[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

Burun Estetiği

Burun yüzde estetik olarak önemli organlardan biridir. Estetik dışında çeşitli görevleri de üstlenmiştir. Solunumun başladığı yerdir, koku almaya, kişiye özel sesin oluşmasında burun etkili olur. Vücudun dışa açılan kapıları arasındadır. Bu fonksiyonları ve estetik görünümüyle bir bütün halindedir. Bu yüzden burun hem içi, hem de dışıyla birlikte ele alınmalıdır. Burundaki estetik sorunlar ile fonksiyonel sorunlar bir arada çözümlenmelidir. Burun estetiği kötü olursa, burnun fonksiyonları da kötü olur. Aynı şekilde nefes almayı olumsuz etkileyen eğrilik gibi bir sorun olursa, estetik bir burun yapısı elde edilemez.

Burun estetiği nasıl yapılır?

Burun yapısında detaylı bir inceleme yapılarak, hastanın ameliyata hazırlığı yapılır. Bu incelemelerin sonucunda hasta için en uygun burun şekli tespit edilir. Kişinin karakterine uyan, dışarıdan zarif ve estetik görünecek burun şekli belirlenir. Bu değişimlerin tıbbi olarak da uygulanabilir olması da çok önemlidir.

Burun estetiği ameliyatı çoğunlukla genel anestezi altında 1-4 saat içinde tamamlanır. Burun deliklerinden yapılan kesilerle, burun içindeki, burun ucu ve burun sırtındaki şekil bozuklukları rahatça düzeltilir. Günümüzde ameliyat sonrası şişlik, morarma olmasını önleyecek yeni teknikler de kullanılmaktadır. Burundaki kemik ve kıkırdak dokulara fazla hasar verilmeden değişiklikler yapılmaktadır. Ameliyat tamamlandığında, burun delikleri içine tampon, burun sırtına alçı atel yerleştirilir. Herhangi bir sorun olmadığı takdirde, hastalarda aynı günde taburcu edilebilir. Ameliyatın ardından yüzde şişme olması, burunda ağrı, halsizlik, kas ve baş ağrısı gibi sorunlar olabilir. Bunlar aşılması kolay sorunlardır.

Burun estetiği ameliyatı ne kadar sürer ?

Burun estetiği ameliyatı ortalama 1 saat sürmektedir.

Ağrı ya da acı hissedilir mi?

Burun estetiği işleminde ağrı ya da acı hissedilmez. İşlem genel anestezi altında gerçekleştirilir.

Açık burun ameliyatı mı kapalı burun ameliyatı mı yapılıyor?

Kliniğimizde açık teknik ile işlem gerçekleştirilmektedir. Burnun doğru ve dik durmasını sağlayan kıkırdak kemik yapıya, burun sırtına ve burun kanatlarına daha sağlıklı müdahale etmemiz için açık teknik bize mükemmel bir ameliyat görüş alanı sağlamaktadır. Sadece estetik değil fonksiyonel problemleri (burun tıkanıklığı) de çözmek açık teknikle daha kolaydır.

Narkoz kullanmadan burun estetiği yapılabilir mi?

Kliniğimizde açık teknik ile işlem gerçekleştirilmektedir. Burnun doğru ve dik durmasını sağlayan kıkırdak kemik yapıya, burun sırtına ve burun kanatlarına daha sağlıklı müdahale etmemiz için açık teknik bize mükemmel bir ameliyat görüş alanı sağlamaktadır.

İyileşme süreci ne kadar?

Burun estetiği sırasında genellikle genel anestezi tercih edilir. Ancak yapılan işlemlere göre lokal anestezi ile de operasyon yapılabilir. Bu doktorun uygun gördüğü şekilde, bazen hastaların isteğine göre belirlenir.

Burun Estetiği Sonrasında İz Kalır Mı?

Burun estetiği sonrasında kullanılan tekniğe göre görünürde iz kalmayabilir. Günümüzde genellikle burun delikleri içinden kapalı burun estetiği yapıldığı için, iz kalma sorunu yaşanmaz.

Ameliyattan Önceki Akşam Ne Yapılmalı?

Gece 12’den sonra yemek yenmemelidir. Ayrıca burun ameliyatı sonrası bir süre duş almakta zorlanabileceğiniz için duş almanız önerilmektedir. Özellikle burun ameliyatı için yapmanız gereken bir şey yoktur.

Ameliyatsız Burun Küçültme Nedir?

Dolgu malzemeleri yardımıyla burun sorunlarının enjeksiyon ile düzeltilmesidir. Herhangi bir cerrahi girişim olmadan kişinin kendi vücuduna ait dolgu malzemesiyle ya da hyalüronik asit enfeksiyonuyla yapılır.

Ne Zaman Normal Hayata Dönerim?

Cerrahi bir müdahale sonrasında kişinin normal yaşama dönmesi, yapılan işlemlere bağlı olarak değişir. Bu konuda doktorun önerilerine uyulmalıdır.

Burun Estetiği Neden Yapılır?Güzellik bir sır değildir.

Başarılı bir burun estetiği için, estetik cerrah ile hastanın iletişimi önemlidir. Kişinin bu operasyondan neler beklediğini doktoruna doğru aktarması, doktorunda bu istekleri yerinde görerek, birlikte karar almaları ve burun estetiği ameliyatının planlanmasını doğru yapmaları gerekir. Hastalar solunum sorunlarını, kullandıkları ilaçları, alerjilerini, kanla ilgili hastalıklarını, sigara alışkanlıklarını ameliyat öncesinde doktoruna bildirmelidir. Bu operasyonla ilgili endişelerini ve beklentilerini mutlaka daha önceden doktoruna aktarmalıdır.

Ayrıca doktorun ameliyat öncesinde dürüst bir şekilde ameliyatın ne kadar başarılı olabileceğini hastaya belirtmesi gerekmektedir. Bu durum hastanın beklentilerini belirleyecektir.

Neden İsveç Klinik?

İlk İletişim

Size özel atanan Estetik Maker’ınız ile nasıl bir süreç geçireceğiniz konusunda detaylı bilgi alarak sizin için en doğru olabilecek operasyon değerlendirme testine yapıyoruz.

Planlama & Rezervasyon

Burun estetiği hakkında resimlerinizin incelenip planlamanız yapıldıktan sonra ücretsiz randevu alarak doktorumuz ve Estetik Maker’ınızla ön görüşme yapıyor sonuca birlikte karar veriyoruz.

Estetik Maker

Beklentilerinizi dinleyerek size nasıl çözüm üretebileceğimizi Estetik Maker’larımız doktorlarımızla görüşerek konu hakkında sizi bilgilendiriyor ve tüm sürecinizi yönetiyoruz.

İsveç Tekniği

İsveç bilim adamlarının keşfettiği kişiye özel burun estetiği için özel hesaplamalar ile doğal ve en doğru sonucu yakalayarak operasyon süresini kısaltmayı hedeflemektedir.

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği fiyatları operasyonun gerçekleştiği kliniğe ve tercih edilen hekime göre değişiklik gösterir. Burun bölgesine nasıl bir müdahale gerçekleştirileceği gibi unsurlar da burun estetiği ücreti noktasında belirleyici olabilir. Ayrıca ameliyatı yapacak olan cerrahın tecrübesi & bilgi birikimi de fiyatı belirleyen önemli bir kriterdir. Resminizi bizimle whatsapp üzerinden paylaştığınızda arkadaşlarımız estetik cerrahımız ile görüşüp size fiyat bildireceklerdir.

İyileşme Süreci…
Çalışanlar bir hafta içinde işlerine geri dönebilir. Ancak ağır işlere dikkat edilmelidir. Burnun yeni şeklini görmek için acele edilmemelidir. Bunun için 6 ay kadar bir sürenin geçmesi gerekir. Bu süreçte burun güneş ışığından korunmalı, darbelere karşı önlem alınmalıdır. Gözlük kullanımı yerine lens tercih edilmelidir. Önemli olana hastaların burun estetiği sonunda oluşturulan yeni burun şeklini beğenmesidir. Yaşananların hepsi bu şekilde geride kalacaktır.

Burun estetiği kusursuz bir burun sahibi olmanız için yeterli midir?

Burun estetiği operasyonu yaptırmak isteyen kişilerin başlangıçta kusursuz bir burnu yoktur. Fakat hayalleri kusursuz bir burun yapısına sahip olmaktır. Ancak burun estetiği ameliyatı sonucunda oluşturulan yeni burun yapısı, eski burun yapısına göre oluşturulabilir. Hastaların her istediği burun yapısı bu şekilde oluşturulamaz. Operasyon sonucunda yeni burun yapısından memnun olan kişiler, hem burundaki değişimleri kabullenmiş, hem de fazla beklentisi olmayan kişilerdir. Burun estetiği eskiye göre daha güzel bir burun yapısına sahip olmanızı sağlar. Ancak kişiye yepyeni bir görünüm sağlamaz. Yüzdeki estetik görünümü düzeltir. Bunların hepsi ameliyat öncesinde görüşülmeli ve belirlenmelidir. Aksi halde hastalarda hayal kırıklığı meydana gelebilir. Kişinin burnunda önceden bir asimetri sorunu varsa, bunun burun estetiği ile düzeltilemeyeceğini bilmelidir. Sadece burun yapısı daha orantılı bir hale getirilebilir.

Burun Ucu Estetiği

Burun ucu estetiği sırasında burundaki kemik ve kıkırdak dokularda değişiklik yapılmadan, burun ucunda var olan sorunlar giderilir. Normalde burunda şekil bozukluğu bulunmayan ancak burun ucu problemleri olan kişilerde bu operasyon yapılır. Kişinin burun sırtında eğrilik yoksa kemerli bir burun yapısı bulunmuyorsa, kemik ve kıkırdak doku sorunları yoksa gereksiz yere burun estetiği ameliyatı yapılmaz.

Burun ucu estetiği için yapılan operasyon sırasında aynı burun estetiğinde olduğu gibi ameliyat öncesinde hasta ve cerrahın her aşamayı değerlendirmesi önemlidir. Hastanın bu operasyondan beklentilerini, endişelerini açıkça cerraha aktarması gerekir. Burun ucundaki sorunlar belirlenerek, operasyonda gerekli kıkırdak ilavesi yapılır ve kesi yeri dikişle kapatılır.

Burun ucu şekillendirmesi yine hastanın isteğine uygun şekilde yapılır. İhtiyaç duyulursa, burun ucundaki fazlalık dokular başka alanların güçlendirilmesinde kullanılabilir.

Burun Ucu Estetiği Kimlere Yapılabilir?
Burun ucu estetiği kişinin isteğine bağlı olarak gerçekleştirilen estetik bir operasyondur. Burun yapısında herhangi bir sorun olmasa da, bazı kişiler sivri burun ucundan, burun ucunun küt ya da geniş olmasından rahatsız olabilir. Böyle durumlarda burun ucu estetiği operasyonu yapılabilir. Büyük ve çıkık bir görünüme sahip olan bulböz denilen burun ucu bulunan kişilere bu operasyon daha çok uygulanır. Burun ucundaki bu tür sorunlar direkt olarak yüz görünümünü etkiler.

Burun Ucu Dolgusu
Burun ucu dolgusu ameliyatsız burun estetiği kapsamında şekil bozukluğu olan burun ucuna tıbbi materyallerin dolgu şeklinde enjekte edilmesiyle yapılır. Bu ürün kalıcılığı ve garantili olması nedeniyle dolgu için daha fazla kullanılır. Burun ucunda kullanılan dolgunun miktarına ve kullanımına bağlı olarak, işlemin 6-18 ay kalıcılık etkisi vardır. Burun ucu dolgusu sadece on beş dakika içinde yapılarak günlük hayatınıza hemen devam edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Burun estetiği ameliyatında nelere dikkat etmek gerekir?

Burun estetiği ameliyatında operasyonun deneyimli ve alanında uzman bir cerrahın olmasına, ameliyat öncesinde doğru bir planlama yapılmasına, hasta memnuniyetini karşılayacak değişimlerin yapılmasına dikkat edilir.

Ne kadar orada kalmam gerekiyor?

Burun estetiğinden sonra bir hafta İstanbul’da kalmanız yeterlidir.

Nefes almada problem yaşar mıyım?

İşlem gerçekleştirildikten sonra iyileşme süreci içerisinde ağızdan nefes alınması gerekir. Sonrasında nefes alışınızda herhangi bir düzensizlik ya da zorluk olmaz.

İşlem sonrasında denize girebilir miyim?

İşlem sonrasında en az 3 hafta denize girilmesi tavsiye edilmez. Bu süreden sonra sadece temizliğinden emin olduğunuz yerlerde denize girebilirsiniz.

Burun estetiği kimlere yapılır?

Burun estetiği burun yapısında şekil bozukluğu olanlara ve burun fonksiyonlarında sorun yaşayanlara yapılabilir.

Ameliyat sonrası morarma ve şişlik olur mu?

Herhangi bir cerrahi müdahele sonrasında morarma ve şişlik olması normal karşılanmalıdır. Çünkü bölgeye dışarıdan müdahale edilmekte, dokularda travmatik bir etki meydana gelmektedir. Burun estetiği ameliyatlarında ameliyatı gerçekleştiren doktorun uzmanlığına, vücudun vereceği tepkilere göre morarma ve şişliklerde farklılıklar görülebilmektedir.

Ameliyat sonrası morarma ve şişlik olur mu?

Herhangi bir cerrahi müdahele sonrasında morarma ve şişlik olması normal karşılanmalıdır. Çünkü bölgeye dışarıdan müdahale edilmekte, dokularda travmatik bir etki meydana gelmektedir. Burun estetiği ameliyatlarında ameliyatı gerçekleştiren doktorun uzmanlığına, vücudun vereceği tepkilere göre morarma ve şişliklerde farklılıklar görülebilmektedir.

Ameliyat Sonrası İlaç Kullanmalı Mıyım?

Ameliyat sonrası sadece doktorun önerdiği ilaçlar, önerdiği dozlarda kullanılmalıdır. Bunun dışında gelişigüzel ilaç kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Sinüzit Problem Yaratır Mı?

Sinüzit başta burun tıkanıklığı olmak üzere çeşitli sorunlara neden olabilir. Bu yüzden tedavisi ihmal edilmemelidir.

Ameliyat Riski Nedir?

Ameliyat nedeniyle ortaya çıkabilecek komplikasyonların tamamını içerir. Başta enfeksiyon, kanama gibi genel risklerin dışında, ameliyatın mahiyetine göre özel risklerde söz konusu olabilir. Ameliyat amacına ulaşmamış olabilir, istenen değişiklikler gerçekleşmemiş olabilir. Bu yüzden ameliyat riski öncesinde doktor tarafından hastalara aktarılır.

Ameliyat Sonrasında Sigara İçebilir Miyim?

Ameliyat sonrası sigara içilmesi tavsiye edilmemektedir. Çünkü sigara kan dolaşımı üzerinde olumsuz etkilere sahiptir. Bu ameliyat sonrası risklerin artmasına yol açabilir.

Ameliyat Sonrasında Burnum Ne Zaman Şekil Alır?

Ameliyat sonrasında yeni burun şeklini görebilmek için bölgedeki morluk ve şişliklerin tamamen iyileşmesini beklemek gerekir. Bunun içinde en az 6 ayla 1 ayıl arasında bir süreç geçmelidir.

İşe Ne Zaman Başlayabilirim?

Ameliyat sonrası işe başlamak için doktorun önerilerine uyulmalıdır. Genellikle hafif masa başı çalışanlar için bu süre kısa olur. Ağır işlerde çalışanlar için bu süre uzayabilir. Sürenin belirlenmesinde hangi ameliyatın yapıldığı önemlidir.

18 Yaş Altı Burun Estetiği Olabilir Mi?

Bu yaş grubunda uzmanlar tarafından yüz kemiklerinin gelişimi tamamlanmadığı için önerilmez. Ancak travma gibi etkilerden burun fonksiyonlarında bir sorun olursa, bu yaşlarda burun estetiği yapılabilir.

Burun Ucu Düşer Mi?

Burun estetiği sonrası burun ucu düşmesi diye algılanan durum, aslında normal bir süreçtir. Ameliyat sonrasında ödem yüzünden şiş olan burun ucu ödemin inmesiyle birlikte yapılan planlamaya uygun hale gelir. Bu hastalar tarafından burun ucu düşmesi olarak algılanabilir.

Ne Zaman Gözlük Takabilirim?

Burun estetiği sonrasında hemen gözlük takılamaz. Henüz burunda yapılan değişimler taze olduğu için, gözlük takmak sakıncalıdır. Bunun yerine lens tercih edilmelidir. Gözlük kullanımı doktorun uygun görmesiyle en erken 6 aylık süreçte gerçekleşebilir.

Ameliyatta Tampon Kullanılır Mı?

Ameliyat sonrası genellikle tampon kullanılır. Ancak yeni geliştirilen teknikler sayesinde tampon kullanımı yapılmayabilir. Bu şekilde hastalar normal yaşama daha hızlı döner, daha konforlu bir iyileşme süreci geçirir.

Yemek Yemekte Sorun Yaşar Mıyım?

Ameliyat sonrası yemek yemekte zorluk yaşanmaz. Ancak ilk 24-48 saat içinde sulu, yumuşak gıdalarla, lifli besinlerle, ılık yiyeceklerle beslenmek gerekir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (81 oy, ortalama: 4,77 / 5)
Loading...

sizden gelen yorumlar

 • Yakup c.

  Fiyat arastiriyorum butceme uygun olursa burun estetigi dusunuyorum

  Puan:
  0
 • Yusuf Ç.

  Merhaba doktor bey. Hemen konuya gireyim. Bundan 8-9 sene önce burnuma bir darbe aldım ve burnum kırıldı. Doktora gitmemistim ve doğal olarak burnumun orta kısmında gelişim döneminde olmamla birlikte bir çıkıntı meydana geldi. Açıkçası nefes alıp verme konusunda çok büyük bir sıkıntı çekmesem de görüntü olarak bu beni çok etkiliyor. Hatta o kadar ki ozguvenime bile büyük etkisi var. Bundan 3-4 sene önce bir doktorla görüştüm 5 bin lira fiyat çıkardı. Ameliyatın şu anki masrafı ne kadar bilemem ama 5 bin lira bana o zamanda çok gelmişti çünkü bu fiyat benim için çok lükse kaçıyordu. Şuan da 5 bin lira benim için iyi para ama taksitlendirme işlemi yapılıyorsa ve bu ücret 5 bin liradan az ise gelip muayene ve akabinde ameliyat olmak isterim. Bu konuda bana yardımcı olma imkânınız varsa inanın beni çok mutlu edersiniz.
  Yusuf Çağa

  Puan:
  0
 • Filiz F.

  Merhaba ben bu estetigi istiyorum fakat oraya gelmem icin ortalama bir fiyat istiyorum eger bana göre uygun olursa gelmek istiyorum boyum 160 ve 47 kg

  Puan:
  0
 • Onur Aksoy

  Bir arkadaşimin tavsiyesi üzerine İsveç Kliniğe görüşmeye gittim. Burnumun görüntüsü beni çok fazla rahatsız ediyordu. Doktor Altan beyle görüştükten sonra onun enerjisi, güler yüzü ve verdiği bilgiler sayesinde ameliyat olmaya karar verdim. Daha 1 ay olmasına rağmen burnumun görüntüsü mükemmel. İsveç Kliniğe ve Doktorum Altan beye sevgiler. İstanbul

  Puan:
  0
 • Zehra Alan

  Merhaba Doktor Bey uzun zamandır internetten sizi araştırıyorum.Yaptığınız ameliyatları çok beğeniyorum.burun ameliyatı olmak istiyorum. Bu konuda banada yardımcı olabilirmisiniz.Şimdiden teşekkürler

  Puan:
  0
 • Vedat Topal

  Burnumdan zor nefes alıyorum ve burun kemiğimde yamulma var. Ameliyatı ne kadar tutar birde göz altı morlukları için ne yapılabilir ameliyat mı farklı bir işlem mi .2 hafta sonra TR olucam.Sizde ameliyat olmak istiyorum .Bir arkadaşım olmuş çok memnun lütfen banada yardımcı olurmusunuz.

  Puan:
  0
 • Şermin Hanım

  Merhaba yaşım 18 burnum yüzüme göre büyük ameliyat olmak istiyorum.Bir kaç yere mail attım ama dönmediler. Bu işlem için yaşım uygun mu ne kadar dinlenmem gerekiyor .Morarma ne kadar sürede geciyor.Umarım sorularıma sizde cevap bulabilirim.

  Puan:
  0
 • Esma Y.

  Merhaba Öncelikle 6 ay önce sizde ameliyat oldum. Doktorum Altan beye çok teşekkür ederim.Kim sorarsa hepsine isminizi veriyorum.Herşey için çok teşekkür ederim. En kısa sürede ziyaretinize gelicem . İngiltereden selamlar

  Puan:
  0
 • EKREM G.

  Hocam merhaba danımarkada yasıyorum 3 hafta sonra izne gelicem burun ameliyatı olucam. Termin yapmak stiyorum bana dönermisiniz.

  Puan:
  0
 • Nurcan A.

  merhaba hocam burun estetiğinde 3 haftam gerçekten son derece başarılı bir sonuç oldu daha önce burnumda hem eğrilik var hemde nefes alma sorunum vardı ameliyattan önce bu kadar kolay olacağını düşünmemişti hem kurum hemde işlemden son derece memnunum kesinlikle tavsiyem isveç klinik

  merhaba hocam burun estetiğinde 3 haftam gerçekten son derece başarılı bir sonuç oldu daha önce burnumda hem eğrilik var hemde nefes alma sorunum vardı ameliyattan önce bu kadar kolay olacağını düşünmemişti hem kurum hemde işlemden son derece memnunum kesinlikle tavsiyem isveç klinik

  Puan:
  0
 • ece s.

  ergenlik dönemimden itibaren burnumla alakalı hep bir sorunum vardı kocaman ve egriliği vardı hep beni rahatsız etti burnumla ilgili en son annemle ciddi ciddi konuştum oda bir komşusunun türkiyede isveç klinikte burun estetiği oldugunu ve gayet güzel oldugunu söyledi biraz düşündükten sonra burun estetiği olmaya karar verdim İsveç klinik ile görüşüp randevu aldım gittiğimde anlatıkları kadar mükemmel sonuçlar oldugunu gördüm operasyon sonrası 3 haftam gerçekten hayal ettiğim buruna kavuştum teşekkür ederim isveç kliniğine

  ergenlik dönemimden itibaren burnumla alakalı hep bir sorunum vardı kocaman ve egriliği vardı hep beni rahatsız etti burnumla ilgili en son annemle ciddi ciddi konuştum oda bir komşusunun türkiyede isveç klinikte burun estetiği oldugunu ve gayet güzel oldugunu söyledi biraz düşündükten sonra burun estetiği olmaya karar verdim İsveç klinik ile görüşüp randevu aldım gittiğimde anlatıkları kadar mükemmel sonuçlar oldugunu gördüm operasyon sonrası 3 haftam gerçekten hayal ettiğim buruna kavuştum teşekkür ederim isveç kliniğine

  Puan:
  0
 • hazal aksan

  bir yıl oldu burun ameliyatı olalı gerçekten çok başarılı doğal görünsün istedim hep tam istediğim gibi sonuç oldu oldu hocama ve isveç Kliniğe Teşekkür ederim

  bir yıl oldu burun ameliyatı olalı gerçekten çok başarılı doğal görünsün istedim hep tam istediğim gibi sonuç oldu oldu hocama ve isveç Kliniğe Teşekkür ederim

  bir yıl oldu burun ameliyatı olalı gerçekten çok başarılı doğal görünsün istedim hep tam istediğim gibi sonuç oldu oldu hocama ve isveç Kliniğe Teşekkür ederim

  bir yıl oldu burun ameliyatı olalı gerçekten çok başarılı doğal görünsün istedim hep tam istediğim gibi sonuç oldu oldu hocama ve isveç Kliniğe Teşekkür ederim

  Puan:
  5
 • tülay E.

  Burun estetiği için çok araştırma yaptım görüştüm bana en yakını isveç klinik geldi son derece işlerinde başarılılar herkese kesinlikle tavsiyem isvec klinik.

  Puan:
  5
 • meltem yilmaz

  Mrb 5 ay boyunca arastirma yaptim burun estetigi icin bir ay once isvec klinige başvurdum zeliha hanimla gorustuk doktorla gorustum sorunsuz sekilde ameliyat oldum sonderece basarili oldu ameliyatim yanlız randevu saatinde gittiğim halde biraz bekletildim bi puan burdan kırıyorum yinede herkese tavsiyem isvec klinik tesekkurler

  Mrb 5 ay boyunca arastirma yaptim burun estetigi icin bir ay once isvec klinige başvurdum zeliha hanimla gorustuk doktorla gorustum sorunsuz sekilde ameliyat oldum sonderece basarili oldu ameliyatim yanlız randevu saatinde gittiğim halde biraz bekletildim bi puan burdan kırıyorum yinede herkese tavsiyem isvec klinik tesekkurler

  Puan:
  0
 • suna

  burunumun üzerinde kocaman bir kemer vardı hep sorun oldu benim için selfie bile çekemiyordum 🙁 ceesaretimi toplayıp burun estetiği olmaya karar verdim isveç klinği tercih ettim sonuç gayet güzel oldu özellikle mehmet beye ve tüm İsveç kliniğe teşekkür ederim

  burunumun üzerinde kocaman bir kemer vardı hep sorun oldu benim için selfie bile çekemiyordum :( ceesaretimi toplayıp burun estetiği olmaya karar verdim isveç klinği tercih ettim sonuç gayet güzel oldu özellikle mehmet beye ve tüm İsveç kliniğe teşekkür ederim

  burunumun üzerinde kocaman bir kemer vardı hep sorun oldu benim için selfie bile çekemiyordum :( ceesaretimi toplayıp burun estetiği olmaya karar verdim isveç klinği tercih ettim sonuç gayet güzel oldu özellikle mehmet beye ve tüm İsveç kliniğe teşekkür ederim

  Puan:
  5
 • ayşem T.

  öncellikle tüm isveç kliniğine teşekkür ediyorum.!
  Hem verdiğiniz hizmete hemde samimiyetinize burun estetiği olmadan aklımda bir çok cevapsız soru varken yaptıgınız açıklamalar ve hizmetiniz gerçekten beni etkiledi. Avrupada böyle bir hizmet hemen hemen yok BURUN ESTETİĞİ için İSVEÇ KLİNİK net tavsiyemdir.

  öncellikle tüm isveç kliniğine teşekkür ediyorum.! Hem verdiğiniz hizmete hemde samimiyetinize burun estetiği olmadan aklımda bir çok cevapsız soru varken yaptıgınız açıklamalar ve hizmetiniz gerçekten beni etkiledi. Avrupada böyle bir hizmet hemen hemen yok BURUN ESTETİĞİ için İSVEÇ KLİNİK net tavsiyemdir.

  öncellikle tüm isveç kliniğine teşekkür ediyorum.! Hem verdiğiniz hizmete hemde samimiyetinize burun estetiği olmadan aklımda bir çok cevapsız soru varken yaptıgınız açıklamalar ve hizmetiniz gerçekten beni etkiledi. Avrupada böyle bir hizmet hemen hemen yok BURUN ESTETİĞİ için İSVEÇ KLİNİK net tavsiyemdir.

  öncellikle tüm isveç kliniğine teşekkür ediyorum.! Hem verdiğiniz hizmete hemde samimiyetinize burun estetiği olmadan aklımda bir çok cevapsız soru varken yaptıgınız açıklamalar ve hizmetiniz gerçekten beni etkiledi. Avrupada böyle bir hizmet hemen hemen yok BURUN ESTETİĞİ için İSVEÇ KLİNİK net tavsiyemdir.

  Puan:
  0
 • hande G.

  burun estetiğiginde daha 1 haftam ne şişlik var ne morluk gerçekten ellerinize sağlık eşim ve benim için hem tatil hemde sağlık oldu ve bunu isveç klinik gibi avrupa standartlarında almamızda cabası oldu gerçekten süpersiniz. İngilterenden kucak dolusu selamlar

  burun estetiğiginde daha 1 haftam ne şişlik var ne morluk gerçekten ellerinize sağlık eşim ve benim için hem tatil hemde sağlık oldu ve bunu isveç klinik gibi avrupa standartlarında almamızda cabası oldu gerçekten süpersiniz. İngilterenden kucak dolusu selamlar

  Puan:
  0
 • zehra

  burun estetiği sonrası 3 ayım dayım tam istediğim gibi oldu mehmet beye ve zeliha hanıma canı gönülden teşkkürler ederim her şey çok güzeldi 🙂

  burun estetiği sonrası 3 ayım dayım tam istediğim gibi oldu mehmet beye ve zeliha hanıma canı gönülden teşkkürler ederim her şey çok güzeldi :)

  Puan:
  0
 • tahir e.

  burun estetiği olmadan tek korkum erkeksi burun olasıydı isveç klnik bunu tam anlamıyla yerine getirdi teşekkür ederim

  burun estetiği olmadan tek korkum erkeksi burun olasıydı isveç klnik bunu tam anlamıyla yerine getirdi teşekkür ederim

  burun estetiği olmadan tek korkum erkeksi burun olasıydı isveç klnik bunu tam anlamıyla yerine getirdi teşekkür ederim

  Puan:
  5
 • zehra t.

  Burun estetiği yapan bir çok yer ve kişi var siz bu işin hakkını veriyorsunuz teşekkür ederim

  Burun estetiği yapan bir çok yer ve kişi var siz bu işin hakkını veriyorsunuz teşekkür ederim

  Puan:
  0
 • meryem

  burnum ile ilgili sorunum hep vardı gecen yıl kuzenim isveç klinikte burun estetiği oldu çok doğal olmuştu bende kararımı isveç klinikten yana kullandım şuan 4. ayım ellerinize sağlık tam istediğim gibi oldu

  burnum ile ilgili sorunum hep vardı gecen yıl kuzenim isveç klinikte burun estetiği oldu çok doğal olmuştu bende kararımı isveç klinikten yana kullandım şuan 4. ayım ellerinize sağlık tam istediğim gibi oldu

  burnum ile ilgili sorunum hep vardı gecen yıl kuzenim isveç klinikte burun estetiği oldu çok doğal olmuştu bende kararımı isveç klinikten yana kullandım şuan 4. ayım ellerinize sağlık tam istediğim gibi oldu

  Puan:
  0
 • Derya

  Uzun zamandan beri burun estetiği olmak istiyordum türkyeye kız kardeşimin yanına gittim ve orada yeni ameliyat olan komşusunu gördüm gerçekten inanılmaz erecede doğal olmuştu bende isveç klinik ile görüştükten sonra ameliyat olmaya karar verdim operasyon sonrası aynaya ilk baktıgımda o kadar begendim ki burnumu inanın çığlık attım burun estetiği olmak isteyenlere kesin ve net tavsiyem isveç klinik !!!

  Uzun zamandan beri burun estetiği olmak istiyordum türkyeye kız kardeşimin yanına gittim ve orada yeni ameliyat olan komşusunu gördüm gerçekten inanılmaz erecede doğal olmuştu bende isveç klinik ile görüştükten sonra ameliyat olmaya karar verdim operasyon sonrası aynaya ilk baktıgımda o kadar begendim ki burnumu inanın çığlık attım burun estetiği olmak isteyenlere kesin ve net tavsiyem isveç klinik !!!

  Puan:
  5
 • merve

  hocam ve isveç klinik hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum burun estetiği oldugumu kimse fark etmiyor o kadar doğal oldu ki ellerinize sağlık 🙂

  hocam ve isveç klinik hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum burun estetiği oldugumu kimse fark etmiyor o kadar doğal oldu ki ellerinize sağlık :)

  Puan:
  5
 • Şebnem K.

  burun estetiği için sizi tercih ettiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum burun estetiği tam istediğim gibi oldu gerçekten işinizin ehlisiinz herkese tavsiye ederim

  burun estetiği için sizi tercih ettiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum burun estetiği tam istediğim gibi oldu gerçekten işinizin ehlisiinz herkese tavsiye ederim

  burun estetiği için sizi tercih ettiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum burun estetiği tam istediğim gibi oldu gerçekten işinizin ehlisiinz herkese tavsiye ederim

  Puan:
  4
 • emine

  1,5 yıl oldu burun estetiği olalı gerçekten kaliteli yer bulmak çok zor ben bu konuda kendimi ekstra şanslı hissediyorum isveç kliniği tercih ettiğim için kesinlikle isveç klinik

  Puan:
  5
 • sude

  burun estetiği süreci boyunca gerçekten yanımda oldular tüm isveç ailesi herkese çok teşekkür ediyorum özellikle doktoruma 🙂 sizleri çok seviyorummmm

  burun estetiği süreci boyunca gerçekten yanımda oldular tüm isveç ailesi herkese çok teşekkür ediyorum özellikle doktoruma :) sizleri çok seviyorummmm

  burun estetiği süreci boyunca gerçekten yanımda oldular tüm isveç ailesi herkese çok teşekkür ediyorum özellikle doktoruma :) sizleri çok seviyorummmm

  Puan:
  5
 • sibel

  6 ay önce burun estetiği yaptırdım isveç klinikte tam hayal ettiğim gibi oldu amleiyat sürecinde hem doktorum hemde tüm ekip yanımdaydı gerçek ve samimiler her konuda burun estetiğinde doğallık ve hizmet arayan herkes isveç kliniğine gitmeli

  6 ay önce burun estetiği yaptırdım isveç klinikte tam hayal ettiğim gibi oldu amleiyat sürecinde hem doktorum hemde tüm ekip yanımdaydı gerçek ve samimiler her konuda burun estetiğinde doğallık ve hizmet arayan herkes isveç kliniğine gitmeli

  Puan:
  5
 • suznadrevon

  sayenizde öz güvenim yerine geldi minnetarım size ilk gün hafif ağrım oldu ama hocamında söylediği gibi buz kompresi çok iyi geldi zeliş hnma slmlar olsun herkese sizi anlatıyorum nası teşekkür etsem azdır herşey için

  sayenizde öz güvenim yerine geldi minnetarım size ilk gün hafif ağrım oldu ama hocamında söylediği gibi buz kompresi çok iyi geldi zeliş hnma slmlar olsun herkese sizi anlatıyorum nası teşekkür etsem azdır herşey için

  sayenizde öz güvenim yerine geldi minnetarım size ilk gün hafif ağrım oldu ama hocamında söylediği gibi buz kompresi çok iyi geldi zeliş hnma slmlar olsun herkese sizi anlatıyorum nası teşekkür etsem azdır herşey için

  Puan:
  5
 • zeynep

  budur budur budur sonunda ilgi delisi olduğum bi yer buldum çok ilgilendiler hastanedeki hemşerilere ve nazımı çeken doktorcuma slelamlar olsun

  budur budur budur sonunda ilgi delisi olduğum bi yer buldum çok ilgilendiler hastanedeki hemşerilere ve nazımı çeken doktorcuma slelamlar olsun

  Puan:
  5
 • Mert

  Burun estetiği olmak için çok düşündüm ama sonunda arkadaşımın tavsiyesiyle İsveç Kliniğine ulaştım burnumun üstündeki kocaman olan kemerden kurtulmam geekiyordu her şey çok temizdi sanki yurt dışında üst düzey bi yerde hizmet veriyorlardı burun estetiğimin üzerinden 6 ay geçti gerçekten harika oldu ellerinize sağlık

  Burun estetiği olmak için çok düşündüm ama sonunda arkadaşımın tavsiyesiyle İsveç Kliniğine ulaştım burnumun üstündeki kocaman olan kemerden kurtulmam geekiyordu her şey çok temizdi sanki yurt dışında üst düzey bi yerde hizmet veriyorlardı burun estetiğimin üzerinden 6 ay geçti gerçekten harika oldu ellerinize sağlık

  Burun estetiği olmak için çok düşündüm ama sonunda arkadaşımın tavsiyesiyle İsveç Kliniğine ulaştım burnumun üstündeki kocaman olan kemerden kurtulmam geekiyordu her şey çok temizdi sanki yurt dışında üst düzey bi yerde hizmet veriyorlardı burun estetiğimin üzerinden 6 ay geçti gerçekten harika oldu ellerinize sağlık

  Puan:
  5
 • Seren Tunç

  benim için önce hizmet diyorsanız bence burası dogru adres hizmet var kalite var sonuç mükemmel hocalarıma buradan selamlarımı iletiyorum

  benim için önce hizmet diyorsanız bence burası dogru adres hizmet var kalite var sonuç mükemmel hocalarıma buradan selamlarımı iletiyorum

  Puan:
  5
 • Hilal

  daha bir hafta olmasına ragmen yüzümde ne şişlik ne morluk herşey için canı gönülden teşekkürler

  daha bir hafta olmasına ragmen yüzümde ne şişlik ne morluk herşey için canı gönülden teşekkürler

  Puan:
  5
 • BURCU

  bir çok yerin derdi para ama burada gerçekten hizmet veriyorlar burnum tam istediğim gibi oldu hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum bu arada zeliş hanıma selamlar

  bir çok yerin derdi para ama burada gerçekten hizmet veriyorlar burnum tam istediğim gibi oldu hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum bu arada zeliş hanıma selamlar

  Puan:
  5
 • Neriman

  tavsiye üzerine sizi tercih etim tavsiye edilecek kadar iyi hizmet veriyorsunuz bunu görünce anladım doğal ve güzel görünen burun istemiştimtim hocamdan tam istediğim gibi oldu hepinize teşekkür ederim

  tavsiye üzerine sizi tercih etim tavsiye edilecek kadar iyi hizmet veriyorsunuz bunu görünce anladım doğal ve güzel görünen burun istemiştimtim hocamdan tam istediğim gibi oldu hepinize teşekkür ederim

  Puan:
  5
 • handan

  Helal olsun gerçekten size yıllarca aradığım hizmeti sizde buldum burun estetiği için bir çok yerle görüştüm bir tek isveç klinikte bana tam anlamıyla bilgi verebildiler gerçekten sorunsuz estetik isteyen buraya gitsinn

  Helal olsun gerçekten size yıllarca aradığım hizmeti sizde buldum burun estetiği için bir çok yerle görüştüm bir tek isveç klinikte bana tam anlamıyla bilgi verebildiler gerçekten sorunsuz estetik isteyen buraya gitsinn

  Puan:
  5
 • ezgi

  Ben sizden ve hizmetinizden çok memnun kaldım özellikle burnumun sonucundan sürekli yan profilden foto çekiniyorum teşekkürler tam istediğim gibi oldu ellerinize sağlık

  Ben sizden ve hizmetinizden çok memnun kaldım özellikle burnumun sonucundan sürekli yan profilden foto çekiniyorum teşekkürler tam istediğim gibi oldu ellerinize sağlık

  Puan:
  5
 • Hatice

  burun estetiği olmadan tek düşüncem yüzüme yakışacak mı sorusuydu doktor beyle bu konuda çok detaylı bir bilgi aldım ve sonuç harika oldu benim için nazımı çeken doktoruma teşekkür ediyorum 🙂

  burun estetiği olmadan tek düşüncem yüzüme yakışacak mı sorusuydu doktor beyle bu konuda çok detaylı bir bilgi aldım ve sonuç harika oldu benim için nazımı çeken doktoruma teşekkür ediyorum :)

  Puan:
  5
 • Hatice

  Burun estetiği için fiyat alabilirmiyiz burada yakın bir akadaşım sizi tavsiye etti sonuçlarınız tam isteğim gibi bende burun estetiği olmak istiyorum fiyat ve detaylı bilgi alabilirmiyim

  Puan:
  4
 • melisa

  Burun estetiği için fiyat alabilirmiyim burada yakın bir arkadasım sizi önerdi burun estetiği çok güzel olmuştu bende sizde burun estetiği olmak istiyorumm fiyat ve bilgi alabilirmiyimm

  Burun estetiği için fiyat alabilirmiyim burada yakın bir arkadasım sizi önerdi burun estetiği çok güzel olmuştu bende sizde burun estetiği olmak istiyorumm fiyat ve bilgi alabilirmiyimm

  Puan:
  5
 • Nesrin

  Merhaba Hocam burunum 2 aylık hali o kadar doğal duruyor ki kimse estetik oldugunu fark etmiyor bile sizlere tekrar teşekkür ediyorum 🙂

  Merhaba Hocam burunum 2 aylık hali o kadar doğal duruyor ki kimse estetik oldugunu fark etmiyor bile sizlere tekrar teşekkür ediyorum :)

  Merhaba Hocam burunum 2 aylık hali o kadar doğal duruyor ki kimse estetik oldugunu fark etmiyor bile sizlere tekrar teşekkür ediyorum :)

  Puan:
  5
 • sema

  Burnum çok güzel oldu çevremde ki herkes çok beğeniyor ellerinize sağlık

  Burnum çok güzel oldu çevremde ki herkes çok beğeniyor ellerinize sağlık

  Puan:
  5
 • yeşim

  hocam merhabalar operasyonumdan 1 yıl geçti sonuçlardan çok memnunum ameliyat öncesi halime bakıyorum çok ciddi bir değişim var ellerinize sağlık

  hocam merhabalar operasyonumdan 1 yıl geçti sonuçlardan çok memnunum ameliyat öncesi halime bakıyorum çok ciddi bir değişim var ellerinize sağlık

  Puan:
  5
 • Sinem

  almanyadan selamlar 1 ay oldu ve burum istediğimden daha güzel oldu size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizi tanıdığım için çok mutluyum

  almanyadan selamlar 1 ay oldu ve burum istediğimden daha güzel oldu size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizi tanıdığım için çok mutluyum

  Puan:
  5
 • Hülya

  Bu gün burnuma resmen aşık oldum sizi çok tebrik ederim tam istediğim gibi hem doğal hemde yüzüme çok yakışıyor 1 ayım olmasına rağmen herşey çok güzel burnum çok güzelllll

  Bu gün burnuma resmen aşık oldum sizi çok tebrik ederim tam istediğim gibi hem doğal hemde yüzüme çok yakışıyor 1 ayım olmasına rağmen herşey çok güzel burnum çok güzelllll

  Puan:
  5
 • Gurkan

  burun estetiğimde ilk hafta fotom herşey için çok teşekkür ederim hem burnumdan nefes alabiliyorum hemde tam istediğim gibi oldu şekli ellerizne sağlık hocam

  burun estetiğimde ilk hafta fotom herşey için çok teşekkür ederim hem burnumdan nefes alabiliyorum hemde tam istediğim gibi oldu şekli ellerizne sağlık hocam

  Puan:
  5
 • Nergiz

  çok çok çok süper oldu burnum çok teşekkür ederim

  çok çok çok süper oldu burnum çok teşekkür ederim

  Puan:
  5
 • Ayşegül

  ilk haftam olmasına ragmen herşey yolunda sizi gerçekten tebrik ediyorum çok başarılısınız almanyadan selamlar

  ilk haftam olmasına ragmen herşey yolunda sizi gerçekten tebrik ediyorum çok başarılısınız almanyadan selamlar

  Puan:
  5
 • Rüzgar D.

  Merhaba burun estetiği sonuçlarınız harika yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizi araştırmaya başladım gerçekten süper sonuçlar tam istediğim gibi burunlar yapıyorsunuz acaba bu konuda bana detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim birde bir kaç tane öncesi sonrası fotograflarınızı payşaırsanız sevinirim. İyi çalışmalar

  Puan:
  0
 • Aysel K.

  merhabalar ingiltereden Aysel ben buradan hocama ve tecrubeli ekibine ÇOK ÇOK teşekkür ederim burun estetiği sonrası ilk haftam burnum tam istwdiğim formatta oldu ellerinize yüreginize sağlık berna hanıma özellikle çok teşekkür ediyorum.

  merhabalar ingiltereden Aysel ben buradan hocama ve tecrubeli ekibine ÇOK ÇOK teşekkür ederim burun estetiği sonrası ilk haftam burnum tam istwdiğim formatta oldu ellerinize yüreginize sağlık berna hanıma özellikle çok teşekkür ediyorum.

  Puan:
  5
 • Kübra

  Ben buradan hem diş hem de burun estetiği için vermiş oldugunuz hizmet için çok teşekkür ederim tüm ekip tam profesyonel gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim tek yersiniz. Teşekkürler

  Ben buradan hem diş hem de burun estetiği için vermiş oldugunuz hizmet için çok teşekkür ederim tüm ekip tam profesyonel gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim tek yersiniz. Teşekkürler

  Puan:
  5
 • Ceren

  hocam çok mükemmelsiniz herşey tam istediğim gibi oldu çok teşekkür ediyorum

  hocam çok mükemmelsiniz herşey tam istediğim gibi oldu çok teşekkür ediyorum

  Puan:
  5
 • cemre

  merhabalar hocam ikinci günüm ve size şimdiden teşekkür etmek istiyroum her konuda gerçekten çok başarılısınız hizmet olsun operasyonlar olsun tam bir efsanesiniz. Bu arada istanbula gelmişken gezmemek olmazdı 🙂

  merhabalar hocam ikinci günüm ve size şimdiden teşekkür etmek istiyroum her konuda gerçekten çok başarılısınız hizmet olsun operasyonlar olsun tam bir efsanesiniz. Bu arada istanbula gelmişken gezmemek olmazdı :)

  Puan:
  5
 • GÜLAY

  Merhabalar almanydan yazıyorum size tüm almanyada estetik yaptırmayı düşünenler herşey üst düzey ve mükemmel hizmet alıyorsunuz daha ne olsun benim tavsiyem isveç klinik.Tüm çalışanlara selamlar özellik burçak hanıma

  Puan:
  5
 • Demet

  Operasyon sonrası ilk haftam inanılmaz ama ne şişlik ne morluk bu isveç tekniği başka bişey kesinlikle tavsi ediyorum..

  Operasyon sonrası ilk haftam inanılmaz ama ne şişlik ne morluk bu isveç tekniği başka bişey kesinlikle tavsi ediyorum..

  Puan:
  5
 • Masima A.

  hocam merhabalar hepinize su an tam bir yıl oldu operasyondan sonrası çok begendım burnumü harikaa elinlerine saglik

  hocam merhabalar hepinize su an tam bir yıl oldu operasyondan sonrası çok begendım burnumü harikaa elinlerine saglik

  Puan:
  5
 • Meltem

  Merhaba ben sizi takip ediyorum sonuçlarınız çok başarılı ben ve kız kardeşimde sizde estetik yaptırmak istiyoruz burun ve göğüs estetiği için bilgi alabilirmiyiz.

  Puan:
  5
 • Buse

  Burun Estetiğinde daha 2. haftam hoacama ve asistanlarına çok teşekkür ediyorum havaalanından tutun gidecegim güne kadar hep yanımda oldunuz herşey için çok çok çok teşekkür ediyorum.

  Burun Estetiğinde daha 2. haftam hoacama ve asistanlarına çok teşekkür ediyorum havaalanından tutun gidecegim güne kadar hep yanımda oldunuz herşey için çok çok çok teşekkür ediyorum.

  Puan:
  5
 • Esma

  tüm estetik operasyonlarında çok çok başarılısınız herşey için çok teşekkür ederim. Harikasınız

  tüm estetik operasyonlarında çok çok başarılısınız herşey için çok teşekkür ederim. Harikasınız

  Puan:
  5
 • Gaye

  Merhabalar hepinize öncellikle çok teşekkür ederim. Burun estetiği sürecim boyunca istanbul trafiği hariç herşey mükemmeldi 🙂 yakında kardeşim içinde geliyoruz en kısa süre içersinde görüşmek üzere

  Merhabalar hepinize öncellikle çok teşekkür ederim. Burun estetiği sürecim boyunca istanbul trafiği hariç herşey mükemmeldi :) yakında kardeşim içinde geliyoruz en kısa süre içersinde görüşmek üzere

  Puan:
  4
 • Ferda

  burun estetiğinde gidilebilecek en başarılı yersiniz diğer estetik sonuçlarına da baktımda siz herşeyde süpersiniz her şey için çok teşekkür ediyorum

  burun estetiğinde gidilebilecek en başarılı yersiniz diğer estetik sonuçlarına da baktımda siz herşeyde süpersiniz her şey için çok teşekkür ediyorum

  Puan:
  5
 • Nazlı

  burun estetiğinde 15. günüm herşey yolunda hersey tam istediğim gibi hocamın gerçekten ellerine sağlık çok çok çok teşekkür ederim burnum tam istediğim gibi..

  burun estetiğinde 15. günüm herşey yolunda hersey tam istediğim gibi hocamın gerçekten ellerine sağlık çok çok çok teşekkür ederim burnum tam istediğim gibi..

  Puan:
  5
 • meltem R.

  Bir yakınım adına bu teşekkür değerlendirmesini yapıyorum kendisi uzun süreden beri burnuyla ilgili problemleri vardı araştırma yaparken sizi bulmuş sizi araştırıp burada ameliyat olmaya karar verdi türkiyeden geldiği günden beri sizi ve operasyon sürecinin ne kadar iyi geçtiğini anlatıyor burnu gerçekten çok doğal ve güzel oldu herkese kuzenime verdiğiniz hizmet için teşekkür ediyorum.Birde erkek kardeşiimin saç problemi var heralde en kısa zaman da sizinle tekrar görüşecegiz iyi çalışmalar dilerim.

  Bir yakınım adına bu teşekkür değerlendirmesini yapıyorum kendisi uzun süreden beri burnuyla ilgili problemleri vardı araştırma yaparken sizi bulmuş sizi araştırıp burada ameliyat olmaya karar verdi türkiyeden geldiği günden beri sizi ve operasyon sürecinin ne kadar iyi geçtiğini anlatıyor burnu gerçekten çok doğal ve güzel oldu herkese kuzenime verdiğiniz hizmet için teşekkür ediyorum.Birde erkek kardeşiimin saç problemi var heralde en kısa zaman da sizinle tekrar görüşecegiz iyi çalışmalar dilerim.

  Puan:
  5
 • Mine F.

  Bir hafata önce burun estetiği ve kepçe kulak operasyonu oldum herşey tam istediğim gibi gitti ve herşeyden önemlisi o kadar ilgililerdiki anlatamam hem kurum olarak hemde çalışanlar olarak gerçekten kaliteli. Herkese hocama ve şoför beye çok çok teşekkür ediyorumm 🙂

  Bir hafata önce burun estetiği ve kepçe kulak operasyonu oldum herşey tam istediğim gibi gitti ve herşeyden önemlisi o kadar ilgililerdiki anlatamam hem kurum olarak hemde çalışanlar olarak gerçekten kaliteli. Herkese hocama ve şoför beye çok çok teşekkür ediyorumm :)

  Puan:
  5
 • Nesrin e.

  Merhaba.burun konusunda cok dertliyim.bazen koparip atsalar da kurtulsam diyecek kadar 🙁 yillardir nefes alamiyorum burnumdan buyuzden surekli burunspreyi kullaniyorum .sprey kullanmakdan olsa gerek yeteri kadar koku alamiyorum .yanlis oldugunu biliyorum cok kullanmamin ama burnum kapaliykenden basim cok agriyor yeteri kadar nefes alamadigim icin 🙁 tv de gordum isvec klinigi ve yorumlars baktigimda cok umutlandim.bir sorunum daha var.uc cocuk annesiyim ve uzun zaman ucunude emzirdim bu nedenle goguslerim kotu durumda.sizden eger burun ve gogus estetigi birlikte yaptirirsam fiat ogrenmek isterim.beni bilgilendirirseniz cok mutlu olurum.tesekkurler

  Puan:
  0
 • Pelin F.

  Merhabalar.

  Burun ameliyati ve dis implanti hizmetleriniz ile ilgileniyorum. Daha once hic burun ameliyati olmadim, sizin yaptiginiz burunlari begendim o sebepten daha cok bilgi almak istedim. Ayrica, yaklasik 7 dis implantina ihtiyacim var. Mayis 4-18 arasi Istanbul da bulunacagim. Rica etsem bana bu iki hizmetinizin ortalama fiyatlari ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Mayis 4-18 arasi ameliyat olma imkanim olur mu? Dilerseniz size hem burnumun hemde dislerimin fotolarini gonderirim.

  Lutfen bana ulasin ve beni detaylar ile ilgili bilgilendirin.

  Simdiden cok tesekkurler!

  Puan:
  0
 • Çaĝlar G.

  Meraba iyi gunler uzun surdir burundan nef3s alma sıkıntım var ve burun yapisindada ufak bir rahatsızlıhim var uzun zaman oldu dusunuyordum ama k3sin karar aldım burun kanal yolu tedavisi ve estetik am3lyatı olmak istiyorumm bunun icin bana 3 hafta zamanim olacak bu zaman bana yeterl8mi ve fiat olarak nekadar ve odem2 sekliyle birlikde en kısa zamanda dönersenìz s3vinirim şimdiden teşekürler

  Puan:
  0
 • pelin Su

  burun estetiği oldum daha önce ama ne doğalık ne de yüzüme yakışmıstı bu beni gerçekten çok rahatsız etmeye başladı bende instagramdan takip ediyordum isveç kliniği yapılan burun estetiklerini gördüm doğal ve yüze yakısan burunlar yapıyorlardı önce instagram üzeriinden yazıstım isveç tekniği ile yapıldıgını söylediler burun estetiği için görüşmeye gittim ve suan 6. ay geçti ve burnumdan ve görüntüsünden çok memnunum teşekkür ediyorum benim tavsiyem kesinlikle burası

  burun estetiği oldum daha önce ama ne doğalık ne de yüzüme yakışmıstı bu beni gerçekten çok rahatsız etmeye başladı bende instagramdan takip ediyordum isveç kliniği yapılan burun estetiklerini gördüm doğal ve yüze yakısan burunlar yapıyorlardı önce instagram üzeriinden yazıstım isveç tekniği ile yapıldıgını söylediler burun estetiği için görüşmeye gittim ve suan 6. ay geçti ve burnumdan ve görüntüsünden çok memnunum teşekkür ediyorum benim tavsiyem kesinlikle burası

  Puan:
  5
 • derya

  harika bir bunum oldu hepinize canı gönülden teşekkür ederim

  harika bir bunum oldu hepinize canı gönülden teşekkür ederim

  Puan:
  5
 • Oya H.

  Nefes alma sorunu yaşıyordum, burun içi kemik eğriliği vardı. İkı hafta önce burun ameliyatı oldum. Burun içi eğrilik giderildi, etler alındı, nefes almayı kolaylastıracak genişletmeler yapıldı. Bunların yanında tabi ameliyat masasına yatmışken estetik operasyon yapılmasa olmazdı:). Kendinizi gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Ameliyatım genel anestezi altında 1 saat sürdü. Narkozdan önce, uyanırken burnundan nefes alamayacaksın panik yapma ağzından nefes al dıye uyarmışlardı. Kısacası ben çok memnun kaldım.

  Nefes alma sorunu yaşıyordum, burun içi kemik eğriliği vardı. İkı hafta önce burun ameliyatı oldum. Burun içi eğrilik giderildi, etler alındı, nefes almayı kolaylastıracak genişletmeler yapıldı. Bunların yanında tabi ameliyat masasına yatmışken estetik operasyon yapılmasa olmazdı:). Kendinizi gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Ameliyatım genel anestezi altında 1 saat sürdü. Narkozdan önce, uyanırken burnundan nefes alamayacaksın panik yapma ağzından nefes al dıye uyarmışlardı. Kısacası ben çok memnun kaldım.

  Puan:
  5
 • Cemal

  Burun estetiği olalı daha bir hafta bile olmadı ne şişlik ne morluk ve işimden ve hayatımdan geride kalmadım çok konforlu ve rahat bir süreç yaşadım emeği olan ve isveç klinğe tesekkur ederim

  Burun estetiği olalı daha bir hafta bile olmadı ne şişlik ne morluk ve işimden ve hayatımdan geride kalmadım çok konforlu ve rahat bir süreç yaşadım emeği olan ve isveç klinğe tesekkur ederim

  Puan:
  5

Bir Cevap Yazın

WhatsApp ile Sor