim diyet kalmadi. Ne yazikki karin ve bel bolgesindeki yaglari gideremedim. Bana bu konuda yardimci olabilirmisiniz?

  Puan:
  0
 • Sinem

  Basenlerimden kurudul artık o büyük basenler yüzünden giyemediğim bütün elbiselerimi aldım kendime özğüvenim gerçekten çok çok artı teşekkür ederim İsveç klinik

  Basenlerimden kurudul artık o büyük basenler yüzünden giyemediğim bütün elbiselerimi aldım kendime özğüvenim gerçekten çok çok artı teşekkür ederim İsveç klinik

  Puan:
  5
 • Yusuf

  göbek yağlarım her yerde bana sorun olmaya başlamıstı ve en kötü kız arkadasım da göbeğimle alay etmeye başlayınca önce diyet felan yaptım tabi tam istediğim sonuç olmadı spora yöneldim oradan da tam istediğim olmadı sonunda burayı buldum ve tam istediğim gibi sonuç oldu göbeğimden kurtuldum kendimi o kadar rtahat hissediyroum ki anlatamam tşklr.

  göbek yağlarım her yerde bana sorun olmaya başlamıstı ve en kötü kız arkadasım da göbeğimle alay etmeye başlayınca önce diyet felan yaptım tabi tam istediğim sonuç olmadı spora yöneldim oradan da tam istediğim olmadı sonunda burayı buldum ve tam istediğim gibi sonuç oldu göbeğimden kurtuldum kendimi o kadar rtahat hissediyroum ki anlatamam tşklr.

  Puan:
  0
 • merve

  Bende artık içine giremediğim elbiselerden dolayı bu operasyonu yaptırdım iyiki de yaptırmısım bu kadar yılldır çocuklara ayırdım tüm zamanımı bu nedenle kendime pek bakabildiğim söylenemezdi bu kadar yılın yorugunlunu ve vücut güzelliğime kavuşmak için lipo yaptırdım su an o kadar rahatım o kadar iyiyim ki anlatamam 🙂

  Bende artık içine giremediğim elbiselerden dolayı bu operasyonu yaptırdım iyiki de yaptırmısım bu kadar yılldır çocuklara ayırdım tüm zamanımı bu nedenle kendime pek bakabildiğim söylenemezdi bu kadar yılın yorugunlunu ve vücut güzelliğime kavuşmak için lipo yaptırdım su an o kadar rahatım o kadar iyiyim ki anlatamam :)

  Puan:
  5
 • Berrin

  harikesınız hocam tüm isveç kliniğine Amerikadan selamlar 🙂

  harikesınız hocam tüm isveç kliniğine Amerikadan selamlar :)

  Puan:
  5
 • Aggül

  Mən sizə gözəl nəticələr göndərirəm, İsveçrə klinikasına təşəkkür edirəm

  Mən sizə gözəl nəticələr göndərirəm, İsveçrə klinikasına təşəkkür edirəm

  Puan:
  5
 • Mustafa M.

  Almanyadan selamlar öncelikle sizi tercih ettiğim için kendimi şanslı hissediyorum hem memleket hasreti gidermek hemde gerçekten hizmet almak isteyenler isveç klinik aradıgınız adres

  Almanyadan selamlar öncelikle sizi tercih ettiğim için kendimi şanslı hissediyorum hem memleket hasreti gidermek hemde gerçekten hizmet almak isteyenler isveç klinik aradıgınız adres

  Puan:
  5
 • Mormenekşe

  yağlarımdan kurtulduguma ne kadar sevindim anlatamam yoğunluktan dolayı beklşedik ama sonuca fazlasıyla deger

  yağlarımdan kurtulduguma ne kadar sevindim anlatamam yoğunluktan dolayı beklşedik ama sonuca fazlasıyla deger

  Puan:
  5
 • melihat

  tüm süreç mükemmel di yağlarımdan kurtuldum artık istedigim fordayım istanbul trafiği hariiç herşeye 10/10 veriyorum elleriniz dert görmesin

  tüm süreç mükemmel di yağlarımdan kurtuldum artık istedigim fordayım istanbul trafiği hariiç herşeye 10/10 veriyorum elleriniz dert görmesin

  Puan:
  5
 • denizkızı

  doğum yaptıktan sonra göbegimdeki yağlardan kurtulmak gerçekten inanılmaz size ilk ay fotomu atıyorum bu sizin eseriniz teşekürederim herkese

  doğum yaptıktan sonra göbegimdeki yağlardan kurtulmak gerçekten inanılmaz size ilk ay fotomu atıyorum bu sizin eseriniz teşekürederim herkese

  Puan:
  5
 • zorkadın

  Veee hayal ettiğim bikinin içersindeyim doktoruma çalısanlara ilgilerinden dolayı çok tesekkur ederim sadece falza yogunluktan biraz bekledik ee olsun bu kadar iyi sonuç almak kolay deil

  Veee hayal ettiğim bikinin içersindeyim doktoruma çalısanlara ilgilerinden dolayı çok tesekkur ederim sadece falza yogunluktan biraz bekledik ee olsun bu kadar iyi sonuç almak kolay deil

  Puan:
  5
 • perikızı

  hayal ettiğim ölçülere kavuştum bu benim için son derece önemliydi ağrı felan da pek yaşamadım son derece titizim bu konuda sevecen ve cana yakın çalışanları vardı herkesin ortak sorunu gibi yogunluk fazlaydı ama bunu güler yüzleriyle hallettiler tam bir hizmet aldım saolun

  hayal ettiğim ölçülere kavuştum bu benim için son derece önemliydi ağrı felan da pek yaşamadım son derece titizim bu konuda sevecen ve cana yakın çalışanları vardı herkesin ortak sorunu gibi yogunluk fazlaydı ama bunu güler yüzleriyle hallettiler tam bir hizmet aldım saolun

  Puan:
  0
 • hercaiecem

  yağlara elveda merhaba bikiniler 🙂 tatile daha 2 ay var ama ben başladım bikinilerimi giymeye gerçek anlamda beni o kadar iyi hissettiriyor ki harika bir duygu buradan tüm doktorlara ve calısanlara çok tesekkür ediyorum sizleri kocaman kocaman opüyorum

  yağlara elveda merhaba bikiniler :) tatile daha 2 ay var ama ben başladım bikinilerimi giymeye gerçek anlamda beni o kadar iyi hissettiriyor ki harika bir duygu buradan tüm doktorlara ve calısanlara çok tesekkür ediyorum sizleri kocaman kocaman opüyorum

  Puan:
  5
 • Herowomen

  uzun süreden beri göbek yağlarımdan ne yaptıysam kurtulamadım şimdi ise tam istediğim gibi oldu göbegim istanbul trafiği birde kliniğin yogunlugu sebebiyle bekledik biraz geri kalan herşey tam istegim gibi oldu ellerinize sağlık harikasınızzzz

  uzun süreden beri göbek yağlarımdan ne yaptıysam kurtulamadım şimdi ise tam istediğim gibi oldu göbegim istanbul trafiği birde kliniğin yogunlugu sebebiyle bekledik biraz geri kalan herşey tam istegim gibi oldu ellerinize sağlık harikasınızzzz

  Puan:
  5
 • deryadenizim

  merhabalar ö ncelikle buradan doktorum ve asistanı burcu hanıma kucak dolusu selamlar söylüyorum liposakşın ile tam istegiğim beden ölçülerine kavuyştum yıllaraca alamadıgım elbiseler ve nişanımda dahi giyemdiğim abiyem beni çok üzmüştü neyseki sizlerle karşılastım hayalimdeki vücuda sahip oldum elleriniz dert görmesin birde şu istanbul trafiği olmazsa inanılmaz güzel olcak 🙂

  merhabalar ö ncelikle buradan doktorum ve asistanı burcu hanıma kucak dolusu selamlar söylüyorum liposakşın ile tam istegiğim beden ölçülerine kavuyştum yıllaraca alamadıgım elbiseler ve nişanımda dahi giyemdiğim abiyem beni çok üzmüştü neyseki sizlerle karşılastım hayalimdeki vücuda sahip oldum elleriniz dert görmesin birde şu istanbul trafiği olmazsa inanılmaz güzel olcak :)

  Puan:
  5
 • tamara D.

  bir çok kez yaptırmaya karar verdim ama bana o güvene verebilen siz oldunuz hocam ve degerli asistanlarına teşekkürler yogunluk nedeniyle biraz fazla bekletildik ama sizlerin canı sağ olsun yaptıgınız işin hakkını veriyorsunuz

  bir çok kez yaptırmaya karar verdim ama bana o güvene verebilen siz oldunuz hocam ve degerli asistanlarına teşekkürler yogunluk nedeniyle biraz fazla bekletildik ama sizlerin canı sağ olsun yaptıgınız işin hakkını veriyorsunuz

  Puan:
  5
 • Hajmator

  merhaba öncellikle herşey için çok teşekkür ederim tüm ekibe uzun zaman araştırmalarım sonucu türkiyede bu işi en başarılı yapan yerin burası olduguna karar vedim. Uzun süreden beri göbek ve bel bölgesindeki yağlarım başıma bela olmuştu sırt dekolteli elbise giyememek ve bikini alırken hep endişe yaşamaktan yorulmustum operasyon sürecim son derece başarılı geçti operasyon sonrası ağrım hemen hemen hiç olmadı gibi sadece kontroller sırasında aşırı bir yogunluk vardı biraz bekletildik onuda nazarlık olarak saydım o neden 4 yıldız verdim dr beye ve asistanı burcu hanıma çok çok selamlar herşey için teşekkürler 3. ay fotomu yollrum size degerli yorumlarınız bekliyorum 🙂

  merhaba öncellikle herşey için çok teşekkür ederim tüm ekibe uzun zaman araştırmalarım sonucu türkiyede bu işi en başarılı yapan yerin burası olduguna karar vedim. Uzun süreden beri göbek ve bel bölgesindeki yağlarım başıma bela olmuştu sırt dekolteli elbise giyememek ve bikini alırken hep endişe yaşamaktan yorulmustum operasyon sürecim son derece başarılı geçti operasyon sonrası ağrım hemen hemen hiç olmadı gibi sadece kontroller sırasında aşırı bir yogunluk vardı biraz bekletildik onuda nazarlık olarak saydım o neden 4 yıldız verdim dr beye ve asistanı burcu hanıma çok çok selamlar herşey için teşekkürler 3. ay fotomu yollrum size degerli yorumlarınız bekliyorum :)

  Puan:
  0
 • Pelinsuu

  Öncelikle verdiğiniz hizmet için teşekkürler verdiğim ücretin karşılıgını aldım avrupa kalitesinde oldugunuz ap açık ortada uzun yıllar boyunca veremdiğim basen ve göbek bölgesideki yağlarımdan sizler sayesinde kurtuldum sizlere ameliyat sonrası 5. ay fotografımı atıyorum ellerinize sağlık ancak klinik fazla yogun biraz bekletildik bu küçük soruna çözüm bulırsanız sevinirim göğüs estetiği içinde bu sene tekrar gelicem

  Öncelikle verdiğiniz hizmet için teşekkürler verdiğim ücretin karşılıgını aldım avrupa kalitesinde oldugunuz ap açık ortada uzun yıllar boyunca veremdiğim basen ve göbek bölgesideki yağlarımdan sizler sayesinde kurtuldum sizlere ameliyat sonrası 5. ay fotografımı atıyorum ellerinize sağlık ancak klinik fazla yogun biraz bekletildik bu küçük soruna çözüm bulırsanız sevinirim göğüs estetiği içinde bu sene tekrar gelicem

  Puan:
  5
 • Nergizsultan

  Operasyon süreci ve operasyon sonrası tüm süreçlerim gayet iyi geçti sadece yogunluktan dolayı klinikte biraz bekletildik hoca olsun asistanlar olsun sonderece hoş görülü ve kibarlardı bir çok yere göre en iyisi bence burası hocam benden 4. ay fotografımı istemişti bu vesile ile de onuda yollamıs olayım herkese ayrı ayrı teşekkürler İngiltereden selamlar

  Operasyon süreci ve operasyon sonrası tüm süreçlerim gayet iyi geçti sadece yogunluktan dolayı klinikte biraz bekletildik hoca olsun asistanlar olsun sonderece hoş görülü ve kibarlardı bir çok yere göre en iyisi bence burası hocam benden 4. ay fotografımı istemişti bu vesile ile de onuda yollamıs olayım herkese ayrı ayrı teşekkürler İngiltereden selamlar

  Puan:
  5
 • WhiteWomen

  herkese merahaba….

  öncelikle hocama asitalnalarına soför beye sonsuz teşekkürler.. Bir çok yerle görüştük ama gördük ki bu konu hakkında bilgisi,yeteneği ve yetisi olan tek yer burası hem klinik olsun hem çalışanlar gayet iyiydi özenle seçilmiş oldukları çok belliydi operasyon sonrası hocamı aklımdaki tüm sorular için istediğim saatte arayıp ulaşabildim operasyon TAM İSTEGİĞİM gibi oldu hayal gibi geliyordu bana böyle bişey olacagını tahmin dahi edemedim hocam bu konuda 1 numaradır

  herkese merahaba....öncelikle hocama asitalnalarına soför beye sonsuz teşekkürler.. Bir çok yerle görüştük ama gördük ki bu konu hakkında bilgisi,yeteneği ve yetisi olan tek yer burası hem klinik olsun hem çalışanlar gayet iyiydi özenle seçilmiş oldukları çok belliydi operasyon sonrası hocamı aklımdaki tüm sorular için istediğim saatte arayıp ulaşabildim operasyon TAM İSTEGİĞİM gibi oldu hayal gibi geliyordu bana böyle bişey olacagını tahmin dahi edemedim hocam bu konuda 1 numaradır

  Puan:
  5
 • Kerime S.

  mrh ben geçen ay liposuction operasyonu yaptırdım sizlere buradan teşekkür etmek istiyorm yağlarımdan tamamiyle kurtuldum hocamın tavsiyelerine sonuna kadar uydum operasyon sonrası ne acı ne de hareket kısıtlaması yaşadım konforlu geçti ameliyat sonram bu konuda hocam gerçekten inanılmaz

  Operasyon sonrası kliniğe ilk gittimzde yogunluk fazlaydı bu neden bekletildik ve trafikte kalmak zorunda kaldık bunlar haricinde avrupada ki bir çok sağlık merkezinden kat kat üstünsünüz hocama asistanları ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum bir çok merkezde dünya para veripte sonuç alamayanlar var bu kadar iyi bi seçeneği görmemiş olmanız gerçekten şaşırtıcı !!!

  Değerli hocam size 1. ayımdaki fotografımı yolluyorum değerli yorumlarınızı bekliyorum

  mrh ben geçen ay liposuction operasyonu yaptırdım sizlere buradan teşekkür etmek istiyorm yağlarımdan tamamiyle kurtuldum hocamın tavsiyelerine sonuna kadar uydum operasyon sonrası ne acı ne de hareket kısıtlaması yaşadım konforlu geçti ameliyat sonram bu konuda hocam gerçekten inanılmazOperasyon sonrası kliniğe ilk gittimzde yogunluk fazlaydı bu neden bekletildik ve trafikte kalmak zorunda kaldık bunlar haricinde avrupada ki bir çok sağlık merkezinden kat kat üstünsünüz hocama asistanları ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum bir çok merkezde dünya para veripte sonuç alamayanlar var bu kadar iyi bi seçeneği görmemiş olmanız gerçekten şaşırtıcı !!!Değerli hocam size 1. ayımdaki fotografımı yolluyorum değerli yorumlarınızı bekliyorum

  Puan:
  5
 • Hasret İ.

  değerli hocam ve hemşirelere canı gönülden selamlar ve teşekkür ediyorum..

  Hocam operasyon sonrası ne ağrı ne bi sancı yaşadım bu da hocamın ne kadar başarılı oldugunu ortaya koyar kurum olarak çalışanlar olarak bir çok yerden kat be kat başarılısınız gerçekten bu büyük başarı sadece klinik bayağı kalabalık haliyle buda bekklememize neden oldun tüm kaddınlara buradan tavasiyeem kendinizi emin olan ellere bırakın çok yerde doktor diye dolaşan insalara neler yaptıklarını görüyoruz doğru bir tercih yaptığım için çok çok mutluyum hocamın istediği gibi 3. ay fotograflarımı yolluyorum hepinize tekrar teşekkür ederim

  değerli hocam ve hemşirelere canı gönülden selamlar ve teşekkür ediyorum..Hocam operasyon sonrası ne ağrı ne bi sancı yaşadım bu da hocamın ne kadar başarılı oldugunu ortaya koyar kurum olarak çalışanlar olarak bir çok yerden kat be kat başarılısınız gerçekten bu büyük başarı sadece klinik bayağı kalabalık haliyle buda bekklememize neden oldun tüm kaddınlara buradan tavasiyeem kendinizi emin olan ellere bırakın çok yerde doktor diye dolaşan insalara neler yaptıklarını görüyoruz doğru bir tercih yaptığım için çok çok mutluyum hocamın istediği gibi 3. ay fotograflarımı yolluyorum hepinize tekrar teşekkür ederim

  Puan:
  5
 • Hatun F.

  öncellikle bu işlemi yaptıracak olanlara tavsiyem şu bu işlemi çok kaliteli ve bu işi en iyi bilenlere yaptırın.

  ben operasyon sürecince çevremdeki herşeye çok dikkat ettim burası bu konuda gerçekten ayrı bir önem veriyor bu konuya operasyonu yapan dr operasyona giren hemşire işlerinin en iyisi oldukları gösteriyor operasyon sonrası ağrı şiş veya morluk olmadı cevremde bu operasyonu yaptıran bir çok kişi ve hepsinde bunlar yaşandı ben yaptığım doğru tercih ile çok başarılı operasyon geçirdim

  Kliniğin yoğunlugu nedeniyle bekletildik bununla ilgili çözüm üretirseniz sevinirim ellerinize ve emeğinize sağlık teşekkürler

  öncellikle bu işlemi yaptıracak olanlara tavsiyem şu bu işlemi çok kaliteli ve bu işi en iyi bilenlere yaptırın.ben operasyon sürecince çevremdeki herşeye çok dikkat ettim burası bu konuda gerçekten ayrı bir önem veriyor bu konuya operasyonu yapan dr operasyona giren hemşire işlerinin en iyisi oldukları gösteriyor operasyon sonrası ağrı şiş veya morluk olmadı cevremde bu operasyonu yaptıran bir çok kişi ve hepsinde bunlar yaşandı ben yaptığım doğru tercih ile çok başarılı operasyon geçirdimKliniğin yoğunlugu nedeniyle bekletildik bununla ilgili çözüm üretirseniz sevinirim ellerinize ve emeğinize sağlık teşekkürler

  Puan:
  5
 • Denizkızı

  merhaba ben bundan 2,5 ay önce liposuction işlemi yaptırdım sizde operasyon süreci ve sonrası için sizlere teşekkür ediyorum hem işlem sonrası hem işlem öncesi hizmetinizden memnun kaldım

  Bende bir çok kadın gibi göbek ve basen bölgesinden şikayetçiydim ne yaptıysam bir türlü bu bölgedeki yağlardan kurtulamadım neyse ki sizlerle karşılaştım bu sorunumdan kurtulmak gerçekten çok iyi özgüvenim açısından olsun erkek arkadasıma karşı olsun hepsinden önemlisi kendime karşı artık daha pozitifim

  Bence kim olursa olsun her kadın güzelliğini ön planda tutması gerekir..

  Operasyon sonrası trafikte beklemek zorunda kaldım bu konuda bir çalışma yaparsanız sevinirim..

  Berlinden selamlar…

  merhaba ben bundan 2,5 ay önce liposuction işlemi yaptırdım sizde operasyon süreci ve sonrası için sizlere teşekkür ediyorum hem işlem sonrası hem işlem öncesi hizmetinizden memnun kaldımBende bir çok kadın gibi göbek ve basen bölgesinden şikayetçiydim ne yaptıysam bir türlü bu bölgedeki yağlardan kurtulamadım neyse ki sizlerle karşılaştım bu sorunumdan kurtulmak gerçekten çok iyi özgüvenim açısından olsun erkek arkadasıma karşı olsun hepsinden önemlisi kendime karşı artık daha pozitifimBence kim olursa olsun her kadın güzelliğini ön planda tutması gerekir..Operasyon sonrası trafikte beklemek zorunda kaldım bu konuda bir çalışma yaparsanız sevinirim..Berlinden selamlar...

  Puan:
  5
 • Asya Su

  Öncellikle operasyonumda emeği geçen herkese teşekkür ederim..

  Hocamın tavsiyesine uyup hem göbek hemde basenlerimden yağ aldrıdığım için çok memnunum dışardan bilgili birinin tavsiyesi gerçekten sizi başka yerlere taşıyor..

  Hayalimdeki ölçülere kavuşmak ve isteiğim elbiseyi bikiniyi utanmadan sıkılmadan giymek büyük lüks benim için bu sorunu yaşayanlar kendinizi daha fazla yormayın benden fazla başka seçenek arayan olmadı ama bu kadar kolay oldugunu bilseydim o kadar üzülmezdim..
  Klinik olarak tek bir sorunumuz oldu aşarı bir yoğunluk var bu nedenle bekletilme gibi küçük sorunlar oluyor bunun dışında hiç bir olumsuz durum olmadı herkese tekrar teşekkür ediyorum sağolun

  Öncellikle operasyonumda emeği geçen herkese teşekkür ederim..Hocamın tavsiyesine uyup hem göbek hemde basenlerimden yağ aldrıdığım için çok memnunum dışardan bilgili birinin tavsiyesi gerçekten sizi başka yerlere taşıyor..Hayalimdeki ölçülere kavuşmak ve isteiğim elbiseyi bikiniyi utanmadan sıkılmadan giymek büyük lüks benim için bu sorunu yaşayanlar kendinizi daha fazla yormayın benden fazla başka seçenek arayan olmadı ama bu kadar kolay oldugunu bilseydim o kadar üzülmezdim.. Klinik olarak tek bir sorunumuz oldu aşarı bir yoğunluk var bu nedenle bekletilme gibi küçük sorunlar oluyor bunun dışında hiç bir olumsuz durum olmadı herkese tekrar teşekkür ediyorum sağolun

  Puan:
  5
 • Nerimanlı

  öncelıkle herkese merhaba bede bu operasyonu yaptıralı tam 6 ay oldu çok memnun kaldım sadece trafik ve yoğunluktan biraz vakit kaybı oldu en güzel yanıda tam istanbulun göbeginde olması çok iyi magazalar var çevresinde..

  OPerasyon sonrası hocama sözüm vardı paylaşacaktım sonuç benim için harika oldu elleriniz sağlık hocam

  öncelıkle herkese merhaba bede bu operasyonu yaptıralı tam 6 ay oldu çok memnun kaldım sadece trafik ve yoğunluktan biraz vakit kaybı oldu en güzel yanıda tam istanbulun göbeginde olması çok iyi magazalar var çevresinde..OPerasyon sonrası hocama sözüm vardı paylaşacaktım sonuç benim için harika oldu elleriniz sağlık hocam

  Puan:
  5
 • Sema

  öncellikle degerli hocama asistanlarına ve tüm ekibe çok teşekkür ederim operasyon günü ve devamında en küçük bir aksaklık yaşamadım herşey yolunda gitti işinizi ne kadar sever yaptığınızı sadece yaptıranlar bilir ve anlar.

  Operasyon sonrası isteğim ölçüye kavuştum tam hayalimdeki gibi bir vücuda sahibim şimdi sadece kliniğin yoğunlugunda biraz bekletildik bununla ilgili çözüm bulmanızı önenerim size 🙂

  öncellikle degerli hocama asistanlarına ve tüm ekibe çok teşekkür ederim operasyon günü ve devamında en küçük bir aksaklık yaşamadım herşey yolunda gitti işinizi ne kadar sever yaptığınızı sadece yaptıranlar bilir ve anlar.Operasyon sonrası isteğim ölçüye kavuştum tam hayalimdeki gibi bir vücuda sahibim şimdi sadece kliniğin yoğunlugunda biraz bekletildik bununla ilgili çözüm bulmanızı önenerim size :)

  Puan:
  5
 • Funda F.

  merhaba..

  Ben lipo operasyonunu 6 ay önce yaptırdım operasyon öncesinde güzel ve kaliteli hizmet verdiniz bunun için sizlere teşekkür ederim şoför olsun asistanlar olsun her şey çok düzenli bir şekilde ilerledi daha öncesinde başka bir yerde operasyon oldum hiç böyle hizmet vermediler geçte olsa doğru tercihi yapabildim..

  Operasyon sonrasında ise hocamın ne kadar mağrifetli olduğunu sonucuma bakarak anladım herhangi abartı olan veya böylemi olsun diye bir soru gelmedi aklım tam olarak hayal ettiğim gibi bir sonuç aldım kontroller sırasında yoğunluktan biraz bekletildim ama oda nazar boncuğunuz olsun tüm kuruma hocam asistan burcu hanıma şoför beye çağrı merkezine hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim

  merhaba..Ben lipo operasyonunu 6 ay önce yaptırdım operasyon öncesinde güzel ve kaliteli hizmet verdiniz bunun için sizlere teşekkür ederim şoför olsun asistanlar olsun her şey çok düzenli bir şekilde ilerledi daha öncesinde başka bir yerde operasyon oldum hiç böyle hizmet vermediler geçte olsa doğru tercihi yapabildim..Operasyon sonrasında ise hocamın ne kadar mağrifetli olduğunu sonucuma bakarak anladım herhangi abartı olan veya böylemi olsun diye bir soru gelmedi aklım tam olarak hayal ettiğim gibi bir sonuç aldım kontroller sırasında yoğunluktan biraz bekletildim ama oda nazar boncuğunuz olsun tüm kuruma hocam asistan burcu hanıma şoför beye çağrı merkezine hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim

  Puan:
  5
 • Bersimona

  Kadınların korkulu rüyası olan göbek ve basen sorunu her 100 kadından 85 olduğu gibi bende de vardı benim teyzem burada hem göğüs hemde lipo ameliyatı yaptırdı sonuçlardan memnun kaldı bende uzun zamanda beri düşünüyordum teyzeminde referansıyla bende sizlerde operasyon oldum sonuçlar benim tahiminimin çok çok üstündeydi bi anda hayal ettiğim vücuda kavuştum kıskanarak baktığım o alımlı kadınlardan bile daha iyi bir vücuda sahip olduğumu anladım sizlere ve ekibinize çok teşekkür ediyorum hem teyzem hemde kendi adıma sadece yoğun trafikten dolayı biraz fazla yorulduk ama böyle sonuçlara değermi 🙂 Fazlasıyla değer tabi kiii 🙂

  Kadınların korkulu rüyası olan göbek ve basen sorunu her 100 kadından 85 olduğu gibi bende de vardı benim teyzem burada hem göğüs hemde lipo ameliyatı yaptırdı sonuçlardan memnun kaldı bende uzun zamanda beri düşünüyordum teyzeminde referansıyla bende sizlerde operasyon oldum sonuçlar benim tahiminimin çok çok üstündeydi bi anda hayal ettiğim vücuda kavuştum kıskanarak baktığım o alımlı kadınlardan bile daha iyi bir vücuda sahip olduğumu anladım sizlere ve ekibinize çok teşekkür ediyorum hem teyzem hemde kendi adıma sadece yoğun trafikten dolayı biraz fazla yorulduk ama böyle sonuçlara değermi :) Fazlasıyla değer tabi kiii :)

  Puan:
  5
 • Mehtap U.

  Merhaba ben mehtap 6 ay önce hem göğüs hemde liposuction operasyonu yaptırdım sizlerde bu güne nasipmiş teşekkür etmek sonucu bekleyip görmek istedim.. Bir çok yerden hatta avrupadan bile daha kaliteli hizmet veriyorsunuz.. En önemliside sonuçlar benim sonuçlarım tam istediğim gibi oldu hocama ve tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ederim .. Operasyon sonrası kontrollerde biraz bekletildik bununla ilgili çözüm bulursanız sevinirim

  Merhaba ben mehtap 6 ay önce hem göğüs hemde liposuction operasyonu yaptırdım sizlerde bu güne nasipmiş teşekkür etmek sonucu bekleyip görmek istedim.. Bir çok yerden hatta avrupadan bile daha kaliteli hizmet veriyorsunuz.. En önemliside sonuçlar benim sonuçlarım tam istediğim gibi oldu hocama ve tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ederim .. Operasyon sonrası kontrollerde biraz bekletildik bununla ilgili çözüm bulursanız sevinirim

  Puan:
  5

Bir Cevap Yazın

WhatsApp ile Sor