Biz Sizi Arayalım

[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

Bacak Estetiği

Herkesi büyüleyin
Bacak estetiği dediğimizde iki farklı şekilde açıklama yapabiliriz. Birinci olarak daha dolgun bir bacak tasarlamak için yapılan estetik ameliyatlar bir diğeri ise, çarpık olan bacakların normal haline getirilmesidir.

Bacak estetiği genelde cılız olan bacakları dolgun göstermek için bacak içine silikon yerleştirilerek yapılır. Silikona alternatif olarak ise, dolgu malzemeleri veya kendi vücut yağının enjekte edilmesi ile oluşacak olan bir dolgu işlemini gösterebiliriz.

Hastanın herhangi bir yerinde fazla yağlanma var ise, o kısımdan liposuction ile yağlar toplanır. Bacak kısmına özel enjektörler ile aktarımı yapılır. Böylece başka bir madde veya silikon kullanılmadan sadece hastanın kendi yağından işlem yapılabilir. Tabi bu işlem vücudunda yağ olan hastalar için geçerlidir. Zayıf ve vücudunda yağ olmayan hastalar için silikon veya hazır dolgu maddeleri kullanılır.

Silikon ile Bacak Estetiği

Bacak tipine göre seçilecek olan silikon ile bacak daha dolgunlaştırılarak çarpıklık giderilebilir. Silikon vücuda zarar veren bir madde değildir. Uzun yıllar bacak içinde kalabilir. Belirli aralıklar ile yenilenmesi gerekmez. Küçük bir ameliyat ile yapılır.

Ameliyat tam donanımlı bir hastanede yapılır. Ortalama olarak 1 saat sürer. Bir gün süre ile hastanede kalmak gerekebilir. İşlem sonrasında belirli aralıklar ile kontrol edilmesi şarttır.

Hazır Dolgular ile Bacak Estetiği

Ameliyatsız bacak estetiği olarak da adlandırılan bu yöntem ile hazır dolgu bacağa enjekte edilir. Dolgu etki süresi sınırlıdır. Bu süre ortalama 6-7 sene olarak verilir. Ameliyatsız bir yöntemdir. Botoks yaptırır gibi işlem yapılır. Anestezi lokal olarak yapılır. Hastanede yapılması şart değildir.

Hazır dolguların vücuda zarar vermesi mümkün değildir. Üstünlüğü ameliyat ve neşter yemeden yapılabiliyor olmasıdır. Dezavantajı ise, süresinin kısıtlı olmasıdır.

Fiyat Belirlemesi

Her teknik için fiyat farklıdır. Hastanın hangi tekniği tercih edeceği bu maliyeti belirler. Her hasta için aynı teknik uygulanmadığından mutlaka muayene sonrasında bacak estetiği fiyatı belirlenir.

Klinik ve Hastanemiz

biz sizi arayalım
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Mesajınız
0 /
Previous
Next
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (44 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...

sizden gelen yorumlar

  • Gökçe Algın

    Merhaba 23 yaşındayım bacaklarım çok ince bu durum psikolojimi çok bozuyor. Yazınızı okudum ve çok ilgimi çekti bacak protez düşünüyorum beni arayabilirmisiniz.

    0
  • astana t.

    benim sag bacagim carpik sol bacagim .o. bacak nasil duzeltilir hocam

    0

Bir Cevap Yazın

WhatsApp ile Sor