[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

FUE saç ekimi

Saç ekimi sırasında özel teknikler kullanılmaktadır. Bu uygulama sırasında donör saha denilen saçlı bölgeden saç kökleri alınmakta, bunlar saçların seyrek olduğu ya da saçsız kalmış bölgeye transfer edilmektedir. Günümüzde daha konforlu olduğu için FUT tekniğinden daha fazla FUE tekniği kullanılarak saç ekimi yapılmaktadır. Bu teknik hem kolay uygulanmakta, hem ihtiyaç duyulan saç kökleri daha fazla bölgeden alınabilmekte, hem de izsiz olarak tamamlanmaktadır.

FUE saç ekimi nasıl yapılır?

FUE saç ekimi sırasında saç kökleri mikro motorla silindirik uçlar yardımıyla tek tek toplanmaktadır. Greft olarak tanımlanan saç köklerinde ikili üçlü saç hücreleri olur. Bunlar yapılmadan lokal anestezi uygulandığı için, saç ekimi sırasında acı duyulmaz. Kişinin saçsız alanındaki gereksinime göre, aynı zamanda saçlı alanın durumuna göre, tek seans içinde 2000-5000 greft alınabilir. Bundan fazla saç köküne ihtiyaç duyulursa, ikinci bir seans yapılabilir. Saç köklerinin çıkarıldığı yerde beyaz noktacık şeklinde izler kalır. Ancak bunlarda bir süre sonra görünmeyecek kadar düzelir. Bu yüzden FUE saç ekimi izsiz yöntem olarak anılır.

Bu yöntemle saç ekimi yapıldığı ilk başlarda manuel punch kullanılmaktaydı. Bu nedenle seans süresince belirli sayıda greft alınabiliyordu. Fazla sayıda saç köküne ihtiyaç duyulduğu zamanda, saç ekimi uzun sürede tamamlanıyordu. Mikro motor kullanımıyla birlikte, saç kökleri daha hızlı toplanmaya başladı ve saç ekimi daha kısa sürede tamamlanmaya başladı. Aynı zamanda saç ekimi maliyeti de düşmeye başladı.

FUE Nedir?

Fue tekniği sırasında kesi yapılarak donör sahadan doku çıkarılmasına gerek kalmadığı için, saç ekimi daha konforlu şekilde tamamlanır. Ayrıca bir seansta daha fazla saç kökü alınabilir.

Öncesinde nelere dikkat edilmeli

Saç ekimi öncesine kişinin saç analizi özenle yapılmalıdır. İhtiyaç duyduğu saç kökü miktarı, saçlı alandaki saç kökleri titizlikle değerlendirilmelidir. Herkese özel bir saç analizi yapılması ve saç ekimine bu şekilde başlanması başarıyı olumlu yönde etkileyecektir.

İşlem ne kadar sürer?

Saç ekimi işlemi kişinin ihtiyacı olan saç kökü miktarına bağlı olarak, saç ekimine karar verilmesi, gereken analizlerin yapılması, saç ekiminde kullanılan tekniğe göre herkeste farklı sürelerde gerçekleşebilir. Normal olarak Fue tekniği ile yapılan seanslar 4-6 saat arasında sürer.

Ağrılı bir işlem midir?

Saç ekimi gelişen teknolojiyle ve kullanılan yöntemlerle ağrılı bir işlem olmaktan çıkmıştır. Hem saç köklerinin alındığı donör saha, hem de saç köklerinin nakil edildiği alanda lokal anestezikler kullanıldığı için, ayrıca kesi yapılmadığı için saç ekimi ağrılı bir işlem olmaktan çıkmıştır.

Lazer ile saç ekimi yapılabilir mi?

Günümüzde diğer medikal alanlarda olduğu gibi estetik alanında da lazer tedavileri kullanılmaya başlamıştır. Lazer ile saç ekimi yapılabilmektedir. Saç ekimi alanında yeni bir uygulama olan lazer saç köklerindeki aktif kök hücreleri uyararak, saçların gürleşmesine, yoğunluğunun artmasına yardımcı olur.

Bu işlem mevcut saçların kaybolmasına neden olur mu?

Saç ekimi uygulamasında mevcut saçlar kaybolmaz. Saç ekimi kişinin mevcut saçlarına herhangi bir zarar vermez. Sadece dökülme zamanı gelmiş olan saç köklerinde dökülme olabilir. Buda tamamen tesadüftür.

Ekilen saçlar nasıl çıkar?

Ekilen saçlar ilk aşamada dökülmeye başlar. Ancak bu dökülme sadece saç tellerinin kırılması şeklindedir. Daha sonra ekilmiş olan saç kökleri sağlıklı bir şekilde büyüyerek yaklaşık 6-10 ay içinde gerçek görünümüne kavuşur.

Hangi yaşlarda yapılır?

Saç ekimi normalde her yaşta yapılabilen bir uygulamadır. Ancak uzmanlar kişinin saç dökülmesinin iyice azalmasının beklenmesini daha uygun görürler. Bu şekilde saç ekimi seansları daha kısa sürede tamamlanır. Ama saç dökülmesi azalmadan da saç ekimi yapılabilir. Bu durumda kişinin saçları döküldükçe saç ekimi seansları tekrarlanır.

Kaç çeşit saç ekimi yöntemi vardır?

Saç ekimi yöntemleri Fue ve Fut tekniği olarak uygulanır. Fut tekniği ile saç ekimi daha zahmetli olduğu için ve kesi yapıldığı için son zamanlarda daha az kullanılmaya başlanmıştır. Fue tekniği ise hem hastalar ve hem de saç ekim uzmanı açısından konforlu bir yöntem olduğu için daha fazla kullanılmaktadır. Ayrıca son zamanlarda lazer ile saç ekimi uygulamaları da yapılmaktadır. Lazer saç köklerindeki kök hücreleri uyararak, saçların daha yoğunlaşmasını sağlar.

FUE saç ekimi için kesi uygulanır mı?

FUE tekniğiyle saç ekimi sırasında greftlerin alındığı donör alanından doku alınmasına gerek kalmaz. Bu nedenle dikiş gerekmeden, kesi yapılmadan, herhangi bir travmatik müdahaleye ihtiyaç duyulmadan saç ekimi yapılır. Ayrıca seans aralıkları daha kısa olur. Bu nedenle saç ekimi için bu teknik daha fazla kullanılır. FUE saç ekimi yapılırken saç kökleri tek tek toplanır ve saçsız bölgeye nakledilir. Bu işlemlerden önce donör sahada bulunan saçlar çok kısa şekilde tıraş edilir. Hem saç köklerinin alınacağı bölge, hem de saçların ekileceği bölgeye lokal anestezi uygulanır.

Neden İsveç Klinik?

İlk İletişim

Size özel atanan Estetik Maker’ınız ile nasıl bir süreç geçireceğiniz konusunda detaylı bilgi alarak sizin için en doğru olabilecek operasyon değerlendirme testine yapıyoruz.

Planlama & Rezervasyon

Burun estetiği hakkında resimlerinizin incelenip planlamanız yapıldıktan sonra ücretsiz randevu alarak doktorumuz ve Estetik Maker’ınızla ön görüşme yapıyor sonuca birlikte karar veriyoruz.

Estetik Maker

Beklentilerinizi dinleyerek size nasıl çözüm üretebileceğimizi Estetik Maker’larımız doktorlarımızla görüşerek konu hakkında sizi bilgilendiriyor ve tüm sürecinizi yönetiyoruz.

İsveç Tekniği

İsveç bilim adamlarının keşfettiği kişiye özel burun estetiği için özel hesaplamalar ile doğal ve en doğru sonucu yakalayarak operasyon süresini kısaltmayı hedeflemektedir.

Neden FUE saç ekimi tercih edilmeli?

FUE saç ekimi profesyonel bir ekiple yapılırsa, oldukça başarılı bir sonuç alınır. Ekim yapılan bölgede kullanılan saç köklerinin genetik dökülmeme özelliği bulunduğu için, kişiler yaşam boyu kalıcı saçlara kavuşur. Ayrıca bu saçlar yaşam boyunca uzamaya devam eder. Saç ekimi yapılan kişilerin kendine güvenleri de artar. FUE tekniğinde dikişe, bisturiye gerek duyulmaz. Bölgede iz oluşmaz. Erkeklere ve kadınlara bu yöntemle saç ekimi yapılabilir. Acı hissedilmeden, daha kısa iyileşme süreciyle kişiler normal yaşamlarına kısa sürede dönerler. Kişinin yeni saçları doğal bir görünümde olur. Saç ekimi yapılan bölgede planlanan yoğunluğa kolay ulaşılır.

FUE saç ekimi avantajları

FUE tekniğinin diğer saç ekimi yöntemlerine göre bazı avantajları bulunmaktadır. Bunlar;

 • Donör sahadan doku çıkarılmadan sadece saç kökleri çıkarılır
 • Donör sahada kesi yapılmadığı için, dikiş yapılmasına da gerek kalmaz. Saç köklerinin alındığı alanda 1 mm den küçük çapta sıyrıklar olur. Bunlarda 1-2 gün içinde kendiliğinden iyileşir.
 • FUE tekniği ile enseden alınan saç telleri saç ekiminin dışında, sakal, kaş ve bıyık ekimi için kullanılabilir.
 • Seans aralıkları kişinin iyileşmesine bağlı olarak daha kısa olur. Her seansta 10.000 kadar saç kökü alınabilir. Bu saç köklerinin her biri de 2-3 saç teli içerir.
 • FUE saç ekimi sırasında ekim yapılan alanda cm2 içine 55-60 civarında saç kökü nakledilebilir.
 • Bu teknikler yapılan saç ekiminde kişilerde doku kaybı, his kaybı gibi sorunlarda yaşanmaz.
 • Operasyon sonrasında, saç ekimi yapılan hastalarda ağrı ve doku his kaybının meydana gelmemesi, bu yöntemin sağladığı avantajlar arasındadır.

Doğal bir saç görünümü için FUE saç ekimi

Saç ekiminin yapılacağı bölgedeki cm2 deki greft yoğunluğu, saç ekimi başarısını ortaya koyar. Ayrıca saç ekiminin ardından doğal bir görünüm elde edilmesi için, bölgedeki saç yoğunluğunun yanında ekimi yapılan saç köklerinin doğru açılarla ekilmiş olması gerekir. Density yani ekim yapılan bölgede cm2 de bulunan saç köklerinin sıklığı saç ekiminde doğallığın belirleyici bir unsurudur. FUE saç ekimi tekniğinde köklerin doğru açılarla ince uçlarla kanallara yerleştirilmesi yapılır. Bu saç köklerinin yerinde oynama, açılarının değişmesi gibi bir riskte yoktur. İnce iğneler kullanıldığı içinde, bölgede travmatik bir hasar oluşmaz, iyileşme 2-3 günde gerçekleşir.

FUE saç ekimi öncesi
Uygulama yapılmadan önce Aspirin ve benzeri kan sulandırma özelliği olan ilaçların alımı durdurulmalıdır. 10 gün öncesinde kan sulandırıcı ilaçlar içilmemelidir. İşlemin yapılacağı alanın temiz olması da önemli unsurlar arasında yer alıyor. Ciltte kalıntı bırakan kozmetik ürünlerin son bir haftada kullanılmaması gerekir. Ayrıca işlem için kliniğe gidilen günde kolayca giyilip çıkarılan bir kıyafetin tercih edilmesinde fayda var. Boğazlı kazak gibi kıyafetler çıkarılırken saçlı deriye temas ettiğinden sürtünmeye neden olabilir. İlk günler ekimi yapılan saçlı deriye dikkat edilmesi gerektiğinden saçlı deriye temas etmeyen kıyafetlerin tercih edilmesi önerilir.

FUE saç ekimi teknikleri
Farklı saç dökülme sorunlarına çözüm olabilen FUE saç ekimi 3 farklı teknikle uygulanabilir. Bu teknikler arasından hangisinin uygulanacağına hekim karar verir. Hastada mevcut olan problemler ve saç dökülme şekli gibi unsurlar göz önüne alınır. Bu teknikler saç ekiminden ziyade saç toplanması yani saç kökünün deriden alınması esnasında farklılaşır.

Folliküler Ünite Ekstraksiyonu (FUE) ile saç ekimi teknikleri:

 • İğneli saç ekimi
 • Choi saç ekimi (kalem tekniği)
 • Slit ekim tekniği (la teral tekniği)

FUE saç ekimi sonrası
Uygulama sonrasına en çok dikkat edilmesi gereken husus, bu bölgenin korunmasıdır. Aşındırıcı olabilecek temaslardan bir süre kaçınmak gerekir. Uygulamadan sonra saçları bir süre yıkamamak gerekiyor. Bu süre boyunca saçları ıslatmamaya özen göstermek ve yağmur gibi hava koşullarından korunmak da önem taşıyor. Hekim tarafından saçları yıkama izni çıktığında hassas bir tarzda saçların yıkanması da önemlidir. Yıpratıcı tüm hareketlerden kaçınmak gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu işlem için merkeziniz doğru yer mi?

Saç ekimi için merkezinizin doğru bir yer olduğunu anlamanız için, daha önce yaptıkları saç ekimi uygulamalarını değerlendirmeniz, saç ekimi uzmanlarının deneyimlerini, uzmanlığını değerlendirmeniz gerekir.

Ne zaman yaptırmalıyım?

Saç ekimi saçları seyrelmiş ve saçsız alanı genişlemiş olan kişiler için uygundur. Henüz saç dökülmeniz devam ediyorsa, bir süre daha beklemeniz uygun görülür. Ayrıca kişinin donör saha dediğimiz saçlı alandaki saç köklerinin güçlü olması da bir etkendir. Birde saç köklerinin alınacağı alanda saçlarınız seyrelmeden saç ekimi yaptırmanız önerilir. Çünkü saç ekimi için başka alandan alınacak saç köklerine ihtiyaç duyulur.

Ekilen saçlar dökülür mü?

Saç ekiminde ekilen saçlar genetik olarak dökülmeyen bölgeden alındığı için, normalde yaşam boyu dökülmez. Başın iki yanında kulakların arka kısmından alınan saçlar bu özelliğe sahiptir. Dolayısıyla ekilen saçlar dökülmez.

Sonrasında sprey ve jöle kullanabilir miyim?

Saç ekimi sonrasında hastaların bazı konulara dikkat etmesi gerekir. Özellikle iyileşme sürecinde sprey ve jöle kullanımı önerilmez. Ama daha sonra kişi saçlarında bu ürünleri rahatlıkla kullanabilir.

Kaç seansta yapılır?

Saç ekiminin kaç seans olarak yapılacağı kişinin saçlarının özelliklerine, saçsız alandaki saç kökü ihtiyacına, saç ekimi sırasında kullanılan tekniğe göre değişebilir. Saçsız alanın geniş olması yapılacak seans sayısını uzatacaktır.

İşlem tehlikeli midir?

Saç ekimi estetik uygulamalar arasında son derece güvenli bir işlemdir. Zaten saç ekimi öncesinde kişinin detaylı muayenesi yapılır, kronik hastalıkları da değerlendirilir. Bu nedenle saç ekimi uygulamasının tehlikeli bir tarafı bulunmamaktadır.

İşleminin riskleri nelerdir?

Saç ekimi işleminin riskleri oldukça düşüktür. Bu işlemin ameliyat ortamında bir hastanede yapılması, saç ekim uzmanı tarafından yapılması halinde, riskler en az seviyeye iner. Ama saç ekimi sonrası hatalı uygulamalar nedeniyle saç kökü kayıplarının yaşanması gibi hastalara bağlı risklerde olabilir.

Saçlarım ne zaman çıkmaya başlayacak

Saç ekimi tamamlandıktan sonra, ilk 2-6 hafta içinde saçlarda dökülme olabilir. Nadiren bazı kişilerde bu dökülme olmayabilir. Bu dökülmede saç kökleri yerinde kalır. Bu nedenle telaş etmeye gerek yoktur. Saçlar daha sonra yeniden büyümeye başlar. Saçlar en sağlıklı haline yaklaşık 6-12 ayda kavuşur.

Ekimden kaç gün sonra işime dönebilirim?

Saç ekiminde Fue tekniği kullanıldığında hastaların işlerine geri dönüşü daha kısa olur. Saç ekimi bittikten sonra hastalar eve dönüşlerinde ağır işler dışında tüm aktivitelerini yapacak durumda olurlar. İşleri de çok ağır değilse, birkaç günde çalışmaya başlayabilirler.

Kadınlar yaptırabilir mi?

Saç ekimi erkekler için olduğu kadar kadınlar içinde uygundur. Ancak kadınların genetik olarak kel kalma riskleri bulunmadığı için, saç ekimi genellikle erkeklere uygulanmaktadır.

Ekimden sonra almam gereken önlemler nelerdir?

Ekimden sonra hastalar ağır işlerden kaçınmalıdır. Saç ekiminin ardından bandajla kapatılan bölge ertesi gün kontrol edilecektir. Uygun olursa, burada saçların ilk yıkaması yapılır. Yıkama esnasında özel bir solüsyon kullanılır. Hastalar kendilerine önerildiği şekilde sonraki yıkamaları evlerinde yaparlar. Saç yıkama sırasında sadece parmak uçlarıyla ve nazik hareketlerle medikal şampuan kullanılarak yıkama yapılmalıdır.

Ekimden kaç gün sonra bandana ve şapka kullanabilirim

Ekimden sonra hemen bandana ve şapka kullanımı önerilmemektedir. Bu tür aksesuarların kullanılmaya başlaması için en az 1 hafta beklenmelidir.

Saç ve kaş ekimi aynı anda yapılır mı?

Saç ekimi ve kaş ekiminin bir arada yapılmasına bir sakınca yoktur. Sadece kaş ekimine uygun olan kıl kökleri bu bölgeye nakledilir.

Bu işlemde uzman önemli midir?

Saç ekimi için en önemli unsurlardan biri saç ekimi uzmanıdır. Çünkü saç ekimi kolay gibi görünse de, saç ekimi planlanması, ön çizginin belirlenmesi, saç köklerinin ekileceği kanalların, açıların ayarlanması uzmanlık isteyen işlemlerdir. Bunu en doğru şekilde bir saç ekim uzmanı yapacaktır.

Nasıl bir merkezde yapılmalı?

Saç ekimi yaptırmayı isteyen kişiler saç ekimi yaptıracağı merkezi özenle seçmelidir. Daha önceki saç ekimi uygulamalarını başarıyla yapmış olan, yeni yöntemleri kullanan, uzmanları bu alanda deneyimli olan bir merkez bunun için uygundur.

Nereden saç aktarımı yapılır?

Saç ekimi için genetik olarak saçların dökülmediği iki kulak arasındaki bölgeden saç kökleri toplanır. Bunlar saçların seyreldiği ya da saçsız kalan alanlara nakledilir.

Yara olur mu?

Saç ekimi için daha önceden kullanılan Fut tekniğinde kesi yapılarak doku çıkarıldığı için sonradan yara olabiliyordur. Ancak Fue tekniğinin kullanılmasıyla birlikte saç ekiminde yara olması söz konusu değildir.

Sonrası hastanede yatmak gerekir mi?

Saç ekimi sonrası hastaların hastanede kalmasına gerek yoktur. İşlem tamamlandığında hastalar evlerine geri dönebilir.


FUE saç ekimi herkese uygulanabilir mi?
Saç ekiminde başarı oranının öncelikli kriteri donör saçların kalitesidir. Bu unsur dikkate alındığında FUE saç ekiminin herkese uygulanabileceğinden söz etmek güç. Ensede bulunan saç miktarının ve saç kalitesinin ekim işlem için yeterli kalitede olması gerekir. Elbette tek unsur bu değil. Saçın rengi, sertlik seviyesi, dalgalı ya da düz olması saçın kalitesini belirleyebilen unsurlar arasında yer alıyor. Saçlı deride, ön kısımda açıklık fazla miktardaysa ve arka bölümdeki saç miktarı azsa istenen oranda kapatma sağlanamayabilir. Hastanın bunu biliyor olmasına karşın tercih etmesi halinde uygulama yapılabilir. Bunun dışında kalp ya da tansiyon gibi problemi olanların da saç ekimi yaptırması pek önerilmez.

Saç ekiminden sonra sonuçlar ne zaman tam olarak görülür?
Hastalar ekim uygulaması tamamlandıktan sonra yeni saçlarına hemen kavuştuğunu düşünür. Oysa saç ekim işleminin sonuçlarının net olarak görülebilmesi için bir süre daha geçmesi gerekir. Uygulamada ekilen saçlar 1 ila 3 ay sonrasında dökülür. Ekimin üzerinden 3 ila 4 ay geçtikten sonra dökülen saçların köklerinden yeniden saç çıkmaya başlar. Çok ender hastalarda ekimi yapılan saçlar hiç dökülmeden uzamaya başlar. Ancak bu nadir yaşadığımız durumlar arasındadır. Uygulamanın sonucunun tam olarak görülebilmesi ise 6 ay sonrasında gerçekleşir. Bu saçların belirgin bir şekilde uzaması ise 8 ay sonrasında gerçekleşmeye başlar. Bu nedenle saçlı deride yoğun saç görünümünün elde edilmesi için ortalama 1 yıllık bir zaman diliminin geçmesi gerekmektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (122 oy, ortalama: 4,65 / 5)
Loading...

sizden gelen yorumlar

 • ersin u.

  dökülen alanim büyük 2 defa ekim yaptirdim döküldu ve istedigim gibide olmadı.saç aşısi nın faydası olurmu fiyati ve ne kadar zamanda gerceklesir

  Puan:
  0
 • engin ç.

  saç aşısı yaptırmak istiyorum fiyat almam mümkün mü?

  Puan:
  0
 • asli a.

  Merhabalar 1.5 yil once strese bagli olarak sac kiran seklinde sacim da dokulme oldu. Bunun tedavi suresi uzadikca dahada stres yaptigimdan genel olarak dokulme basladi sacimda simdi kontrol altina aldik fakat eski sac gurlugumu bildigimden suanki formu gozume az geliyor ve bu asiyi yaptirmak istiyorum.maliyeti nedir bunun bilgisini verirseniz sevinirim.iyi calismalar tesekkurler

  Puan:
  0
 • MUSTAFA D.

  slm aşıyı nerde nasıl yaptıra bilirim ve size nasıl ulaşırım saygılar

  Puan:
  0
 • Orhan Ünlü

  Genç yaşta dökülen saçlarım beni psikolojik olarak çok etkiliyordu. Denemediğim yöntem kalmamişti ama maalesef sonuç alamadım. Sonunda saç ekimi işlemine karar verdim ve İsveç klinikte saç ekim işlemim gerçekleşti. Şuan çok mutluyum çok ama çok memnun kaldım. Emeği geçen tüm ekibe teşekkür ederim. Hollanda

  Puan:
  0
 • Aysel Kaya

  Merhaba ben Aysel Kaya uzun süredir genetik olarak saç dökülmem vardı. Artık bazı alanlar da saçlarım tamamen döküldü. Saçımı toplayamıyordum, istediğim model yapamıyordum. Bir bayan olarak bu durum beni inanılmaz kötü etkiledi. Sonunda İsveç klinikde saç ekimi işlemi olmaya karar verdim. Şuan çok mutluyum. Allah sizden razi olsun. Herkese tavsiye edeceğim. Stutgart

  Puan:
  0
 • Metin Aydemir

  Biz 2 arkadaş Almanyadan gelerek İsveç Klinikde saç ekimi işlemi olduk. Herşeyin bu kadar kolay ve dört dörtlük olacağını inanın tahmin etmedik. Herşey çok güzeldi. Yurtdışından gelmemize rağmen asla yabancılık çekmedik. Hersey için çok teşekkürler. Köln

  Puan:
  0
 • HASAN Ö.

  Ben 28 yaşındayım ve saçlarım gittikçe dökülüyor. saç ekimi olmam için biraz daha mı beklemem gerek. yoksa simdiden olmam mı gerekir.

  Puan:
  0
 • hüseyin y.

  29 yaşında saçlarım bir anda anlşamadıgım bir sebebten döküldü ilk zamanlar pek dert etmiyordum ama bir gün kız arkadaşım bu konu ile espiri yapınca çok canım sıkıldı ne yapabilirim die araştırmaya başladım bir kaç farklı firmadan fiyat aldım sonun da isveç tekniği diye birşey duydm sonuçlarına baktım daha sonra telefonla falan görüştüm tabi bu olan olaylardan ne kız arkadaşımın nede çevremin bilgisi vardı tek başıma türkiyeye gittim beni aldılar havaalanından işlem önesi son bir kez daha detaylı bilgi aldım işlem başladı biraz uzun sürdü işlem bu da normalmiş bayagı bir açık alan vardı işlem bitti ve şimdi 3. haftam sonuçları bekliyorum.. Almanyadan selamlar

  Puan:
  0
 • kemal y.

  yıllaraca saçsız kalmaktan kortuk sonunda başımıza geldi genetik galiba bizde bende bunun eksikliğini hisseden her erkek gibi değişik bi dünya seye başvurdum sonuç olmadı tabi.. Son çözüm saç ekimi gibi duruyordu nerede yaparım derken isveç tekniğini duydum youtube ve sosyal medyadan baktım sonuçlar gayet başarılıydı arayıp uzunca bir bilgi aldım fotograflarımı gönderdim ve saç ekimine karar verdim saç ekimi bitti sanki tüm sıkıntılarımdan kurtulmuş gibi bir öz güven geldi bana şu an saç ekiminde 4 ayım isveç kliniğe sonsuz teşekkürler herkese şiddetle tavsiye edilir mutlaka gidilmeli

  yıllaraca saçsız kalmaktan kortuk sonunda başımıza geldi genetik galiba bizde bende bunun eksikliğini hisseden her erkek gibi değişik bi dünya seye başvurdum sonuç olmadı tabi.. Son çözüm saç ekimi gibi duruyordu nerede yaparım derken isveç tekniğini duydum youtube ve sosyal medyadan baktım sonuçlar gayet başarılıydı arayıp uzunca bir bilgi aldım fotograflarımı gönderdim ve saç ekimine karar verdim saç ekimi bitti sanki tüm sıkıntılarımdan kurtulmuş gibi bir öz güven geldi bana şu an saç ekiminde 4 ayım isveç kliniğe sonsuz teşekkürler herkese şiddetle tavsiye edilir mutlaka gidilmeli

  yıllaraca saçsız kalmaktan kortuk sonunda başımıza geldi genetik galiba bizde bende bunun eksikliğini hisseden her erkek gibi değişik bi dünya seye başvurdum sonuç olmadı tabi.. Son çözüm saç ekimi gibi duruyordu nerede yaparım derken isveç tekniğini duydum youtube ve sosyal medyadan baktım sonuçlar gayet başarılıydı arayıp uzunca bir bilgi aldım fotograflarımı gönderdim ve saç ekimine karar verdim saç ekimi bitti sanki tüm sıkıntılarımdan kurtulmuş gibi bir öz güven geldi bana şu an saç ekiminde 4 ayım isveç kliniğe sonsuz teşekkürler herkese şiddetle tavsiye edilir mutlaka gidilmeli

  yıllaraca saçsız kalmaktan kortuk sonunda başımıza geldi genetik galiba bizde bende bunun eksikliğini hisseden her erkek gibi değişik bi dünya seye başvurdum sonuç olmadı tabi.. Son çözüm saç ekimi gibi duruyordu nerede yaparım derken isveç tekniğini duydum youtube ve sosyal medyadan baktım sonuçlar gayet başarılıydı arayıp uzunca bir bilgi aldım fotograflarımı gönderdim ve saç ekimine karar verdim saç ekimi bitti sanki tüm sıkıntılarımdan kurtulmuş gibi bir öz güven geldi bana şu an saç ekiminde 4 ayım isveç kliniğe sonsuz teşekkürler herkese şiddetle tavsiye edilir mutlaka gidilmeli

  Puan:
  0
 • fatih

  saç ekimi hakkında araştırma yapanlara tavsiyem isveç klinik kesinlikle işlem yaptırmadan bi görüşün derim sonuçlar süperrrr

  saç ekimi hakkında araştırma yapanlara tavsiyem isveç klinik kesinlikle işlem yaptırmadan bi görüşün derim sonuçlar süperrrr

  saç ekimi hakkında araştırma yapanlara tavsiyem isveç klinik kesinlikle işlem yaptırmadan bi görüşün derim sonuçlar süperrrr

  Puan:
  5
 • nusret b.

  fransadan isveç kliniğe kuzenimle birlikte geldim saç ekimi için harika hizmet aldık gerçekten emeğinize sağlık sonuçlarımız gayet iyi oldu sevgilerle **

  Puan:
  5
 • ferhat.k

  mrb hocam saç ekimi sonrası bu birinci yılım gerçekten vermiş oldugunuz hizmet mükemmel başka yer aramaya gerek yok bence dogru adres burası teşkkürler isveç klinik

  mrb hocam saç ekimi sonrası bu birinci yılım gerçekten vermiş oldugunuz hizmet mükemmel başka yer aramaya gerek yok bence dogru adres burası teşkkürler isveç klinik

  mrb hocam saç ekimi sonrası bu birinci yılım gerçekten vermiş oldugunuz hizmet mükemmel başka yer aramaya gerek yok bence dogru adres burası teşkkürler isveç klinik

  mrb hocam saç ekimi sonrası bu birinci yılım gerçekten vermiş oldugunuz hizmet mükemmel başka yer aramaya gerek yok bence dogru adres burası teşkkürler isveç klinik

  mrb hocam saç ekimi sonrası bu birinci yılım gerçekten vermiş oldugunuz hizmet mükemmel başka yer aramaya gerek yok bence dogru adres burası teşkkürler isveç klinik

  Puan:
  0
 • sedat

  saç ekiminde 3 ayım kabuklar dökülmeye başladı göstermiş oldugunuz samimiyet ve hizmet için sonsuz teşekkür ederim

  saç ekiminde 3 ayım kabuklar dökülmeye başladı göstermiş oldugunuz samimiyet ve hizmet için sonsuz teşekkür ederim

  saç ekiminde 3 ayım kabuklar dökülmeye başladı göstermiş oldugunuz samimiyet ve hizmet için sonsuz teşekkür ederim

  Puan:
  0
 • kemallettin

  saç ekiminde 15 günüm inanılmaz şekilde saçlarıma yeniden kavuşuyorum çok teşekkür ederim herkese saç ekimi için Doğru adressiniz başka yer bakmayın bence

  saç ekiminde 15 günüm inanılmaz şekilde saçlarıma yeniden kavuşuyorum çok teşekkür ederim herkese saç ekimi için Doğru adressiniz başka yer bakmayın bence

  saç ekiminde 15 günüm inanılmaz şekilde saçlarıma yeniden kavuşuyorum çok teşekkür ederim herkese saç ekimi için Doğru adressiniz başka yer bakmayın bence

  Puan:
  0
 • Faruk K.

  25 yaşında sonra dökülen saçlarımı yeniden kazanmak istiyorum sizi bu konuda çok başarılı oldugunuzu duyuyorum çevremde sizde saç ekimi yaptıran bir sürü kişi var bende en kısa sürede gelmeyi düşünüyorum..

  25 yaşında sonra dökülen saçlarımı yeniden kazanmak istiyorum sizi bu konuda çok başarılı oldugunuzu duyuyorum çevremde sizde saç ekimi yaptıran bir sürü kişi var bende en kısa sürede gelmeyi düşünüyorum..

  Puan:
  5
 • servet

  saç ekimi için araştırma yapanlara tavsiyem isveç klinik sonuçlar mükemmel kuzenimin saç ektirdi çocuk bildiğiniz değişimin büyüğünü yaşadı 🙂

  saç ekimi için araştırma yapanlara tavsiyem isveç klinik sonuçlar mükemmel kuzenimin saç ektirdi çocuk bildiğiniz değişimin büyüğünü yaşadı :)

  saç ekimi için araştırma yapanlara tavsiyem isveç klinik sonuçlar mükemmel kuzenimin saç ektirdi çocuk bildiğiniz değişimin büyüğünü yaşadı :)

  Puan:
  5
 • kerim Y.

  Saç ekimim sonrası ilk haftam şimdiden saçlarım çıkmaya başladı son deredece başarılı oldu ellerinize sağlık almayadan selamlarr

  Saç ekimim sonrası ilk haftam şimdiden saçlarım çıkmaya başladı son deredece başarılı oldu ellerinize sağlık almayadan selamlarr

  Saç ekimim sonrası ilk haftam şimdiden saçlarım çıkmaya başladı son deredece başarılı oldu ellerinize sağlık almayadan selamlarr

  Puan:
  5
 • nedim

  saç ekimi sonrası 1 yılım yeniden saçlarıma kavuştugum için çok mutluyum teşekkürler isveç klinik

  saç ekimi sonrası 1 yılım yeniden saçlarıma kavuştugum için çok mutluyum teşekkürler isveç klinik

  saç ekimi sonrası 1 yılım yeniden saçlarıma kavuştugum için çok mutluyum teşekkürler isveç klinik

  saç ekimi sonrası 1 yılım yeniden saçlarıma kavuştugum için çok mutluyum teşekkürler isveç klinik

  Puan:
  5
 • Kamil Y.

  bir yıl önce saç ekimi için isveç kliniğe tavsiye üzerine gittim ve işlem sonunda tam bir yıl geçti şuan sonucum son derece başarılı oldu ellerinize sağlık çok çok teşekkür ederim hepinize saç ekimi için kesinlikle tavsiyem sizsiniz..

  bir yıl önce saç ekimi için isveç kliniğe tavsiye üzerine gittim ve işlem sonunda tam bir yıl geçti şuan sonucum son derece başarılı oldu ellerinize sağlık çok çok teşekkür ederim hepinize saç ekimi için kesinlikle tavsiyem sizsiniz..

  bir yıl önce saç ekimi için isveç kliniğe tavsiye üzerine gittim ve işlem sonunda tam bir yıl geçti şuan sonucum son derece başarılı oldu ellerinize sağlık çok çok teşekkür ederim hepinize saç ekimi için kesinlikle tavsiyem sizsiniz..

  Puan:
  5
 • emrah

  tam tamına 8 ay önce saç ekimi yaptırdım bu kadar çabuk sonuç alacagımı düşünmemeiştim ellerinize sağlık yakında amcamı da saç ekimi için size yolluyorum ve içimiz rahat son derece

  tam tamına 8 ay önce saç ekimi yaptırdım bu kadar çabuk sonuç alacagımı düşünmemeiştim ellerinize sağlık yakında amcamı da saç ekimi için size yolluyorum ve içimiz rahat son derece

  tam tamına 8 ay önce saç ekimi yaptırdım bu kadar çabuk sonuç alacagımı düşünmemeiştim ellerinize sağlık yakında amcamı da saç ekimi için size yolluyorum ve içimiz rahat son derece

  Puan:
  5
 • barış

  Saç ekimim 10. ayında saçlarıma gerçekten kavuştum inanıyorum.Çevremde saç ekimi yapıpta istediği sonucu alamayan bir sürü insan varken benim tercihimin ne kadar dogru oldugunu göteriyor gerçekten ellerinize sağlık

  Saç ekimim 10. ayında saçlarıma gerçekten kavuştum inanıyorum.Çevremde saç ekimi yapıpta istediği sonucu alamayan bir sürü insan varken benim tercihimin ne kadar dogru oldugunu göteriyor gerçekten ellerinize sağlık

  Saç ekimim 10. ayında saçlarıma gerçekten kavuştum inanıyorum.Çevremde saç ekimi yapıpta istediği sonucu alamayan bir sürü insan varken benim tercihimin ne kadar dogru oldugunu göteriyor gerçekten ellerinize sağlık

  Puan:
  5
 • sercan

  bir yakınım tavsiyesiyle 11 ay önce saç ekimi yaptırdım sonrası benim için inanılmaz derecede başarılı gerçektenten süper oldu teşekkürler biraz dökülme olacak dtaş gibi ediler ama sanırım benim kökler taş gibi inşallah hiç dökülmez şiddetle tavsiye edilecek yer

  bir yakınım tavsiyesiyle 11 ay önce saç ekimi yaptırdım sonrası benim için inanılmaz derecede başarılı gerçektenten süper oldu teşekkürler biraz dökülme olacak dtaş gibi ediler ama sanırım benim kökler taş gibi inşallah hiç dökülmez şiddetle tavsiye edilecek yer

  bir yakınım tavsiyesiyle 11 ay önce saç ekimi yaptırdım sonrası benim için inanılmaz derecede başarılı gerçektenten süper oldu teşekkürler biraz dökülme olacak dtaş gibi ediler ama sanırım benim kökler taş gibi inşallah hiç dökülmez şiddetle tavsiye edilecek yer

  Puan:
  5
 • nevzat

  Saç ekimi için arkadaşım türkiyeye gitti ve sonuçlaı gerçekten başarılıydı bende yaptırmaya karar verdim bende gittim sonuçlar gayet başarılı oldu.Biraz yogunluk fazlaydı bekledim ama herşeye değdiğini düşünüyorum teşekkürler

  Saç ekimi için arkadaşım türkiyeye gitti ve sonuçlaı gerçekten başarılıydı bende yaptırmaya karar verdim bende gittim sonuçlar gayet başarılı oldu.Biraz yogunluk fazlaydı bekledim ama herşeye değdiğini düşünüyorum teşekkürler

  Saç ekimi için arkadaşım türkiyeye gitti ve sonuçlaı gerçekten başarılıydı bende yaptırmaya karar verdim bende gittim sonuçlar gayet başarılı oldu.Biraz yogunluk fazlaydı bekledim ama herşeye değdiğini düşünüyorum teşekkürler

  Puan:
  4
 • kürşad

  istanbulun trafiği hariç herşey süperdi ellerinize sağlık ve saç ekiminde gerçekten başarlısınız çevremdeki herkese sizi tavsiye ediyorum yegenimde bu yaza isveç klinikte saç ekimi yaptıracaklar ve en güzeli aklımızda bir tek soru işareti yok herşey için çok teşekkür ederim memet hocama ve zeliha hnm a saygılar bu yaz yine gelicem çikolatalarımla

  Puan:
  5
 • mehmetali T.

  saç benim için çok önemliydi tam 1 sene önce saç ekimi yaptırdım sonuc harika oldu ve çok memnun kaldım beni görenler ektirdiğimi anlamıyor. tabiki fiyat biraz pahalı ama bende İsveç klinikği tavsiye ediyorum..

  saç benim için çok önemliydi tam 1 sene önce saç ekimi yaptırdım sonuc harika oldu ve çok memnun kaldım beni görenler ektirdiğimi anlamıyor. tabiki fiyat biraz pahalı ama bende İsveç klinikği tavsiye ediyorum..

  saç benim için çok önemliydi tam 1 sene önce saç ekimi yaptırdım sonuc harika oldu ve çok memnun kaldım beni görenler ektirdiğimi anlamıyor. tabiki fiyat biraz pahalı ama bende İsveç klinikği tavsiye ediyorum..

  Puan:
  5
 • osman

  fazla söze gerek yok aslında hizmet konusunda mükemmeller saçlarıma yeniden kavuştum ve saç melekleri gerçekten öyleler elleri çok hafif misafirperverlik için ve şöför doğan beyede selamlar sonsuz teşekkürler

  fazla söze gerek yok aslında hizmet konusunda mükemmeller saçlarıma yeniden kavuştum ve saç melekleri gerçekten öyleler elleri çok hafif misafirperverlik için ve şöför doğan beyede selamlar sonsuz teşekkürler

  fazla söze gerek yok aslında hizmet konusunda mükemmeller saçlarıma yeniden kavuştum ve saç melekleri gerçekten öyleler elleri çok hafif misafirperverlik için ve şöför doğan beyede selamlar sonsuz teşekkürler

  fazla söze gerek yok aslında hizmet konusunda mükemmeller saçlarıma yeniden kavuştum ve saç melekleri gerçekten öyleler elleri çok hafif misafirperverlik için ve şöför doğan beyede selamlar sonsuz teşekkürler

  Puan:
  4
 • Ömer Altın

  Saç ekimi 11 günümdeyim kabuklarım döküldü saçlarım çıkmaya başladı farkı şimdiden görebilirsiniz Saç ekim meleklerine ve şöfor beye ve klinikte bizimle ilgilenen herkese teşekkür ediyorum…

  Saç ekimi 11 günümdeyim kabuklarım döküldü saçlarım çıkmaya başladı farkı şimdiden görebilirsiniz Saç ekim meleklerine ve şöfor beye ve klinikte bizimle ilgilenen herkese teşekkür ediyorum...

  Saç ekimi 11 günümdeyim kabuklarım döküldü saçlarım çıkmaya başladı farkı şimdiden görebilirsiniz Saç ekim meleklerine ve şöfor beye ve klinikte bizimle ilgilenen herkese teşekkür ediyorum...

  Puan:
  5
 • erdem

  saç ekimi sonrası 25. günüm saç larımın durumu gayet iyi çok iyi bakıyorum saçlarıma ilk fırsatta yeniden kontrolle geleceğim şu an herşey harikaaaaa

  saç ekimi sonrası 25. günüm saç larımın durumu gayet iyi çok iyi bakıyorum saçlarıma ilk fırsatta yeniden kontrolle geleceğim şu an herşey harikaaaaa

  Puan:
  4
 • Mehmet E.

  saç ekimi için sizi tercih ettim 3 ay oldu ekimden sonra ekim sonucundan gayet memnum saçlarıma yeniden kavuştum çok çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye ediyorum bu kaliteden tanıdığım herkesin faydalanmasını istiyorum

  saç ekimi için sizi tercih ettim 3 ay oldu ekimden sonra ekim sonucundan gayet memnum saçlarıma yeniden kavuştum çok çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye ediyorum bu kaliteden tanıdığım herkesin faydalanmasını istiyorum

  saç ekimi için sizi tercih ettim 3 ay oldu ekimden sonra ekim sonucundan gayet memnum saçlarıma yeniden kavuştum çok çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye ediyorum bu kaliteden tanıdığım herkesin faydalanmasını istiyorum

  Puan:
  5
 • Mehmet E.

  türkiyede bir çok estetik merkezi ile görüşmüştüm ama isveç kliniğin gerçek anlamda sonuçları başarılı oldugunu gördüm ve yurt dısında bir çok yerde ismini duydum karar verdim saç ekimi için ve tam tamına bir yıl geçti ekimde sonra ve sonuç gerçekten inanılmaz tüm isveç ailesine teşekkür ederim

  türkiyede bir çok estetik merkezi ile görüşmüştüm ama isveç kliniğin gerçek anlamda sonuçları başarılı oldugunu gördüm ve yurt dısında bir çok yerde ismini duydum karar verdim saç ekimi için ve tam tamına bir yıl geçti ekimde sonra ve sonuç gerçekten inanılmaz tüm isveç ailesine teşekkür ederim

  türkiyede bir çok estetik merkezi ile görüşmüştüm ama isveç kliniğin gerçek anlamda sonuçları başarılı oldugunu gördüm ve yurt dısında bir çok yerde ismini duydum karar verdim saç ekimi için ve tam tamına bir yıl geçti ekimde sonra ve sonuç gerçekten inanılmaz tüm isveç ailesine teşekkür ederim

  Puan:
  5
 • Hamit R.

  Sac ekımı için almanyadan isvec kliniğine gittim son derece samimi bir şekilde beni hava alanından aldılar daha sonra çizimlerim yapıldı nasıl yapılacagı konusunda daha fazla bilgi edindim operasyonum çok rahat geçti işlemin üzerinden 1,5 yıl geçti herşey yolunda ilerledi ve saçlarıma yeniden kavuştum çok teşekkür ederim gerçekten çok üst düzey hizmet aldım

  Sac ekımı için almanyadan isvec kliniğine gittim son derece samimi bir şekilde beni hava alanından aldılar daha sonra çizimlerim yapıldı nasıl yapılacagı konusunda daha fazla bilgi edindim operasyonum çok rahat geçti işlemin üzerinden 1,5 yıl geçti herşey yolunda ilerledi ve saçlarıma yeniden kavuştum çok teşekkür ederim gerçekten çok üst düzey hizmet aldım

  Sac ekımı için almanyadan isvec kliniğine gittim son derece samimi bir şekilde beni hava alanından aldılar daha sonra çizimlerim yapıldı nasıl yapılacagı konusunda daha fazla bilgi edindim operasyonum çok rahat geçti işlemin üzerinden 1,5 yıl geçti herşey yolunda ilerledi ve saçlarıma yeniden kavuştum çok teşekkür ederim gerçekten çok üst düzey hizmet aldım

  Puan:
  5
 • hanifi

  saç ekimi sonrası 1 yılım ve saçlarıma yeniden kavuştum çok teşekkür ederim herkese.

  saç ekimi sonrası 1 yılım ve saçlarıma yeniden kavuştum çok teşekkür ederim herkese.

  saç ekimi sonrası 1 yılım ve saçlarıma yeniden kavuştum çok teşekkür ederim herkese.

  Puan:
  5
 • tolga

  Düğün öncesi hayatımın en şanslı oldugum zamanmış isveç klinik ile tanıştım saçlarım olmadan düğünüm olsun istemiyordum bir yıl öncesinden saç ekimi mi yaptırdım sizde düğünümde tüm gözler üzerimdeydi ellerinize sağlık siz bu işin ustası olmuşsunuz 🙂

  Puan:
  5
 • yusuf

  saçlarım benim için çok çok önemli dökülmeye başalayınca kendimi çok kötü hissettim çözümü isveç klinik te buldum ekim yaptırmadan önce beni çok detaylı şekilde bilgilendirdiler yoğunluktan dolayı beklesekte sonucunum beklediğime deydi

  saçlarım benim için çok çok önemli dökülmeye başalayınca kendimi çok kötü hissettim çözümü isveç klinik te buldum ekim yaptırmadan önce beni çok detaylı şekilde bilgilendirdiler yoğunluktan dolayı beklesekte sonucunum beklediğime deydi

  saçlarım benim için çok çok önemli dökülmeye başalayınca kendimi çok kötü hissettim çözümü isveç klinik te buldum ekim yaptırmadan önce beni çok detaylı şekilde bilgilendirdiler yoğunluktan dolayı beklesekte sonucunum beklediğime deydi

  Puan:
  5
 • tufan

  çok çok çok iyi oldu mükemmelsiniz isveç klinik

  çok çok çok iyi oldu mükemmelsiniz isveç klinik

  çok çok çok iyi oldu mükemmelsiniz isveç klinik

  Puan:
  5
 • Erdem E.

  Saç sorunumu çözdüğünüz için gerçek hizmet verdiğiniz için ve bukadar disiplinli çalıştığınız için hepinize çok teşekkür ederim ülkemize getirmiş oldugunuz bu teknik son derece mükemmel herkese tavsiye ediyorum herşey için çok teşekkür ederim tekrandan

  Saç sorunumu çözdüğünüz için gerçek hizmet verdiğiniz için ve bukadar disiplinli çalıştığınız için hepinize çok teşekkür ederim ülkemize getirmiş oldugunuz bu teknik son derece mükemmel herkese tavsiye ediyorum herşey için çok teşekkür ederim tekrandan

  Saç sorunumu çözdüğünüz için gerçek hizmet verdiğiniz için ve bukadar disiplinli çalıştığınız için hepinize çok teşekkür ederim ülkemize getirmiş oldugunuz bu teknik son derece mükemmel herkese tavsiye ediyorum herşey için çok teşekkür ederim tekrandan

  Puan:
  5
 • Fuat

  Almanyadan hepine selamlar saç ekimi sonrası 11. ayımdayım sonuçlaraa ailemde çevremdekilerde inanamadı süpersiniz

  Almanyadan hepine selamlar saç ekimi sonrası 11. ayımdayım sonuçlaraa ailemde çevremdekilerde inanamadı süpersiniz

  Almanyadan hepine selamlar saç ekimi sonrası 11. ayımdayım sonuçlaraa ailemde çevremdekilerde inanamadı süpersiniz

  Puan:
  5
 • yılmaz

  saç ekimi için tavsiye üzerine tercih ettim hem ekip hem çalışanlar son derece başarılılar ekim sonrası 10 ay geçti saçlarım efsane oldu teşekkürler

  saç ekimi için tavsiye üzerine tercih ettim hem ekip hem çalışanlar son derece başarılılar ekim sonrası 10 ay geçti saçlarım efsane oldu teşekkürler

  saç ekimi için tavsiye üzerine tercih ettim hem ekip hem çalışanlar son derece başarılılar ekim sonrası 10 ay geçti saçlarım efsane oldu teşekkürler

  Puan:
  5
 • Erkan Y.

  Sayın yetkili,
  Benim saç ekimi ile ilgili bilgi almak istiyorum, 30 yaşındayım ve 8 yıldır saç sorunum var, saç ektirmek istiyorum ancak doğal görünüm saglaniyor mu, ayrica saç derim yaglidir, saç ekiminden önce kök hücre tedavisi uygulaması veya benzer uygulama yapiyormusunuz.

  Puan:
  0
 • Samet k.

  Saç ektirmek istiyorum bilgi almak istiyorum dönüş yapılırsa cok memnun olurum

  Puan:
  0
 • Talat K.

  2008 de fut yontemiyle 1800 greft ektirdim. Tekrardan sac ekimi dusunuyorum.

  Puan:
  0
 • Mustafa t.

  Slm,öncelikle saç ekimi konusunda bilgi almak,ve fiyat öğrenmek amacındayım.

  Puan:
  0
 • Tufan K.

  merhabalar ben buradan tüm isveç klinik çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim ben hayatımda böyle profösyoneel bir ekiple daha karşılaşmadım bu kadar ince detayını düşünen bir klinik daha görmedeim 2 yıl önce saç ektirdim ve ekim sonucu benim için harika oldu yeniden saçlarıma kavuştum fön makinesi aldım kendime herşey için çok teşekkür ederim eğer saç ekimi için araştırma yapanlar bakıyorsa kesinlikle tavsiye ederim harika bir ekip harika sonuçlar

  merhabalar ben buradan tüm isveç klinik çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim ben hayatımda böyle profösyoneel bir ekiple daha karşılaşmadım bu kadar ince detayını düşünen bir klinik daha görmedeim 2 yıl önce saç ektirdim ve ekim sonucu benim için harika oldu yeniden saçlarıma kavuştum fön makinesi aldım kendime herşey için çok teşekkür ederim eğer saç ekimi için araştırma yapanlar bakıyorsa kesinlikle tavsiye ederim harika bir ekip harika sonuçlar

  Puan:
  5
 • Kaan Yurtçu

  bir bucuk yıl önce saç ekimi için bir çok yerle görüştüm genel olarak basit bir kaç ucuz numara ile ile para kazanmak sadece burası aradıgımda öncelikle nasıl bir yöntem uyguluyorlar neler yapıyorlar hizmetleri neler oldugunu anlattılar güvenimi kazandılar ve haksızda değiller söyledikleri herşeyi fazlasıyla yaptılar tabi asıl konu olan saçlarım bir bucuk yıl sonunda saçlarıma yeniden kavuştum 30 yaşında saçlarını kaybetmek gerçekten çok üzücü burası sayesinden saçlarıma kavuştum hepinizin emeğine sağlık eğer saç ekimi olmak isteyen varsa kesinlikle buraası

  bir bucuk yıl önce saç ekimi için bir çok yerle görüştüm genel olarak basit bir kaç ucuz numara ile ile para kazanmak sadece burası aradıgımda öncelikle nasıl bir yöntem uyguluyorlar neler yapıyorlar hizmetleri neler oldugunu anlattılar güvenimi kazandılar ve haksızda değiller söyledikleri herşeyi fazlasıyla yaptılar tabi asıl konu olan saçlarım bir bucuk yıl sonunda saçlarıma yeniden kavuştum 30 yaşında saçlarını kaybetmek gerçekten çok üzücü burası sayesinden saçlarıma kavuştum hepinizin emeğine sağlık eğer saç ekimi olmak isteyen varsa kesinlikle buraası

  Puan:
  5
 • Egioup k.

  Fiyat almam mümkün mü?

  Puan:
  0
 • Ozan b.

  Merhaba, Saçlarımı sıklaştırmak istiyorum 22 yaşındayım. Tedavi ve fiyat bilgisi almak istiyorum
  Ankara.

  Puan:
  0
 • Muharrem Vefa

  ben tam bir yıl önce buradaki yorumları okuyarak bu frimayı arastırdım buradan yola cıkarak hem sosyal medya hemde youtube dan takip etmeye başlamıstım son derece başarılılar işlerinde ve hizmetlerinde bende saç ekimi olmaya karar verdim ve gittim herşey bire bir izlediğim gerçekleşti her şeyden memnun kaldım ve sizlere ekim sonrası 13. ay fotografımı atıyorum tüm isveç klinik çalışanlarına ve saç ekim meleklerine sonsuz teşekkür ederim.

  ben tam bir yıl önce buradaki yorumları okuyarak bu frimayı arastırdım buradan yola cıkarak hem sosyal medya hemde youtube dan takip etmeye başlamıstım son derece başarılılar işlerinde ve hizmetlerinde bende saç ekimi olmaya karar verdim ve gittim herşey bire bir izlediğim gerçekleşti her şeyden memnun kaldım ve sizlere ekim sonrası 13. ay fotografımı atıyorum tüm isveç klinik çalışanlarına ve saç ekim meleklerine sonsuz teşekkür ederim.

  Puan:
  5
 • Turgut M.

  Öncelikle almanyadan kucak dolusu selamlar isveç klinik e ne kadar tesekkur etsem azdır saçlarıma kavuştugum için çok çok çok mutluyum kızlarım artık babamız çok yakısıklı diyo isveç klinik saç ekim melekleri kesinlikle tavsiye ediyorum. 🙂

  Öncelikle almanyadan kucak dolusu selamlar isveç klinik e ne kadar tesekkur etsem azdır saçlarıma kavuştugum için çok çok çok mutluyum kızlarım artık babamız çok yakısıklı diyo isveç klinik saç ekim melekleri kesinlikle tavsiye ediyorum. :)

  Puan:
  5
 • Hakan Ulubey

  ben uzun zamandır arastırmalarım sonucu isveç kliniğe karar verdim eşimin desteği ile saç ekimi işlemi yapıldı ve tek seansta 5900 greft ekildi ve bu sayı en az 2 ile çarpılıyor yani tahmini 11800 tane saç kökü ekildi bu inanılmaz benim için hijyen ve diğer konularda avrupadaki yerler bile bu kliniğin eline su dökemezler

  ben uzun zamandır arastırmalarım sonucu isveç kliniğe karar verdim eşimin desteği ile saç ekimi işlemi yapıldı ve tek seansta 5900 greft ekildi ve bu sayı en az 2 ile çarpılıyor yani tahmini 11800 tane saç kökü ekildi bu inanılmaz benim için hijyen ve diğer konularda avrupadaki yerler bile bu kliniğin eline su dökemezler

  Puan:
  5
 • İdris G.

  Ben bir yakınımın tavsiyesi üzerine bu kinik ile tanıştım kuzenimde ekim sonucunu görmek istedim gerçekten anlattıgı gibi iyi oluyormu die ve onun tüm sürecinde yanında bulunmustum şimdi kuzenim artık berbere gitmeye başladı ve bende hemen isveç kliniğe koştum kuzenimin 6 – 7 ayında saçları çıktı bende buradan sürecimi sizlerle paylaşıcam ve ilk fotografımı gönderiyorum

  Ben bir yakınımın tavsiyesi üzerine bu kinik ile tanıştım kuzenimde ekim sonucunu görmek istedim gerçekten anlattıgı gibi iyi oluyormu die ve onun tüm sürecinde yanında bulunmustum şimdi kuzenim artık berbere gitmeye başladı ve bende hemen isveç kliniğe koştum kuzenimin 6 - 7 ayında saçları çıktı bende buradan sürecimi sizlerle paylaşıcam ve ilk fotografımı gönderiyorum

  Puan:
  5
 • Mehmet Ali

  Hayatım da sayılı gerçek hizmet aldığım yerlerden birisi de isveç klinik oldu hem profesyonellik hem titizlik hem samimiyet ve fiyatları bir çok yere göre çok iyi bende artık hem blog sayfamdan hemde buradan sürecimi paylaşıcam ve 1. Haftam sizlerle yorumlarınızı bekliyorum tabi

  Hayatım da sayılı gerçek hizmet aldığım yerlerden birisi de isveç klinik oldu hem profesyonellik hem titizlik hem samimiyet ve fiyatları bir çok yere göre çok iyi bende artık hem blog sayfamdan hemde buradan sürecimi paylaşıcam ve 1. Haftam sizlerle yorumlarınızı bekliyorum tabi

  Puan:
  5
 • Ilyas Yanyberdiyew

  sac ekimi yaptirmak istiyorum

  Puan:
  0

Bir Cevap Yazın

WhatsApp ile Sor